Sign in to follow this  
Followers 0
fcsteaua.ro

Adevarul care doare

146 posts in this topic

Din pacate Catalin are impresia ca schimbarea patronului le-ar cam rezolva pe toate. Steaua joaca incredibil de slab si de acest lucru raspunde conducerea tehnica. Putea sa fie si Berlusconi patron.Becali a dat milioane in vara pe fotbalisti veniti la cererea conducerii tehnice,nu?

sustin

Ia uite cum au reaparut oile. Totul e vina noastra, a celor care vor ca Steaua sa redevina ce a fost. Voi tineti cu Steaua sau cu Becali?

Ce sa redevina ma? O echipa cu un buget de 1, maxim 2 milioane de dolari, asa cum era inainte sa vina Becali la echipa? Ba tu esti sanatos la cap?

Datorita unor nemernici ca voi am ajuns in aceasta situatie. Conflicte peste conflicte dintr-un orgoliu prostesc al unor pusti fara creier, care cred ca tot ce zboara se mananca.

Sunteti atat de redusi, incat nici macar nu va dati seama ca gaceti jocul dusmanilor.

Pirania, de ceva timp incoace doar critici.

Da tu o idee, te rugam!

Bai da' varza sunteti!

Cum ma-sa sa nu se schimbe treaba daca pica rahatul ala de becalii?

Pai daca pleaca ala, vine alt antrenor, vin alti jucatori, vin alti conducatori.

Voi sunteti atat de batuti in cap incat sa ii atribuiti lui Lacatus toata vina?

Pai el e vinovat doar ca e sclav. Atat. Pare dur dar asa e.

El e slab ca antrenor. Nu stie nimic. Si, daca mai punem aici si faptul ca nu are nici un cuvant de zis in transferuri, ce mai vreti de la el?

El e papusa. becalii il freaca cum vrea el.

becalii il tine la echipa pt ca spera ca prinde locul 2. Atat. Se gandeste ca mai baga o valiza sau o ciocolata si face locul 2.

Toti de aici care cred ca Gigi e sfant sunt niste naivi.

Cascati ochii!

Pai toata vina e a lui.El l-a pus pe Lacatus antrenor.El a cedat jucatori si a refuzat sa intareasca lotul.El s-a zgarcit si a crezut orbeste ca verii lui ii vor aduce jucatori buni.El decide tot in clubul acesta.Nu puteti sa spuneti in nici o clipa ca Lacatus este de vina pentru plecare lui Neaga, Badea, Radoi.Lacatus este de vina ca iubeste Steaua in asa hal incat ii face rau.

sunt de acord cu tine Lacatus iubeste Steaua..dar e una sa iubesti si alta e sa vrei si sa ai calitatile necesare sa ajuti,si eu si tu si altii iubim Steaua dar nu putem ajuta ca antrenori.cat despre Jiji...rolul lui e sa faca conditii...ceea ce de bine de rau...omu a facut.dar daca unii ca tine se coboara la mintea lui si vreti sa impartiti ceva cu el asta e alta problema...el o stie pe a lui dupa mintea lui crede ca are dreptate si pace...degeaba va faceti voi dosare penale.

Ce sa redevina ma? O echipa cu un buget de 1, maxim 2 milioane de dolari, asa cum era inainte sa vina Becali la echipa? Ba tu esti sanatos la cap?

Datorita unor nemernici ca voi am ajuns in aceasta situatie. Conflicte peste conflicte dintr-un orgoliu prostesc al unor pusti fara creier, care cred ca tot ce zboara se mananca.

Sunteti atat de redusi, incat nici macar nu va dati seama ca gaceti jocul dusmanilor.

Zi mah tu cati bani baga jegul acum in echipa? In ultimii ani e pe plus Steaua...

Tu esti atat de redus incat nici nu vezi ca ne-am pierdut identitatea. Dar nu conteaza valorile steliste, gloriile steliste, onoarea, fair-play-ul, lininstea la echipa, staff profesionist, respect fata de fani. Nu, important e sa vedem 3 echipe mari din CL cum ne desfiinteaza acasa. Ce bucurie ca-l vedem pe Beckham, vivat Becali!

