Virgil

Steaua - Gloria Bistrita 1 - 0 (0 - 0)

111 posts in this topic

Daca Steaua pierde i fac cinste lui redondo cu o bere,iar daca castiga i pun otrava in mancare numai dea dreacu.Forzzzaaaaaa Bistrita!!!!Doamne fa-i in ciuda lui redondo si alti fatalai de pe aici si sa piarda Steaua cu 5-0 si sa nu :shit: mai vina la stadion deloc,sa scapam de cativa suporteri de buzunar.

Romania trezeste-te! :thumbdown:

problema noastra este ca Steaua nu are preparatori fizici buni .... Lacatus nu ii pune la munca destul ........ jukatorii nu asculta de antrenor ...... DEGEABA ..... spunem noi ca Steaua e in crestere ..... dar ..... poate vezi ca Steaua ia bataie de la gloria cu 1-0 ..... ca .... asa e Steaua ...... NU ARE CINE SA II PREGATEASCA PE ACESTI JUKATORI

Probabil vom vedea 30 min de fotbal ,15 min Gloria ne va calarii bine si o repriza de turca .. :wall: Pregatitiva pastilele ,cafelele sa nu adormiti si multa muuulta rabdare..

hai ca e bine usor usor urcam in clasament,luam bataie cu Bistrita,bate Brasov iar in maxim 3-4 etape o sa ne luptam cu Iasi,Farul,gaz metan.. :D asta daca nu l vom vedea pe cioban cu vreun fular la gat cu rapid,CFR,Timisoara... cine stie ... **** Gigi !

hai ca e bine usor usor urcam in clasament,luam bataie cu Bistrita,bate Brasov iar in maxim 3-4 etape o sa ne luptam cu Iasi,Farul,gaz metan.. :D asta daca nu l vom vedea pe cioban cu vreun fular la gat cu rapid,CFR,Timisoara... cine stie ... **** Gigi !

Si noi in iarna visam la UCL...........

Nu e totul pierdut.Pacat ca nu am profitat de o noua etapa favorabila.Oricum cu Bistrita trebuie obligatoriu sa castigam!

Si o victorie ce ar rezolva?Ar veni o noua etapa in deplasare,in care normal,indiferent cu cine vom juca,nu batem.Steaua e o echipa modesta,care nu mai sperie pe nimeni.Si cei care se dau aici de ceasul mortii se dau degeaba.Vemuri grele de abia au inceput!**** Jiji!

Edited by DelPiero10

Si o victoie ce ar rezolva?

Si o infrangere ce rezolva?

PS: Nu retrogradam, fara basme de-astea...

PPS: Dar nici printre primele 2 nu vom ajunge.

Edited by Ronnie

Important este sa prindem Europa League...

Important este sa plece ciobanul, rezultatele chiar nu conteaza la momentul actual

Ma!Mare lucru nu o sa fie nici daca pleaca.....iti trebuie o restaurare a intregii echipe,si pentru asta buget.Si un nou finantator.daca intentionati sa cumparati Steaua anuntati-ma si pe mine,daca nu,nu va bazati pe ideea ca o sa se sperie de injuraturile noastre si o sa dea gratis echipa!Sa fim seriosi!cioban,cioban,da-i prea prost sa inteleaga ca face numai rau echipei!

Dayro nu joaca nimic si gata... si nici nu o sa joace ceva vreodata...

Mai bine il vindea la Osasuna in iarna si scapam de o mana-moarta...

La Steaua II cu el!

ei, minune! o data suntem si noi de aceeasi parere! o fi ceva cu mine?

Nu e totul pierdut.Pacat ca nu am profitat de o noua etapa favorabila.Oricum cu Bistrita trebuie obligatoriu sa castigam!

Spune-mi sincer amice,ca vad ca inca nu te-ai debarasat de ideea ca ai fi stelist: cu ce te-ar incalzi pe tine daca Steaua ar urca in clasament?Cumva speri ca in felul asta ciobanul ar scapa de furia fanilor?Ce sa cautam acolo sus,daca pe parcursul acestui campionat am jucat exact de locul 8?

