Virgil

Dinamo - Steaua 1 - 1 (0 - 1)

159 posts in this topic

Adrian Cristea

abia am scapat de putoarea de Dica, acum ne chinuim sa scapam de Dayro, un alt indolent, si voi vreti sa il aducem pe campionul indolentei, Adrian Cristea? ala e si javra pana in maduva oaselor, nu are ce cauta la Steaua! si e de valoarea lui Andrei ionescu al nostru, febletea ciobanului, asa ca mi-e teama ca s-ar putea sa il ia!

Nu am jucat rau, am avut multe actiuni pe poarta, pacat ca nu am luat toate punctele. A fost un meci intre norocoasa si ghinionista campionatului pentru ca trecand peste problemele pe care le-am avut in ultimul timp, antrenori, joc prost, nu poti sa spui ca ai noroc cand pierzi cu Otopeni in minutul 90 pe un contraatac, cand pierzi puncte cu Buzaul acasa dupa foarte multe ocazii in timp ce Dinamo castiga meciuri de genul cel cu Otelul (penalty ratat, oare?) etc. si alte rezultate la limita.

abia am scapat de putoarea de Dica, acum ne chinuim sa scapam de Dayro, un alt indolent, si voi vreti sa il aducem pe campionul indolentei, Adrian Cristea? ala e si javra pana in maduva oaselor, nu are ce cauta la Steaua! si e de valoarea lui Andrei ionescu al nostru, febletea ciobanului, asa ca mi-e teama ca s-ar putea sa il ia!

Mah, Andrei Ionescu e smecher :cool:

Daca voiai sa-l jignesti pe Cristea spuneai ca-i de valoarea lui Abel Moreno sau... Croitoru

Edited by Marius

Mah, Andrei Ionescu e smecher :cool:

Daca voiai sa-l jignesti pe Cristea spuneai ca-i de valoarea lui Abel Moreno sau... Croitoru

Croitoru e bun pe langa Adrian Cristea. iar valoarea lui abel moreno nu o stie nimeni, ca nu a avut unde si cum sa o arate. primul si singurul lui meci, cand nu stia nici cu ce tramvai sa vina la stadion, nu se pune!