fcsteaua.ro

Steaua a clacat la Brasov

100 posts in this topic

Tiago si Szekely sunt vinovatii - G. Becali

Intrarea lui Dayro Moreno in atacul Stelei la reluare a adus un plus de tehnicitate in jocul oaspetilor, dar si mai multa determinare. - Onlinesport.ro

Suporterii sunt de vina ... n-au sustinut echipa, echipa a pierdut pac pac

ce rahat tata

Cica nea' Gigi da 100.000 de euro ca sa scape de Tiago :)

il iau eu

Pacat ca am ratat foarte multe ocazii. Am vazut 1-2-uri frumoase, scheme de joc, joga bonito-uri. Eu zic ca suntem pe drumul cel bun. Ne lipseste doar acel gram de noroc.

Sa ma c*c pe el de meci.

iti place sa te minti in general ? mai ales cu "Eu zic ca suntem pe drumul cel bun." sa fim seriosi de 3 ani tot suntem pe drumu cel bun , cand defapt n avem nici o treaba cu realitatea , nu tu mijloc , nu tu atac, nu tu antrenor , nu tu conducere , care drum bun ?

meritam un loc mai jos decat suntem acum , daca va place sa va mintiti e treaba voastra .

pentru un viitor mai bun sper sa nu prindem Cupa UEFA , poate asa pleaca Lacatus si dam-dam-dam-Becali

eu ce sa i reprosez lu Lacatus ca el tipa la ei ca nu fac ce au facut la antrenamente Gigi la gps TV

iti place sa te minti in general ? mai ales cu "Eu zic ca suntem pe drumul cel bun." sa fim seriosi de 3 ani tot suntem pe drumu cel bun , cand defapt n avem nici o treaba cu realitatea , nu tu mijloc , nu tu atac, nu tu antrenor , nu tu conducere , care drum bun ?

meritam un loc mai jos decat suntem acum , daca va place sa va mintiti e treaba voastra .

pentru un viitor mai bun sper sa nu prindem Cupa UEFA , poate asa pleaca Lacatus si dam-dam-dam-Becali

Era ironic

decat cu Steaua Becalizata mai bine terminam pe locu 10, scapam de amatoru Lacatus si poate si de berbecalu aschilopat impreuna cu gasca lui de sclavi.

unde ati fost, la ce meci v-ati uitat? criticati si nu stiti de ce, cine-a mai vazut astfel de suporteri? am senzatia ca vorbiti ca sa va aflati in treaba! uitati-va pe dvd-uri sa vedeti ce jucatori de superclasa avem! v-ati lamurit? deci stati cuminti ca ne vom reveni!

este un presupus comentariu dupa meciul ce se va desfasura cu steagul rosu orasul Becali, dupa ce acesta v-a deveni presedinte, v-a vinde Steaua si va cumpara fcm Brasov!

Pentru mine este foarte clar ca nu avem antrenor (ghiciti cine l-a bagat pe praful de Lovin). Lot este, cat de cat, dar fara un antrenor care sa-i aseze intr-un sistem care sa speculeze la maxim calitatile fiecarui jucator nu se poate face treaba. Nu mai zic ce efect au iesirile superboului tarii dupa fiecare meci.

Gigi spune ca szekely e de vina ca i a spus Lacatus sa nu l ia ca nu are valoare,lasa ca are Lovin.....

Edited by bodanelu
mai multa decenta...

ce a putut sa faca un cioban din marele simbol Steaua..comentariile sunt de prisos

Amice, noi l-am facut simbol și probabil cã tot de mâna noastrã o sã moarã.

Cert e stam si belim ochii și nu facem nimic concret (cel puțin o mare parte din noi ), urmarim cu interes cum Steaua București se duce de râpã! Stãm și cerșim fiecare firimiturã de performanțã pe care ne-o trimite intravenos ciobanul, incapabili sã schițãm vreun gest.

Nu o sã se întâmple nimic daca stam cu mainile in san si-i cerem demisia lui Lacatus. Trebuie sa ne adunam in jurul vilei ciobanului si sa bagam spaima in el. Steaua nu e stana personala a unui camatar semianalfabet, Steaua suntem noi!

Tiago si Szekely sunt vinovatii - G. Becali

Intrarea lui Dayro Moreno in atacul Stelei la reluare a adus un plus de tehnicitate in jocul oaspetilor, dar si mai multa determinare. - Onlinesport.ro

Suporterii sunt de vina ... n-au sustinut echipa, echipa a pierdut pac pac

ce rahat tata

te-ai blocat ? :console:

Edited by Urli

BRAVO Steaua!!ATI ARATAT CA SUNTETI CEA MAI BUNA ECHIPA DIN Romania!!!VEZI CIOBANE!!!DE ASTA TRE SA CUMPERI JUCATORI!!!JUCATORI VALOROSI,NU JUCATORI CA Lovin!!!

Am vazut de vreo 4-5 ori meleul ala din final. Sunt aproape sigur ca mucescu l-a pocnit pe Dayro.

Fratilor suntem praf, de la jucatori si antrenor pana la patron...Traim umilinta dupa umilinta, imaginati-va ce rad Lucestii de noi...

Si cand ziceam sezonu trecut de Iubitul nostru simbol ca e PRAF,hop un admin ca are 10 victorii,ca nujtu ce...E O SLUGA!Nu mai e un simbol,nu ii mai strigati numele,daca ne iubea nu lasa sa se ajunga aici!Hagi zicea cu lacrimi in ochi cine strica Steaua!Ciobane ****!

Un meci penibil. O sa terminam pe locurile 9-10 cu un astfel de joc dar macar sa plece jegul ala de la conducere!

un antrenor bun se vede dupa schimbari sa vazut antrenoru Lacatus :(

Becali ESTI O MIZERIE PLEACA DIN Ghencea TU DISTRUGI Steaua :shutup2::cursing: