fcsteaua.ro

Becali: "Am gresit fata de suporteri" (Sport.ro)!

39 posts in this topic

pentru a te cumpara trebuie sa-ti dea bani.Sunt curios cate "mari caractere" ale forumului ar rezista unei ispite materiale.Raspunsul nu-l vom afla.

tu, din cate se vede, nu ai rezistat :)

tu, din cate se vede, nu ai rezistat :)

Daca ai fi citit mai atent comentariile mele ai fi inteles mai multe.Dar e usor sa arunci acuze prostesti....e mai greu sa gandesti.

Sunt curios cate "mari caractere" ale forumului ar rezista unei ispite materiale.Raspunsul nu-l vom afla.

Sunt multe "mari caractere" ale forumului care au refuzat ispite materiale. Ai fi surprins sa descoperi cat de multe sunt. :greedy:

pentru a te cumpara trebuie sa-ti dea bani.Sunt curios cate "mari caractere" ale forumului ar rezista unei ispite materiale.Raspunsul nu-l vom afla.

N-am nimic cu tine. Nu pot sa-ti spun ca te consider in vreun fel, simpatic sau antipatic. Consider ca fiecare are dreptul la opinii personale si originale, oricat de mult i-ar irita pe ceilalti. DAR, afirmatii de genul "sunt curios cate - mari caractere - ..." mi se par de-a dreptul inutile. Nu trebuie sa exprimi chiar tot ce gandesti. Legat de Steaua si alte lucruri aferente clubului/echipei, evident, ai spus si vei mai spune o multime de lucruri, insa a vorbi despre cateva mii (ma refer in general la forumistii cat de cat activi, capabili sa-si expuna o parere pertinenta vis-a-vis de un subiect oarecare) de oameni, pe care nu-i cunosti, chiar si sub forma unei curiozitati, mi se pare in primul rand inutil. Din cate vad, ti-ai raspuns si singur la intrebare. Si chiar nu stiu ce reprezinta pentru tine "marile caractere" ale acestui forum. Ma indoiesc, ca ai o balanta pentru a masura valorile morale ale fiecarui utilizator de-aici.

:) )) ..interesant post ! ..sa revenim,inca se procedeaza ca pe vremea stim-noi-cui ..de manipulare a societatii,sau mai degraba ..a prostimii ! El chiar crede ca daca-mi da biletul gratis,week-endul viitor,la Pitesti..nu-l mai injur ? cu atat mai mult ..

eu am impresia ca se procedeaza ca pe vremea stim-noi-cui prin astfel de articole prin care se poate vedea "limpede" cine de partea cui este, analizandu-se "la rece" reactiile celor care scriu pe forum.

Astfel de articole ar trebui ignorate pentru ca intr-un fel arata "puterea" pe care o are fata de noi, sfidandu-ne cu o astfel de declaratie. Mai tineti minte cand era criza gazului rusesc, Putin le-a transmis "jurnalistilor" romani ceva de genul "transmiteti-i presedintelui Romaniei ca ii fac o oferta de nerefuzat!" . Oare este vreo asemanare?

Edited by Harald

''am sa ofer bilete gratis...'',a mai incercat unul sa ofere 100 de lei in plus in decembrie '89 si a sfarsit prost.Sper sa se intample asa si acum,iar cei care cedeaza in fata unor asemenea oferte.... nu au caracter si cred ca pot fi aceleasi persoane care de obicei au 1 bilet in plus de vanzare. Desigur ca fac parte din galerie unii dintre ei,eu i-am vazut o data,voi alta data.

Cei care cedeaza acum,fac un pas inapoi si renunta sa mai protesteze isi vor musca mainile amarnic mai tarziu.

Jiji,cancerul clubului Steaua trebuie sa plece!

FORZA Steaua SEMPER FIDELIS

''am sa ofer bilete gratis...'',a mai incercat unul sa ofere 100 de lei in plus in decembrie '89 si a sfarsit prost.

Ala imi pare ca vroia sa ofere si o suta de grame de unt sau ceva de genul asta.

Ala imi pare ca vroia sa ofere si o suta de grame de unt sau ceva de genul asta.

Ulei Cataline!!! Si niste bani in plus pentru mamici !

Nu se poate deduce decat disperarea in gesturile lui Becali.Nu mai are bani pentru la anul sa crediteze Steaua.Fara locul 2 anul viitor! Fara Liga ne rugam.Ciuciu bani!!!!!

Redondo,noi suntem curiosi sa vedem cu cine o sa tii la meciul Craiova-Steaua.

Update la conduita lui Becali fata de suporteri:

Becali, contestat violent și la meciul cu Iași, i-a amenințat pe cei care îi cer sã plece cã vor primi interdicție pe stadion și cã de la varã nu mai au voie sã-și cumpere abonamente

"Pleacã din Ghencea!". Acesta a fost motto-ul tribunelor și la meciul cu Poli Iași. Înjurat, contestat, fluierat și asediat în pauza meciului, cînd 200 de fani au venit la tribuna oficialã pentru a-i cere socotealã, Becali a reacționat vehement și a anunțat cã a ajuns la capãtul rãbdãrii.

"Ce tot strigã ei cã , ãștia sînt nebuni? Uite cã nu plec! Unde sã plec? Îi mai las douã-trei meciuri și, dacã nu se potolesc, atunci trec la mãsuri dure", a anunțat Becali, care și-a dezvãluit apoi planul anticontestãri.

1. Interdicția pe stadion

"Primul lucru pe care îl voi cere va fi ca persoanele care mã înjurã sã fie interzise în Ghencea. Vã spun ceva: și ei, ca toți oamenii, știu doar de fricã și o sã bag eu frica-n ei! Vorbesc din proprie experiențã pentru cã atunci cînd am fost interzis pe stadion doi ani de Comisia de Disciplinã eram cel mai disperat om de pe planetã. :o Așa vor fi și ei dacã vor ști cã trebuie sã stea departe de Ghencea", a declarat Gigi la Fanatik Show.

2. Abonamente doar pentru studenți și elevi

"A doua mãsurã la care mã gîndesc e ca din varã sã nu mai punã ei mîna pe abonamente. De altfel, nici nu vom mai scoate abonamente la vînzare, ci le vom oferi doar elevilor și studenților. Cei care mã înjurã vor fi filmați, li se va nota numele, iar cînd vor veni sã ia abonament, nu vor avea voie sã ia", a adãugat Becali.

Dupa 20 de ani de la Revolutie,facuta,nu de Becali ci de "golani" ,ni se pune pumnul in gura. Halal democratie!

Asta este omul apreciat la clubul Steaua.

Rusine!Rusine!Rusine!

Edited by vlad

Sa dea Dumnezeu sa faca greseala sa interzica unii suporterii pe stadion,sau sa faca abonamente doar pentru elevi si studenti. Sa dea Dumnezeu! Isi sapa mai tare groapa! Te rog ciobi, nu te dezminte!

Daca nu da si un sandwish cu branzica de oita la fiecare om care isi ia bilet tot degeaba..

ciobanu tot cioban ramane, nu ne poate vedeam altfel decat ca pe niste oi pe care vrea sa le vrajeasca sa le bage la stana lui. mars de-aicea scarba !!!!! Nu voi mai fi fericit pe stadion pana nu te cari ... visez la momentul ala in fiecare zi ...

Esti o mizerie !!!

PLEACA !!!!!