fcsteaua.ro

Austria-România 2-1

29 posts in this topic

Aseara, in ultima jumatate de ora, cand i-am inghesuit pe austrieci in propriul careu, am avut cateva ocazii bune, dar, se pare ca pe 666 l-a parasit si norocul.

Astia nu stiu ce inseamna nationala frate. Nu simt ca au pe cine sa dezamageasca, si nu au cojones sa se ridice cand sunt calcati in picioare, nu au ambitie decat aia tineri si aia care au mai vazut elitele de prin alte parti gen Chivu sau Mutu,restul... nu-i injur ca ar fi ceva lejer; restul sunt de-alde contra... batrani,desculti si pe alta lume...iar Piturca... :))))))))))))))

Mosule, degeaba esti vechi utilizator al acestui site, daca nici acum nu stii ca un nume subliniat nu inseamna ca jucatorul respectiv s-a remarcat. Daca ai fi avut curiozitatea sa dai click pe acel nume subliniat, ai fi inteles imediat(probabil) ca e vorba de cu totul altceva. Dar inteleg, asa esti tu, gura mare, si trebuie sa faci atmosfera... Maturizeaza-te dude!

A, asta era, imi si trebuia un link ca sa aflu ca "Banel Nicolita este un jucator muncitor, bicicleta etc. etc."!

Dar recunosc ca n-am curiozitati in privinta lui Nicolita, deci imi fac mea culpa!

Daca tzip tare, tare de tot, ca a fost cel mai bun de pe teren, se mai pune ca am "gura mare"???

Hai, toata lumea pe site-ul cocalarului! Prosternati-va la idolul rromanilor!

piti dati demisia

"rusine" o fost echipa care ai trimiso in teren.

nu ai nici unpic de madria.

ne frechheit was ihr euch gegen die össis gerlaubt habt.

stolz sowas kennt der RUMĂNER nicht und du Piti schon drei mal nicht.