Spune-mi sincer amice,ca vad ca inca nu te-ai debarasat de ideea ca ai fi stelist: cu ce te-ar incalzi pe tine daca Steaua ar urca in clasament?Cumva speri ca in felul asta ciobanul ar scapa de furia fanilor?Ce sa cautam acolo sus,daca pe parcursul acestui campionat am jucat exact de locul 8?

Tu chiar vrei sa te contrazici cu mine mereu? Cand am spus eu ca nu sunt stelist? Normal ca vreau sa urce echipa in clasament si sa joace in Europa.Despre treaba cu Becali,nu ma intereseaza...doar echipa,si fotbalul.

Edited by redondo

Ma sincer,eu as vrea sa retrogradeze Sa vedem cine mai vine sa sustina Steaua in divizia a 2.Oau iti dai seama super deplasari,pe la navodari, ramnicu valcea,piatra neamt,tulcea a si binenteles buftea.Mama de vis, stiu ca pot sta intr-o peluza de 100 locuri,la ora 11 dimineata numai eu si ai mei,intr-un orasel uitat de lume co bere in mana ca acolo p... jandarmi,decat vreo 2 mosnegi care se tin de gard de batranete.Fara stelisti falsi care sustin Steaua doar pt ca venea ciobanul sa faca poze cu ei sau pt ca joaca in CL. Acum doar eu si echia mea de suflet fara fitze pe un maidan uitat de lume.Atunci da voi sustine Steaua,pana atunci.....ma doare in pix de echipa...de tot.Nu am pt ce sa ma bucur, mercenari,sclavi,vanduti si un muc nu-i cunosc,voi??? :finger:

Unii chiar ati ajuns prea departe.

Subscriu!

Tocmai pentru ca eu nu cred ca Becali va pleca nici asa.

Jegu' va disparea din Templu atunci cand presa nu-l va mai baga in seama. Steaua poate ajunge in Liga a III-a, ca tot va avea suporteri. MULTI!

Cred ca meciul ar fi trebuit pus pe 1 aprilie, vom castiga subtire, vom "merge" mai bine dupa spusele Fiarei care e mai mult Mielusel, JJ va spune inca o ineptie cum face el de regula, si totul va fi o mare minciuna...

Mai e cineva stelist pe aici???????ca vad ca toti vor ba sa piarda cu 5-0,ba sa retrogradeze....unde sunt "cei mai patimasi suporteri" din tara???ne dorim ca Steaua sa piarda acum,sa retrogradeze??eu unul nici nu pot sa ma gandesc la asa ceva..ce daca am jucat pana acum fix de locul 8?daca batem tot pana la final e nemeritat????ce bine a fost la meciul cu villareal....cred ca si daca eram pe locul 10 atunci era acelasi lucru..pentru ca iubeam Steaua,nu uram pe cineva....Forza Steaua

Edited by Alex88pl

Cred ca meciul ar fi trebuit pus pe 1 aprilie

E deja Austria - Romania daca nu ma insel. Nu ca ar diferit de meciul nostru :D

Mai e cineva stelist pe aici???????ca vad ca toti vor ba sa piarda cu 5-0,ba sa retrogradeze

Din contra...ei zic ca ei sunt adevaratii stelisti.Acum,mai nou,daca esti stelist trebuie sa vrei sa piarda Steaua,ca sa nu se bucure Becali.Incredibil!

Din contra...ei zic ca ei sunt adevaratii stelisti.Acum,mai nou,daca esti stelist trebuie sa vrei sa piarda Steaua,ca sa nu se bucure Becali.Incredibil!

Intr-adevar incredibil...NU POT sa-mi imaginez cum e sa-ti doresti sa piarda echipa favorita. Si din pacate sunt multi care vad in asta ceva care are legatura cu "stelismul" adevarat. Trist.

Edited by Azazello

Din ce am citit pe aici, Sergiu si Gazazello sunt singurii stelisti. A ramas Steaua din milioanele de suportei si simpatizanti in doar doua persoane de bine?