fcsteaua.ro

Otelul - Steaua

273 posts in this topic

Situl suporterilor stelisti fcsteaua.ro are placerea de a va comenta live scris meciul de azi dintre Otelul Galati si Steaua Bucuresti, meci contand pentru etapa XI a Ligii I.

Meciul va incepe la ora 15:00 si va fi transmis de GSPtv.

Steaua incepe meciul in urmatoarea formula: Zapata- Ogararu, Goian, Ghionea, P. Marin - Radoi, Lovin - Semedo, Tiago, Nicolita - Arthuro

Rezerve: Cernea, Ov Petre, Baciu, A. Ionescu, Pedriel, Plesan, Filip

Pentru a putea urmari comentariu meciului dati click pe bannerul de mai jos

http://www.fcsteaua.ro/index/section/live/stage_id/743910815'>1834155650_live_banner.jpg

musai 3 pct

imi zice si mie careva un site care sa mearga unde pot vedea meciul!pls!pentru ca momentam sunt in strainatate si nu am unde sa vad gsp TV :thumbdown: !cat mai repede pls!ms anticipat...

care va fi oare primul 11? Sper sa joace si Pedriel ca pare a fi mai bun decit Arturo

Trebuie sa il intrebi pe becali daca vrei sa afli primul 11. Daca il suni la pauza afli si schimbarile.

imi zice si mie careva un site care sa mearga unde pot vedea meciul!pls!pentru ca momentam sunt in strainatate si nu am unde sa vad gsp TV :thumbdown: !cat mai repede pls!ms anticipat...

vezi ce am scris mai sus, in primul post. Du-te pe linkul ala, instaleaza sopcast si merge sigur (acum e offline canalul, mai sunt 30 minute pana la meci)

forzZza Steaua mai e o ora jumateeee yupyyyyy , Mircea sincer iti spun , nu trebuia sa postezi comentariul tau , pe bune , mai bine te-ai fi abtinut

care va fi oare primul 11? Sper sa joace si Pedriel ca pare a fi mai bun decit Arturo

Trebuie sa il intrebi pe Becali daca vrei sa afli primul 11. Daca il suni la pauza afli si schimbarile.

vezi ce am scris mai sus, in primul post. Du-te pe linkul ala, instaleaza sopcast si merge sigur (acum e offline canalul, mai sunt 30 minute pana la meci)

tocmai de asta m-am impacientat!am incercat pe linkul dat de tine si nu mergea!si nu stiam ce sa fac...acum o sa astept...ms pt raspuns!Forza Steaua!!! :steag_cruce_invers:

Zapata- Ogararu, Goian, Ghionea, P. Marin - Radoi, Lovin - Semedo, Tiago, Nicolita - Arthuro

Ce echipa de impiedicati.Se putea mai rau?

Zapata- Ogararu, Goian, Ghionea, P. Marin - Radoi, Lovin - Semedo, Tiago, Nicolita - Arthuro

Ce echipa de impiedicati.Se putea mai rau?

sigurat DA. cu 4 mijlocasi defensivi de la bun inceput. dar poate avem formula aceasta de la pauza.

Trebuie sa il intrebi pe Becali daca vrei sa afli primul 11. Daca il suni la pauza afli si schimbarile.

tocmai de asta m-am impacientat!am incercat pe linkul dat de tine si nu mergea!si nu stiam ce sa fac...acum o sa astept...ms pt raspuns!Forza Steaua!!! :steag_cruce_invers:

acum merge livesport 1. Ala care emite da toate meciurile de pe gsptv

Edited by fiara7

Zapata-Ogararu,Goian,Ghionea,Marin-Radoi,Lovin-Semedo,Tiago,Nicolita-Arthuro.

iarasi mergem sa ne aparam :thumbdown: !!!ce-o fi in mintea lui Lacatus...nu-l mai inteleg pe omul acesta...unde sunt toja si Dayro....singurii jucatori care stiu cu mingea nu joaca!!!deci e clar:nu scoatem mai mult de un egal azi la Galati!!!

Zapata-Ogararu,Goian,Ghionea,Marin-Radoi,Lovin-Semedo,Tiago,Nicolita-Arthuro.

Unde vedeti voi echipa defensiva? Doar Lovin este mijlocas la inchidere autentic. Radoi si Tiago au capacitatea de a urca bine in atac. Alti mijlocasi defensivi mai vedeti voi pe-aici?

iarasi mergem sa ne aparam :thumbdown: !!!ce-o fi in mintea lui Lacatus...nu-l mai inteleg pe omul acesta...unde sunt toja si Dayro....singurii jucatori care stiu cu mingea nu joaca!!!deci e clar:nu scoatem mai mult de un egal azi la Galati!!!

Toja si Dayro astazi ajung in Romania pentru ca au fost selectionati la nationala Columbiei pentru meciul cu Brazilia!

Unde vedeti voi echipa defensiva? Doar Lovin este mijlocas la inchidere autentic. Radoi si Tiago au capacitatea de a urca bine in atac. Alti mijlocasi defensivi mai vedeti voi pe-aici?

Pai unii zic ca e defensiva, dar uita ce alte alternative aveam pe postul de mijlocas central.

Cine sa joace in afara de astia?

Hai, dati variante daca tot va plangeti de echipa...

toja si Dayro nu au ajuns inca din brazilia. Au avut meci!

Ar trebui sa va abtineti un pic de la criticarea lui Lacatus pt ABSOLUT tot ce nu merge bine

Incredibil cat de praf e Arthuro. Dar nu mai zdrente ca aia doi comentatori.

cine se uita pe net si unde ?

forzZza Steaua mai e o ora jumateeee yupyyyyy , Mircea sincer iti spun , nu trebuia sa postezi comentariul tau , pe bune , mai bine te-ai fi abtinut

Sunt convins ca Steaua nu joaca bine din cauza comentariului/comentariilor mele.Probabil ca ii demoralizez.Cu cine sa dam noi gol ca avem 17 jucatori cu profil defensiv si pe marele Arthuro care este cel mai bun baschetbalist printre fotbalisti....