fcsteaua.ro

Despre sedinta recenta a suporterilor stelisti

34 posts in this topic

Am inteles ca e emblema. Da' eu sunt stelist, nu lacatusist.

Daca el "loveste" Steaua, incepe sa ma cam doara pe mine cotul de embleme.

Adrian, esti liber sa faci ceea ce doresti, insa ma surprinde cum unii ca si tine indraznesc sa se puna la acelasi nivel cu Lacatus, lovind Steaua. Tu o lovesti direct, prin lovirea lui Lacatus, el o loveste indirect, prin neputinta. Asta era mirarea mea. Lacatus e la randul sau stelist, mai e si emblema stelista, nu e "lacatusist". Daca tu consideri ca asta e atitudinea pe care trebuie sa o aiba un stelist, atunci tot inainte! Nu trebuie sa te scuzi, acum am inteles cum gandesti tu si altii, doar ca eu nu pot aproba. (nu mai spun nimic)

Edited by dee

(nu mai spun nimic)

That would be a first!

Tata, pentru un om, nu sacrific eu majoritatea.

Pentru un simbol, nu las eu Steaua sa se duca dracului.

Si da...nu prea vad mare diferenta intre Stelistul Lacatus si Stelistul Adrian.

Amandoi suntem suporteri stelisti tot de vreo 23 de ani.

Am ajuns sa ne umilim in fata unui om care se umileste zilnic in fata ciobanului puscarias?!

NICIODATA!

Din punctul meu de vedere, "Fiara" Lacatus a murit de mult.

Asta de e la echipa antrenor, e doar un becalist. Atat.

Lacatus ar trebui sa se repecte el insusi in primul rand,ceea ce nu e cazul.Mai terminati cu ipocrizia asta.E un om ca toti oamenii,nu e stelist innascut ca noi,el a venit la Steaua pt bani,datorita Stelei are un nume.A fost platit ca sa joace,si a facut-o bine.Are in palmares aproape jumatate din campionatele castigate de Steaua,si asta ar trebui sa-l faca pe el dator Stelei,nu invers!

Lacatus de azi nu merita nici un respect,pt ca se comporta ca o sluga!Il doare in cot de suporteri,singurul moment in care ii apreciaza pe suporteri este atunci cand niste baieti inimosi ii scandeaza numele.

Faptul ca s-a pus cu trup si suflet in slujba unui incult care a distrus Steaua,ba ca il mai si apara din toate puterile,ma face sa nu mai simt nimic pt Lacatus,decat lehamite.Vorba lui Adrian:eu tin cu Steaua,nu cu Lacatus.

O sa se scufunde impreuna cu ciobanul si toate neamurile lui care ne-au furat clubul!

Acum, nu te supara ca iti spun dar dar dovada de o naivitate foarte mare si, pe langa asta, ma indoiesc ca te procepi la fotbal.

Steaua are, in acelasi timp, si cel mai bine platit antrenor din Liga 1.

am mai vazut oarece "prezentari" sau nici nu stiu cum sa le spun din partea ta in ceea ce priveste meciurile Stelei. nu stiu cum ai ajuns in situatia asta, dar observ ca incepi sa iti dai cu parerea din ce in ce mai mult si sa jignesti userii site-ului. preacunoscatorule de fotbal, Lacatus nu este cel mai bine platit antrenor din Liga I, lasa gsp-ul ca pici de gascan ca si altii. un ton mai moderat nu cred ca ar strica, mai ales de la un "exeget" al fotbalului de la care am dori toti sa invatam.

Bai nene, nu vedeti ca voi (cei care faceti sedintele, va intalniti cu jucatorii etc) nu sunteti reprezentativi pentru suporterii stelisti? intelegeti asta...pierdeti vremea de pomana...va intalniti cu Lacatus si apoi stadionul il fluiera...ce naiba, nu mai fiti penibili si strigati cu totii "Demisia", alta solutie nu e ...

Bai nene, nu vedeti ca voi (cei care faceti sedintele, va intalniti cu jucatorii etc) nu sunteti reprezentativi pentru suporterii stelisti? intelegeti asta...pierdeti vremea de pomana...va intalniti cu Lacatus si apoi stadionul il fluiera...ce naiba, nu mai fiti penibili si strigati cu totii "Demisia", alta solutie nu e ...

de ce nu te tugi tu ala reprezentativ sa vorbesti cat despre Lacatus:la sedinta i s au spus multe si sugerat multe.....daca omul nu are nici macar o urma de respect pt sine ce vrei?

Tribunele au strigat "Demisia", Peluzele "Lacatus"...cine vrea binele Stelei? Nu inteleg, peluzele tin cu Lacatus sau cu Steaua? e clar ca trebuie sa plece simbolul...ati vazut conferinta de presa? "Trebuie sa ne schimbam atitudinea"...daca puteai confeirinta lui Lacatus din etapa a 5-a nici nu-ti dadeai seama ca nu e de azi...cred ca o are scris dinaintea meciului, indiferent de rezultat...acum 2 etape dupa 1-0 cu Bistrita zicea "suntem pe drumul cel bun"....acum i-a bagat pe Pedriel, Tudose, Andrei Ionescu si Ochirosii...i-a bagat acum dupa ce a vazut ca e pe teava...pana acum nimic...daca iesea bine era ok, daca jucau aia prost putea sa zica "uite, d-aia nu-i bag"

Eusunteu, discutiile cu jucatorii si antrenorul nu vor fi facute publice. Nu te-a oprit nimeni sa vii sa iti dai cu parerea la stadion, au fost o gramada de oameni in varsta la aceste discutii si parerile lor au fost ascultate si de catre jucatori si de catre liderii peluzelor. In ciuda faptului ca discutiile sunt confidentiale iti pot spune ca acuzele tale sunt total nefondate. Parerile exprimate au fost in concordanta cu ce zici tu aici.