Virgil

Transferuri In Pauza Dintre Tur Si Retur

707 posts in this topic

oare il putem lua pe bourceanu ala de la galati la schimb cu Dayro, Semedo plus ceva bani pe deasupra?

Chiar nu vad de ce e asa mediatizat baiatul asta...pana si el a zis-o...noul Gatusso?Ce mare fotbalist e Gatusso?Rupator de oase...

Edited by DelPiero10

Mi-a placut la Bourceanu faptul ca a recunoscut ca nu e pregatit pentru meciul cu Serbia si ca mai bine nu ar fi convocat.

In rest nici mie nu mi-se pare un fotbalist iesit din comun...

@MoWeed

Nici nu este un jucator iesit din comun.S-a vazut ceva determinare,in teren si mult bun simt in declaratii.

Insa presa,ca intotdeauna,cauta ceva senzational,o noua aparitie spectaculoasa la nationala,un eventual Gica Hagi 2,daca s-ar putea.Se stie ca presa te ridica si tot ea este cea care te tranteste,atunci cand crezi ca l-ai prins pe d-zeu de un picior.De asta ma bucur,ca pustiul este realist si nu s-a lasat dus de val.

Daca,in timp,v-a confirma si v-a ajunge un jucator de baza,la nationala,bravo lui!

Nationala are nevoie de jucatori,dar nu de cei "umflati" de presa!!!

bourceanu are ceea ce lipseste majoritatii jucatorilor Stelei de acum: determinare.

pe mine m-a cucerit prin cele doua pase inteligente si exacte date dintr-o singura atingere a mingii in primele lui 5 minute la echipa nationala. astfel de pase nu am mai vazut de pe vremea lui Protasov.

36 de pagini de :offtopic:

Mai bine inchideti acest topic... si il mai deschideti daca se intampla o minune si mai vine vreun ratacit pe la echipa... :thumbsup:

BAh fratilor... sa imi spuna si mie cum se poate sa se renunte la Rada.... si sa ramana puscariile de Baciu sau P. Marin... Mi`e tot mai scarba de oier...si imi vine sa mor.... Si cand vad ca Lacatus e pe o mana cu el... :(( Asta numai e Steaua pe care o iubesc ...:(( PACAT!!!