Amice ,las-o mai usor. Cum adica din cauza unor nemernici ca noi ati ajuns in aceasta situatie? Dar ce esti tu? Angajat la club? Ai uitat sa spui ca si "din cauza" unora ca noi a batut Steaua pe Valencia sau a facut niste meciuri memorabile.Alea cu al 12 -lea jucator. Amice,este doar vina celor care manageriaza Steaua la ora actuala. Nu sunt de vina nici eu ,nici MoWeed,nici Joga.Cum nici tu nu ai niciun merit ca a dat Banel gol cu Galatasaray.

@Redondo,nu vreau sa intru in conflict cu tine,dar chiar nu intelegi trairile unui stelist adevarat. Pricepe si tu pentru totdeauna ,Steaua este doar o afacere pentru Becali.Exact ca si terenurile. Tu chiar nu poti vedea dincolo de ecranul TV-ului???

Ce tot il vedeti pe Becali salvatorul Stelei??? Nu intelegeti ca el cere inzecit pentru orice leu pe care il da? Cum se face ca Becali este sutinut de toti dinamovistii,care vad raul pe care il face la Steaua? Hai sa mai lasam si pe altcineva la Steaua. Chiar nu v-ati saturat?

PS Catalin este unul dintre cei mai mari suporteri ai Stelei. Daca veti citi cu atentie articolele lui veti intelege.

Edited by vlad

sunt de acord cu tine Lacatus iubeste Steaua..dar e una sa iubesti si alta e sa vrei si sa ai calitatile necesare sa ajuti,si eu si tu si altii iubim Steaua dar nu putem ajuta ca antrenori.cat despre Jiji...rolul lui e sa faca conditii...ceea ce de bine de rau...omu a facut.dar daca unii ca tine se coboara la mintea lui si vreti sa impartiti ceva cu el asta e alta problema...el o stie pe a lui dupa mintea lui crede ca are dreptate si pace...degeaba va faceti voi dosare penale.

Pai da...Lacatus iubeste Steaua si crede ca orbeste in calitatile lui de a ajuta echipa.Prin asta sper ca ti-am clarificat ca nu sustin ca Lacatus sa ramana antrenor.

Daca trecem la $acali, pot zice ca da, a creat ceva conditii....DAR cand el pune fularul cainilor la gat in calitate de patron/finantator/creditor al Stelei nu poti sa spui" domnle asa crede ca el ca e bine si trebuie sa il lasam in nebunia lui".Acelasi lucru il cred valabil si la umilirea lui Boloni si a lui Hagi, si a altor mari personalitati al acestui club.Sunt absolut sigur ca daca lumea inceteaza cu protestele si se impaca cu gandul ca el e nebun, face cum vrea el si nu putem sa ii facem nimic, tot ce se va intampla cu echipa noastra este ca in ciuda faptului ca va presta cel mai slab joc din campionat va castiga prin arbitrii.Ce se va intampla cu Steaua?Va ajunge o mocirla imensa in care sintagma "a face performanta"="a obtine rezultate"="a avea relatii la federatie si arbitrii".Degeaba face el pe bunul, purul crestin, cu totii stim sau banuim in mica sau mare masura ca unele meciuri ale Stelei din trecutul becalian au fost cumparate.

Bai da' varza sunteti!

El e papusa. becalii il freaca cum vrea el.

Toti de aici care cred ca Gigi e sfant sunt niste naivi.

Cascati ochii!

in primul rand cred ca nu te-ai referit si la mine, si a fost asa o "zicere" in general.

2 legat de binele ce o sa vina dupa Becali, sunt foarte precaut, si nu ca mizeria din loja nu ar reprezenta raul suprem ci ca nici dupa aia nu va veni o conducere echilibrata, profesionista. Pe de alta parte, de ceva timp ne-am obisnuit sa vedem raul doar in loja, sa credem ca dupa ce va pleca el situatia se va schimba imediat in bine, ca dupa aia vom defila in campionat, vom juca in UCL, vom redevenii sefi in Europa.

3. Este exact ca iesirea din comunisl, in '90 toti credeam ca in cativa ani o sa ajungem Germania, ca raul era reprezentat de ceausescu care oprima si nu lasa libertate poporului. Uite ca dupa 20 de ani, am involuat teribil, desi teoretic am avut tot sprijinul si toate libertatile din lume sa evoluam. S-ar putea ca si la Steaua sa se intample acelasi lucru.

