fcsteaua.ro

Otelul - Steaua

273 posts in this topic

Vorbiti de parca Otelul joaca la nivel de Real Madrid. Otelarii nu fac altceva decat sa bubuie mingi, iar noi trebuie sa le punem jos si sa construim. Un meci urat din cauza fotbalului oribil practicat de gazde.

Asta nu scuza cu nimic dezastrul din atacul nostru: pase decisive complet ratate, centrari deosebit de slabe.

LE: Balaj e un cretin. Arbitrajul a fost penibil.

a`ti inceput cu scuzele penibile? ce e de vina Balaj ca noi avem o echipa de tot rasu?! nu suntem in stare sa marcam un gol..jucam penibil!!!!

Esti in stare sa citesti singur TOT ce-am scris sau ai nevoie sa-ti citeasca altcineva?

sper ca cineva sa faca o miscare de onoare...

Trist sunt din cauza acestor jucatori care reprezinta Steaua astazi.

ce-mi place ca se mai triaza suporterii stelisti

daca s-ar tria intr-adevar, nu ar mai ramane mai mult de 20 pe site-ul asta. Restul.... suporteri de rezultat!

Poate...dar eu as fi printre aia 20! Si tot as comenta...ca deh..suntem intr-o tara libera!

Mandru ca sunt stelist! Zambeste, maine va fi mai rau. :)

Edited by Joga Bonito

Doamne cat ghinion!

iese arrthuro si intra o Petre, iese Radoi si intra filip !!!! m-am frecat la ochi crezand c-i vreo gluma proasta.

si cine dracu' mai e atacant?!!

tu la ce meci te uiti??:))

se triaza prostia la voi in cap.. daca voi sunteti multumiti sa fim bataia de joc a tuturor .. sa nu fim in stare sa dam un gol unor echipe jenibile si sa avem un antrenor care nu are nici o treaba cu aceasta meserie..e grav!! inseamna ca aveti o problema voi nu cei care il contesta pe Lacatus si care vor performanta !

Daca s-ar tria ar fi bine, dar ei vor ramane si aici si in tribune. Si vor aparea mereu si mereu

Nu, mai mult de jumatate din ei sunt suporteri de rezultat, care tin cu Steaua ca e Becali la echipa si ca joaca in CL.

am eu impresia ca zapata trebuie sa frece putsin banca ..

Hamutovski face meciuri la fel ca el .. parerea mea .. interventii bune si bonus cate un meci de zici ca a fost blat ..

p.s. toate gafele le-a facut la meciuri cu ore de astea .. in plina zi .. are probleme cu soarele in mod special si e la capacitate maxima doar cand e luna afara sau cum ?

Mandru ca sunt stelist! Zambeste, maine va fi mai rau. :)

Mandri ca sunteti aia ai satului (vb lui Maftei), voi marii stelisti.

Duhneste stelismul din voi.

Ramaneti voi ma, scaldati-va in umilinta si impartasiti-va iubirea pentru Steaua cu Laca si iubirea lui, Gigi.

Laca LASA-NE...toti il iubim dar nu este antrenor...fratilor nu le are de ce sa o mai dam cotita! Toti o stim dar nici unul nu o recunoastem!

eu am recunoscut-o mai demult, acum pot cel mult sa confirm... doar ca din pacate nu prea mai conteaza !!!

n'ai cu cine :-j..ne umilesc astia in ultimul hal

Laca..PLEACA TE ROG

Jiji fmm de cioban ca ai adus numai rebuturi la Steaua....ia-i si du-i la stana sa-ti mulga oile...Laca si u ma dezamagesti pe zi ce trece...asa hal d antrenor ce esti

Edited by andrey_ptm_steaua

iese arrthuro si intra o Petre, iese Radoi si intra filip !!!! m-am frecat la ochi crezand c-i vreo gluma proasta.

si cine dracu' mai e atacant?!!

tu la ce meci te uiti??:))

Cine ma scapa si pe mine de un bilet la meciul de marti? Se gaseste vreun masochist?

@ fedora

respectele mele! esti unul din singurii useri la care razbate durerea din mesajele pe care le posteaza

unii ai impresia ca fac misto de noi cu indemnuri de genul ''nu-i nimic''....cum sa fi vesel si senin in astfel de momente? nu pot sa inteleg!

Edited by micodo

daca s-ar tria intr-adevar, nu ar mai ramane mai mult de 20 pe site-ul asta. Restul.... suporteri de rezultat!

Poate...dar eu as fi printre aia 20! Si tot as comenta...ca deh..suntem intr-o tara libera!

Sincer, nu te-ai incadra in cei 20! No offence! Toti comentam, dar uitam sa si incurajam! Daca iubesti clubul asta, ii esti alaturi si in situatii de genul asta, lucru pe care tu nu il faci!

Lacatus trebuia sa se faca coafor nu antrenor.

Te rog mult ...hair stilist se spune! Are talent la asta cu carul :)

afara toti din Ghencea!!!!

Nu am vazut meciul, dar se pare ca sezonul Stelei e pe punctul de a se fi terminat, judecand si prin prisma partidelor care urmeaza in decurs de o luna.