fcsteaua.ro

Otelul - Steaua

273 posts in this topic

Imi place de comentatori , foarte buni cunoscatori de fotbal ...Mari prosti .

Toata vina o poarta imputitul de Ogararu ........ unde-i Golanschi (aici ii blat ) toata problemele apar de pe partea dreapta si paseaza numai inapoi si faulteaza ca-i prost ca noaptea

Zapata nu are nici -o vina ia batut soarele in ochi

Datorita lui zapata nu am pierdut cu Fiorentina si nu am luat 8-0 cu Baern

Chiar simti nevoia sa jignesti un jucator trup si suflet stelist ?!? Nu mi se pare ca joaca asa de prost (in general vorbesc) incat sa merite asemenea cuvinte. Din tot lotul am putea numara pe degetele de la o mana jucatorii cu suflet stelist... Ogararu, Neaga, Ov. Petre, Radoi si lor li s-a putea adauga columbienii prin atasamentul pe care il arata cand saluta galeria si prin devotamentul cu care joaca... cred ca e o greseala sa-i jignim tocmai pe ei, altii sunt vinovatii !!!

LACAAAAAAAAAAAAAaaaaa noi cand facem schimbari??????????? dupa finalul meciului????????????? imputitu d Rednic cum vede ca javrele nu joaca imediat face 2-3 schimbari deodata indiferent ce min e.... :steag_cruce_invers:

Si bineinteles marele antrenor isi face freza! De cate ori il filmeaza astia el isi face freza.O sa platesc 2 gealati sa-l prinda sa-l tunda sa vedem ce dracu' mai face dupa aia!

mama ce de suporteri adevarati pe site-ul asta!!!!!!!!!!

HAI Steaua ati uitat sa spuneti? Am uitat, e muult mai importanta analiza voastra tehnica extrem de pertinenta!

Sarghi, Salagean, Pena, Carja, Iovita s.a. - iata de cine nu pot trece baietii lui Lacatus!!!

Si bineinteles marele antrenor isi face freza! De cate ori il filmeaza astia el isi face freza.O sa platesc 2 gealati sa-l prinda sa-l tunda sa vedem ce dracu' mai face dupa aia!

special pentru tine, ca tu nu te uiti la meci , tu te uiti ce face antrenorul

nu-i asa ca ii sta lui Lacatus foarte bine freza???

Edited by dr.adrian9

Laca... mai schimbam si noi azi?

A intrat preferatul tau, Andrei Ionescu.

special pentru tine, ca tu nu te uiti la meci , tu te uiti ce face antrenorul

Prietene,ar trebui si tu sa te uiti ce face antrenorul! Ca de aia te uiti la ceea ce numesti tu meci si eu il consider o gluma proasta

prietene Mircea bine ai venit pe site-ul suporterilor stelisti. ai 10 postari si in 11 l-ai atacat pe Lacatus...

ce rost mai are sa ne agitam pt prostii astia ************* care nu sunt in stare sa dea un gol sportului sau otelului..ce pretentii sa mai ai?!

Edited by Dragoshel

avem deja 5 meciuri consecutive fara victorie si greul de abia aum incepe...nici nu vreau sa-mi imaginez ce-o sa se intample in urmatoarele meciuri daca nu se schimba ceva(sau cineva) repede!!!

bai,dar Kapetanos unde este? :| ... el ne mai scotea in situatii de-astea de criza :|

accidentat.

entorsa

Vorbiti de parca Otelul joaca la nivel de Real Madrid. Otelarii nu fac altceva decat sa bubuie mingi, iar noi trebuie sa le punem jos si sa construim. Un meci urat din cauza fotbalului oribil practicat de gazde.

Asta nu scuza cu nimic dezastrul din atacul nostru: pase decisive complet ratate, centrari deosebit de slabe.

LE: Balaj e un cretin. Arbitrajul a fost penibil.

Edited by Lari

bai,dar Kapetanos unde este? :| ... el ne mai scotea in situatii de-astea de criza :|

accidentat.

entorsa

pffff...dupa ce ca avem atacanti vai de capu nostru,cei care sunt mai eficienti se accidenteaza :|

prietene Mircea bine ai venit pe site-ul suporterilor stelisti. ai 10 postari si in 11 l-ai atacat pe Lacatus...

pai si ce-ai vrea, sa-l aplaude? daca si-ar da demisia, ar fi cel mai bun lucru pe care l-a facut Lacatus intr-un an de antrenorat la Steaua.

Prietene,eu cand ma uitam la meciurile Stelei tu nu erai nascut.Am vazut echipa asta si cand a castigat Cupa Campionilor cand tu aveai vreo 2 anisori si in multe momente mai putin fericite...dar niciodata cu exceptia perioadei Piturca si a celebrului Oli nu am vazut-o jucand asa ca o musca fara cap.Asa ca imi dai voie sa spun ca Lacatus nu are nici o treaba cu antrenoratul? ce vrei sa spun? ca jucam superb? Sa tac pentru ca Lacatus este jucatorul cu cele mai multe realizari din istoria Stelei? Invata sa faci o distinctie intre fotbalistul Lacatus si antrenorul cu acelasi nume.

Si urmeaza... o serie neagra care incepe acum si ne va aduce probabil pe locurile 5-8 la finalul turului.

Acum incep meciurile serioase, noi n-am putut sa batem pe OTP...