4. Nu cred ca cineva a spus pe siteul acesta ceva unanim despre Becali in sensul ca el este cea mai buna solutie, au fost useri care au spus in principiu 2 lucruri:

a)Becali a facut si mult bine, trebuie sa plece nu dintr-o data pt ca acest lucru va destabiliza grav echipa

b)in situatia de fata, Becali este indicat sa mai ramana din varii motive (criza, lipsa unor potentiali finantatori, lipsa de credibilitate si de potenta financiara a celor "posibili").

5. Deja devine obositoare cruciada asta anti-Becali, in fond nu actiunile ei, ci stigmatizarea oricui incearca sa vada si altceva decat 'mori ciobane'.

Guten Abend, gute Nacht!

multe discutii nu cred ca si-au rostul ... e o atmosfera de incompetenta generala la echipa , nu avem nici lot , nu jucam nimic si avem o conducere inapta ... destule premise ca sa terminam pe un cel mult loc 5 ... daca-l prindem si pe ala !

Edited by Stryker

Pirania, de ceva timp incoace doar critici.

Da tu o idee, te rugam!

Mai Lari, cred ca ma confunzi. Criticii sunteti voi. Cei care i-l injurati pe Becali non-stop, iar acum unii dintre voi va luati de Lcatus. Dar nu pentru ca ar fi o gloaba de antrenor, ci, spuneti voi, pentru ca a acceptat sa revina la echipa, cand 'ciobanul' i-a cerut acest lucru.

Becali e un rau necesar. Nici mie de multe ori nu-mi plac iesirile lui in decor. In acel moment, schimb canalul sau pur si simplu inchid televizorul. Inainte sa vina el, eram in buda pana la gat. Poate tu ai uitat, eu insa nu. Transferam gloabe gen Chiorean (ti-l mai aduci aminte) si dadeam maxim 80.000 pe un jucator. Sunt fapte reale, pe care doar cei care n-au trait acele vremuri le pot mega.

Becali a facut extrem de multe lucruri bune. Le-am enumerat intr-un post anterior. Infrastructura plus performanta chiar la nivel european pentru tara noastra. Crezi ca altcineva realiza 3 calificari consecutive in Liga, o semifinala de UEFA si 3 primaveri europene? Toate echipele de la noi n-au astfel de realizari in toata istoria lor. Nu e putin fratele meu. Nu e deloc putin.

Ideea cea mai buna este sa lasati echipa sa joace. A-ati mai fi putut face ceva pentru a ajuta echipa insa acum e prea tarziu, Sa-l fi sustinut pe Dorinel, care, din punctul meu de vedere are cel putin 2 clase ca antreenor peste gloaba de Marius. Acum, nu cred ca nesimtitul va mai pleca. Hai sa mai salvam ceva daca se mai poate. Hai sa-i sustinem pe baieti, poate jucam la anul macar in UEFA.

Curaj popor stelist!

Amice ,las-o mai usor. Cum adica din cauza unor nemernici ca noi ati ajuns in aceasta situatie? Dar ce esti tu? Angajat la club? Ai uitat sa spui ca si "din cauza" unora ca noi a batut Steaua pe Valencia sau a facut niste meciuri memorabile.Alea cu al 12 -lea jucator. Amice,este doar vina celor care manageriaza Steaua la ora actuala. Nu sunt de vina nici eu ,nici MoWeed,nici Joga.Cum nici tu nu ai niciun merit ca a dat Banel gol cu Galatasaray.

@Redondo,nu vreau sa intru in conflict cu tine,dar chiar nu intelegi trairile unui stelist adevarat. Pricepe si tu pentru totdeauna ,Steaua este doar o afacere pentru Becali.Exact ca si terenurile. Tu chiar nu poti vedea dincolo de ecranul TV-ului???

Ce tot il vedeti pe Becali salvatorul Stelei??? Nu intelegeti ca el cere inzecit pentru orice leu pe care il da? Cum se face ca Becali este sutinut de toti dinamovistii,care vad raul pe care il face la Steaua? Hai sa mai lasam si pe altcineva la Steaua. Chiar nu v-ati saturat?

