Virgil

Gaz Metan Medias - FC Steaua 0 - 1 (0 - 1)

145 posts in this topic

UITATI-VA LA Semedo SI LA Nicolita:(

Ce cauta pe teren?

Wow:

40 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (23 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)

17 Membrii: acelasiyo, b0RMA, zloty, One-Man Show, Getodacu, Daniel-Ionut, str8_gangsta, kytty, psr, Hugocopterul, Alexandru H., cornisa58, cotnari2, mircea_10, dax47, greenyes, weeezer

Edited by b0RMA

Ce joc doamne sper sã mai rezistãm trei minute cã gazul nu mai pot nici sã se retragã sunt și cu un om mai puțin în teren și noi nu mai putem înscrie u gol echpã de Liga Campionilor frumos nu am ce zice

doamneeee 3 jucatori liberi pe dr si Banel paseaza inapoi:|pun bani pt ochelarii lui gafata si daca gasim o oferta la 1 cumparata sa ne dea 2....sa ii dam si lui Banel o pereke:)

doamneeee 3 jucatori liberi pe dr si Banel paseaza inapoi:|pun bani pt ochelarii lui gafata si daca gasim o oferta la 1 cumparata sa ne dea 2....sa ii dam si lui Banel o pereke:)

Nu-i ia tiganu'! S-a invatat cu D&G! A uitat cand venea la antrenamente cu tramvaiu'..

D E M I S I A !

Panaramelor ! Nu meritati nici 1000 lei salariu, sunteti de tot rahatul. Sunteti o rusine pt Steaua ! Ce draq cautati pe teren ? Habar nu aveti fotbal. Plecati la dat cu sapa, la maturat strazile, ca la fotbal n-aveti treaba.

Biiineee Laca : "3 puncte muncite blablablablalbla...plm"

Apropo , fotbal mai jucam si noi?

Edited by zloty

Nu-i ia tiganu'! S-a invatat cu D&G! A uitat cand venea la antrenamente cu tramvaiu'..

bine zis....:))venea nemancat la antrenamente... :bananadance: hai ca am castigat-o si p asta...trasa de par

:steag_cruce_invers:

Foarte trist .

:steag_sah_mic:

astazi Steaua era TOJA!!!el a dat pase exceptionale....numa ca daca altii nu stiu sa marcheze ce sa faca omu???asta este......tre sa mai suportam asta pana la vara...ca la vara cred ca vor veni multi jucatori!!!altfel nu se poate!!poate si-a dat seama si Gigi becalinho!!

bine zis....:))venea nemancat la antrenamente... :bananadance: hai ca am castigat-o si p asta...trasa de par

Daaa! Cei mai buni suntem! "Baietii si-au revenit, au muncit pentru victorie, am luat 3 puncte. Tensiunile raman pe teren, afara suntem prieteni. 3 puncte pentru Steaua, dar si pentru patron. Free Gigi!"

Auzi Laca?! Ai fost, ai facut.. Acum fa-ne un bine si lasa-ne dracu! :finger:

Edited by One-Man Show

genial maestrul Lacatus. il scoate pe toja care a mai jucat ceva, si l-a bagat pe distrugatorul Semedo. distrugatorul jocului nostru, evident. apoi,ca sa inchida gura unora, il baga pe bicfalvi. dar il scoate pe Stancu, astfel ca Steaua noastra intr-un meci cu locul 17 din Liga I, o echipa in 10 oameni, joaca cu trei inchizatori!

Lacatus, du-te tata la capsuni in spania! ca de nu, ma duc eu la spitalul noua in curand!

Pff...Sa ma scuzati daca o sa scriu prostii in postul asta...Dar asa enervant final de joc n-am mai vazut de o groaza de timp! Pai cum ba bulanele,ai mingea,vezi ca sunt colegi liberi langa careu si pe tine te mananca calcaiele si driblezi(macar de facea ceva spectaculos,da' trebuie sa imi reamintesc ca vorbim de Bulanel Nicolita...)...Asta e,un joc foarte bun,ca de obicei,specific echipei in ultimul timp...Ce pot sa spun...Cica ar trebui sa ma bucur pentru o victorie cu un gol cand tu,Steaua,ajungi sa tragi de timp cu o echipa ca Mediasul care mai era si in inferioritate numerica...Groaznic...:wall:

Era sa uit: Multumim echipei pentru prima victorie din deplasare dupa atatea etape! :worthy:

Edited by Nyghty

Mare dreptate ai...Ai facut rezumatul la postul meu de mai sus inainte sa-l scriu :beer2: By the way...Nu credeti ca la fiecare bilet cumparat ar trebui sa ne dea si un pahar cu apa cu o pastila anti-stres(daca e derby,chiar o cutie)?

P.S:A fost eliberat Jiji(zloty,alta veste nu puteai sa ne dai) :cursing: ...Cate socuri mai suferim azi??? :death: Si...inca nu v-ati aruncat televizorul pe geam? :chair: ...(Zilele noastre de liniste s-au sfarsit :thumbdown:)Na,ca nu are voie sa declare ceva :yeahh: Deci...macar glasciorul subtirel al lui nea Jiji nu-l vom auzi.

Edited by Nyghty

pffffffffffff :(( Jiji e liber :((

Poate "se schimba" si el dupa mini vacanta asta ... cine stie ... ? :D