Sign in to follow this  
Followers 0
fcsteaua.ro

Becali K1: "Daca ma bat cu fanii, ii impachetez in 30 de secunde" (ProSport)!

30 posts in this topic

Gigi Becali continuã rãzboiul cu suporterii. Finanțatorul stelist a declarat cã toti cei care au fãcut probleme la partida cu Vasluiul nu vor mai intra pe Ghencea. Becali și-a încordat mușchii și le-a transmis fanilor turbulenți cã-i poate pune personal la punct.

"Nu mã deranjeazã cã meciul de la Brașov nu va fi televizat. ªi nici cã nu se duc suporterii la Brașov. Foarte bine, cã oricum veneau sã mã înjure. Dar nu vor mai intra nici pe Ghencea cei care au fãcut probleme la meciul cu Vaslui. Au fost filmați toți și nu vor mai intra pe stadion. Sã vedeți voi ce fani cuminți vom avea de-acum încolo, cã nu mai intrã ãia 5-6 lideri care instigau. Oricum, nu vreau sã mã iau de ei, dar dacã ar fi sã mã bat cu suporterii, îi bat mãr. I-aș împacheta în 30 de secunde", a declarat Becali, la sport.ro.

Oricum, nu vreau sã mã iau de ei, dar dacã ar fi sã mã bat cu suporterii, îi bat mãr. I-aș împacheta în 30 de secunde

pentru declaratii d'astea nu ar merita sa traiasca nici cu oile. Deja nu-l mai suport pe acest...personaj

Daca se ia la bataie cu unu, hai doi, poate ii dovedeste, dar daca stam uniti n-are cum sa ne bata, ca el e singur iar noi am fi toti.

Gigi asta! imi e mila de el! daca ar intra in mainile noastre ar mai iesi decat beeeeeeeee strigatul de lupta al tapului! cred ca este cel mai increzut conducator, nici Napoleon, nici Hitler si nici tarii rusi nu au indraznit sa se puna singuri contra majoritatii si se trezeste acest Gigi Becali ca ar fi dispus sa infrunte milioane de oameni! mars bai ciobane ca 3 secunde ar fi mult daca ai rezista intre noi! te macelarim "razboinicule"!!!!!!!!!

Edited by corado4STEAUA

Sezi jos Conan Barbarul!

Ce smardoi e ciobi!... :whistle:

As vrea sa-l vad in mijlocul fanilor ,singur-singurel spunand asta...

Cred ca nu ar mai ramane nici cacarezele din el! :boxing:

As da orice sa il prind pe cioban intr-un muay thai clinch si sa ii fac cunostinta cu genunchii mei.

Pt cei curiosi, cam ce face asta:

wand11dk.jpg

Evident, ciobanasul ar fi tipul mai bronzat.

Acest cioban spurcat, daca nu poate sa cumpere, trece la amenintari. Dar de data asta, nu o sa mai functioneze aceasta tactica de intimidare a suporterilor.

P.S. la doar cei 170 cm ai lui Gigi Becali, multi dintre noi, l-ar calca pe cap din intamplare.

A facut aceasta declaratie,ca un mecanism de aparare impotriva suporterilor. Incepe sa-i fie teama ,exact ca lui Ceausescu. Becali se leaga de procentul de 90 % exact cum cerea Ceausescu sa raspunda doar in fata Marii Adunari Generale. Mai nou,plateste 2 milioane de euro pentru un referendum la nivel national cu privire la pastrarea Stelei.Acest referendum este irelevant.

PS O mare parte de vina pentru aceasta instigare la violenta o poarta televiziunile care il invita in permanenta in studiouri. De ce nu ia CNA-ul masuri?

Daca se ia la bataie cu unu, hai doi, poate ii dovedeste, dar daca stam uniti n-are cum sa ne bata, ca el e singur iar noi am fi toti.

ZOE, FII BARBAT!

Apoi primi un cot intre coaste de la scumpa lui nevasta si CACAREAZA IMPARAT se trezi.

.... Infantil nenorocit. Nu il mai comparati cu ciobanii, aia sunt oameni ce muncesc din greu, fie la sapa, fie la stana..sunt oameni cu principii morale si adevarata credinta in D-zeu. Imi doresc a descoperi cuvinte noi pentru a exprima intr-adevar ura mea pentru acest personaj, dar si pentru a descrie cu adevarat infantilitatea, prostia, ipocrizia, ipohondria, lipsa de cultura, credinta reala in puterea divina, in 'focul sacru', disrespectul fata de suporteri, echipa, antrenori, iar mai presus de toate OAMENI de tot felul pe care el i-a batjocorit, carora, tuturor, mai mult sau mai putin, le-a furat cate ceva....

are dreptate, K1 e presa avida de scandal ... iar 30 secunde = eternitatea alaturi de Gigi :-)

Sign in to follow this  
Followers 0