frate parca va vad cand a batut Steaua pe Valencia la Bucuresti pe toti astia care faceti acuma galagie si pe Jiji calare pe masina, toti cantati cat va tineau puterile Gigi BECALIII ciobanu canta si el..erati fericiti impreuna dar acuma dintr.o data v.ati emancipat aveti comentarii din gsptv v.ati frantuzit toti de la Lion,visati la spania si ati descoperit un nou cantec care il repetati ca niste papagali la infinit si fara rost **** Jiji...sunt de acord ca.i prost dar obsesia voastra n.are rost

frate parca va vad cand a batut Steaua pe Valencia la Bucuresti pe toti astia care faceti acuma galagie si pe Jiji calare pe masina, toti cantati cat va tineau puterile Gigi BECALIII ciobanu canta si el..erati fericiti impreuna dar acuma dintr.o data v.ati emancipat aveti comentarii din gsptv v.ati frantuzit toti de la Lion,visati la spania si ati descoperit un nou cantec care il repetati ca niste papagali la infinit si fara rost **** Jiji...sunt de acord ca.i prost dar obsesia voastra n.are rost

Te inseli amarnic "fratelo".Eu nu am descoperit Steaua cand a aparut Becali. Din nefericire.am avut neplacerea sa-i vad pe verii Becali de pe vremea CAP-urilor(daca stii ce sunt alea).Si-ti spun ca eu nu am orgasm cand ii vad pe unii dintre ei.I-am vazut in stare necosmetizata. Eu nu am trait cu Becali ca sa fiu fericit cu el.

Eu am fost pe stadion inainte de a aparea Becali in loja. Steaua a avut mai multi sustinatori inainte de "epoca Becali".

Acum ,le-a ajuns pana-n gat!

Ia spune tu, smechere, ce-a zburat si noi in nemernicia noastra am inghitit pe nerasuflate ?!

Vreau sa citesc niste argumente plauzibile, concrete si care sa reflecte "prostia" noastra, a celor multi.

Eu, personal, in acest sezon, nu tin minte nici macar un singur conflict in care sa fie implicata galeria Stelei si care sa afecteze in mod direct echipa, intr-atat de tare incat sa fim pe locul 6, cu un joc absolut penibil. Nimeni din galerie nu s-a dus la Becali, Argaseala, Lacatus sau vreun jucator, sa-i apuce de guler si sa dea cu ei de pamant pentru moartea clinica in care se afla Steaua momentan. Incidentele fizice de la anumite meciuri, fie nu au avut nici o legatura cu actuala conducere, fie au fost "replici" ale suporterilor la abuzurile jandarmeriei, sau firmei de paza.

Pana si bannerele afisate, cu mici exceptii, au fost mai mult decat decente, iar faptul ca Becali e injurat in Ghencea si nu numai, face parte din dreptul de libera exprimare.

Cum facem noi rau echipei contestandu-l pe Becali/Argaseala ?! Lucrul asta n-are nici o legatura cu jocul echipei, implicit rezultatele rusinoase din sezonul in curs. De ce s-ar simti Ghionea and Co. amenintati de protestele noastre ? M-am saturat de pretextul invocat de toti inconstientii si ipocritii, cum ca din cauza noastra echipa nu are rezultate. Mai inainte de toate, 90% din fotbalistii actualei echipe nu au habar ce inseamna Steaua Bucuresti, in adevaratul sens al cuvantului, ba mai mult decat atat, nu isi respecta nici macar statutul de fotbalisti, cei mai multi dintre ei avand prestatii jalnice meci de meci. Acelasi lucru e valabil si pentru banca tehnica, de la Lacatus pana la magazioner. Profesionalismul e mort in vestiarul Stelei. SI NU DIN VINA NOASTRA ! Noi suntem prezenti acolo, in peluze, in tribune, din placere, nu din obligatie, iar mai inainte de toate ei au o profesie. Ei joaca fotbal indiferent de aportul fanilor, bine sau prost, ramane la latitudinea lor.

Cand Becali o sa puna ca jucatorii sa fie biciuiti, arsi cu tigarea, torturati si cand o sa opreasca robinetul banilor ce intra in conturile lor, din cauza injuraturilor noastre, atunci da, noi o sa fim de vina. Altfel, n-avem nici o treaba cu ce se intampla pe gazon. Vrem sa curatam cacatul din loja, care incepe sa puta din ce in ce mai tare.

M-am saturat de specimenele gen redondo care parca ar fi platite pt a-l apara pe cioban.

Ia zi maestre cat te plateste pe luna pt rolul de agitator pe forum?

ACAB

CIOBANE PLEACA DIN Ghencea

Eu m-am saturat de useri care se copiaza unii pe altii si au gainat in loc de creier.

HAOS!...ce a fost pe teren azi in echipa Stelei e si pe forum :(... nu va mai jingniti atat ca nu are rost.. Oricum sincer..nu ii mai vad pe freneticii sustinatori ai lui Lacatus.. sa-i ia din nou apararea!!! El este principalul vinovat al esecului de azi... Din pct meu de vedere! In rest PACE!!! Vom termina pe 8-10 daca o tinem asa !!! CLAR

frate parca va vad cand a batut Steaua pe Valencia la Bucuresti pe toti astia care faceti acuma galagie si pe Jiji calare pe masina, toti cantati cat va tineau puterile Gigi BECALIII

frate (?), atunci majoritatea scandau Steaua ! Steaua ! ne durea-n schimbator de Becali. aia cativa care ii scandau numele oii sperau sa capete pomana dela el. prostu' a crezut ca-l apreciaza, de fapt vroiau sa-l fraiereasca. cred ca nici acu' n-a inteles ca faceau misto de el.

Edited by DanStan

@Vlad

Prietene, eu nu-mi amintesc ca la meciul cu Valencia cineva din stadion contesta ceva anume. Nu-mi amintesc ca existau atat de multe articole pe acest site anti Becali, de fapt 99% il ataca pe 'cioban'. Imi amintesc ca toti eram increzatori si sustineam echipa, chiar daca si in acea perioada existau meciuri in care jucam destul de rau.

Sunteti si voi de vina pentru ce se intampla acum la echipa, pentru ca marsati la provocarile din presa, dar mai ales la cele ale asa-zisilor lideri din peluza.

Vlade, prietene, imi pare rau, dar trebuie sa-ti spun ca ai o mentalitate tipic comunista. Spui ca pe Becali il intereseaza profitul. Pai normal. In orice tara in care sistemul capitalist functioneaza, cei care administreaza ceva gandesc in acest mod. Crezi ca cei de la Barca, Manchester etc. gandesc altfel? Trezeste-te prietene. Au trecut aproape 20 de ani de cand sistemul comunsit a fost aruncat la groapa de gunoi a istoriei. TRE-ZES-TE-TE! Schimba-ti mentalitatea. Daca nu, lasa-ne.

Nu e vina lui Lacatus??? Aici te contrazic cu un singur argument: "Lacatus nu a avut demnitatea de a-l refuza pe grobian, in iarna! Putea sa spuna: Gigi, eu nu ma mai intorc! Tin prea mult la Steaua ca sa fac asta!" E adevarat ca el nu-si da seama ca e folosit pe post de marioneta si de sol al pacii!

De Argaseala nu pot sa ma iau chiar asa dintr-un simplu motiv: El e cu partea administrativa si financiara si nu are treaba cu partea tehnica si de jucatori! Ca este un vesnic aparator al Gigicului, este adevarat, dar sa nu fim penibili si sa spunem ca Argaseala trebuie sa urmareasca si sa aduca jucatori! Pentru ca el nu decide singur!

E adevarat ca schimbarea lui Lacatus nu ar fi decat o rezolvare de moment, decat in cazul in care se aduce un antrenor adevarat, caz in care e necesara ca aerul! Trebuie sa recunoastem ca Lacatus nu are treaba cu antrenoratul si nu inteleg de ce nu are demnitatea sa o recunoasca si sa plece! Prin faptul ca ramane nu face decat sa prelungeasca agonia si sa inrautateasca situatia, mai ales in cazul in care el se declara "hermano de suferinta" cu Gigi!

Nu se joaca nimic! Si Gigica zice ca antrenorul nu e de vina! Cu alte cuvinte intr-un restaurant, bucatarul arde o mancare si nu e el vinovatul! Vinovate sunt ingredientele, utilajele, ustensilele, vremea si clientul! Si asa e si la echipa a doua cu Strizu si X nepot Becali, antrenori!

@Vlad

Nu mai face tu aprecieri despre cat de stelist e unul sau altul de pe internet.Poate fi inselator.Suntem stelisti si punct.Nu exista "mai stelist".Uneori ne contrazicem pentru ca nu mai traim in comunism.Si mai las-o-n masa de treaba cu "trairile unui stelist adevarat" ca daca am fi castigat mereu nu mai comenta nimeni nimic.

Vlade, prietene, imi pare rau, dar trebuie sa-ti spun ca ai o mentalitate tipic comunista. Spui ca pe Becali il intereseaza profitul. Pai normal. In orice tara in care sistemul capitalist functioneaza, cei care administreaza ceva gandesc in acest mod. Crezi ca cei de la Barca, Manchester etc. gandesc altfel? Trezeste-te prietene. Au trecut aproape 20 de ani de cand sistemul comunsit a fost aruncat la groapa de gunoi a istoriei. TRE-ZES-TE-TE! Schimba-ti mentalitatea. Daca nu, lasa-ne.

Aloooooooooo...colega!

Ce management vezi tu la Steaua??? Tovarase,Becali a luat Steaua cu japca de la un alt tepar,Viorel Paunescu.La sfatul lui Satana. Auzi,"sistem capitalist". Esti haios .Auzi grade de comparatie!!! Pot sa te intreb unde lucrezi? Nu-mi spune locul de munca ci doar la ce?La stat sau la patron?? Daca esti amabil imi poti raspunde?

Edited by vlad

Aloooooooooo...colega!

Ce management vezi tu la Steaua??? Tovarase,Steaua a luat Steaua cu japca de la un alt tepar,Viorel Paunescu.La sfatul lui Satana. Auzi,"sistem capitalist". Esti haios .Auzi grade de comparatii!!!

Las' ca respectivul forumist, nu poate sa faca diferenta intre Steaua si o societate comerciala de la parterul blocului. Important e ca ambele urmaresc maximizarea profitului cu minim de investitie. Mijloacele nu conteaza.

Cine e aceasta Steaua Bucuresti, daca nu decat o masinarie de stors bani.

(...) eu nu-mi amintesc ca la meciul cu Valencia cineva din stadion contesta ceva anume. Nu-mi amintesc ca existau atat de multe articole pe acest site anti Becali, de fapt 99% il ataca pe 'cioban'. Imi amintesc ca toti eram increzatori si sustineam echipa, chiar daca si in acea perioada existau meciuri in care jucam destul de rau.

Da' pe vremea aia nu aparea gunoiu' la TV sa dea vina pe oricine altcineva numai sa se scoata el. Chiar EL a declarat in repetate randuri ca antrenorul face ce-i spune el sa faca si ca jucatorii joaca 'pentru ca-i mobilizeaza el'. Deci EL e vinovat.

Sunteti si voi de vina pentru ce se intampla acum la echipa, pentru ca marsati la provocarile din presa, dar mai ales la cele ale asa-zisilor lideri din peluza.

Aha, si noi suntem. Doar EL, printu', adevaratu', razboinucu' nu e vinovat. Chiar daca face echipa, daca isi bate joc de banca tehnica, daca aduce jucatori de duzina sau ii demoralizeaza pe cei ce nu-i plac, daca viseaza tampenii si ne pune presa si toti trepadusii in cap cu declaratiile lui tembele ... noi sutem vinovati, nu ?

Pai vita asta i-a facut campioni pe CFR Cluj. Nu ei au castigat campionatul. El i-a ajutat coalizand impotriva Stelei toti ghiolbanii, pentru ca toti vroiau sa-i dea peste nas dupa declaratiile lui cretine.

Spui ca pe Becali il intereseaza profitul. Pai normal. In orice tara in care sistemul capitalist functioneaza, cei care administreaza ceva gandesc in acest mod. Crezi ca cei de la Barca, Manchester etc. gandesc altfel?

La Barca, Manchester nu se trezeste un bou sa se laude zi de zi 'ce va face el'. Aia tac si fac. Asa e-n capitalism. Nu-i poate acuza nimeni de nimic. Idiotu' asta nici macar habar n-are ce-i ala capitalism adevarat. Niciodata un conducator de la Barca sau Manchester nu si i-ar pune pe toti in cap doar ca s-arate prostimii ce mare scula e el si cum trebuie sa-l voteze toti. Niciodata un conducator profesionist nu s-ar lauda ca un tembel ca 'a visat' mutarile castigatoare de a doua zi. Aia au echipe de 20 de insi, toti profesionisti, lucreaza cu calculatoare, fac analize amanuntite, nu 'viseaza' ca niste handicapati.

Edited by DanStan

@mariusmihet

Care e ma frate investitorul ala serios,ca prin Romania eu vad ca sunt toti asemanatori lui Becali cu mentiunea ca n-au toti la un loc performantele lui.

Sign in to follow this  
Followers 0