fcsteaua.ro

CFR Cluj - Steaua

160 posts in this topic

Laca-ciush se multumeste cu egalul intr-un meci ce putea fi castigat.

Javrele sunt favorite la castigarea titlului, blatuiesc tot de acum incolo (mai putin cu echipele mari si in Europa, unde sunt de kkt evident)

Edited by fiara7

da ce-are mah Kapetanos?...a facut chiar foarte multe la cat a jucat...iar Toja e pus sa joace pe un post care nu-l avantajeaza deloc

Cum ce are? Ai jucat vreodata fotbal de performanta in viata ta? Pe orice post te-ar pune antrenorul tau, probabil si tu, desi nu te stiu, sunt sigur ca ai face foarte mult in comparatie cu Tojã... 90% Din cei de pe forum ar face mai mult decat face Toja!! Te asigur!!

ce teren aiurea.aluneca astia ca pe flamaropol.

pacat.puteam sa castigam.FORZA Steaua

sincer nu inteleg ce a vrut sa faca azi Laca cu toja , tiago era mult mai indicat sa joace la mijloc ,Petre Marin tre sa se gandeasca la retragere( deabia astept sa revina emeghara) iar cu Semedo s-a riscat si nu prea am castigat acesta fiind vizibil afectat de presiunea jocului dar si rezerva lui a evoluat la fel de sters .

Poate zic poate, se poate sa se inceapa viitoru meci cu Kapetanos titular ,mai slab ca arturo nush daca poate sa joace

Edited by zloty

Din nou Lacatus face mari greseli de asezare si alegere a jucatorilor!

Ce cauta Toja in centru? Ce cauta Tiago pe banca? Ce cauta Arthuro titular? Ce a cautat Semedo titular, jucator abia transferat de la Cluj, la care evoluase doua sezoane???

Un meci frumos, echipele rand pe rand tineau controlul partidei, cela mai frumos meci al ligii 1 din sezonul acesta...

nenea arbitru Augustus Constanti a arbitrat excelent, super, il ador... e cel mai tare. Deci au fost extrem de multe "greseli" impotriva Stelei. Sper sa vada cineva prestatia arbitrului ! fular-campionii

Banel si Lovin cei mai buni..Toja nu are ce cauta in centru , daca jucam de la inceput cu Thiago ei nu dadeau gol niciodata..Stancu ar trebui sa fie titular..si cam atat :noexpression:

Care meci? Care frumos? Un meci de uzura intre doua echipe obosite.

Am fi castigat daca am fi jucat ca in primele 15 minute.

Dar ne-au sufocat la mijloc.

Cine spune ca Toja e praf e un neavizat! Nu poti sa-l pui sa faca o chestie absolut noua si apoi sa te miri ca nu merge. La fel de bine puteam juca cu Cernea inchizator. Lacatus nu vrea nici de-al dracului sa invete din greseli gen Toja inchizator. Restul nu mai zic, toate schimbarile au fost previzibile ca ziua de ieri.

Edited by fedora

asta e egal am o singura nemultumire DC DRAQ TOTI ZIC NE MULTUMIM CU UN EGAL:| BAH TREZIREA SUNTEM Steaua Bucuresti NOI CASTIGAM CUPA CAMPIONILOR EUROPENI CAND EI FACEAU ANTRENAMENTE CU MINGI DE TENIS VREM VICTORI nu EGALURI

Din nou Lacatus face mari greseli de asezare si alegere a jucatorilor!

Ce cauta Toja in centru? Ce cauta Tiago pe banca? Ce cauta Arthuro titular? Ce a cautat Semedo titular, jucator abia transferat de la Cluj, la care evoluase doua sezoane???

hai ma mai aveti atita s-o faceti pe antrenorul? de unde atita minte in capul vostru?

Ma simt putin umilit. Voiam o victorie clara, in care sa aratam cheferistilor cine-i shefu'...si tarii, nu numai lor. Dar suntem cam impotenti. Esecurile rusinoase ale Nationalei, coroborate cu faptul ca niste jucatori straini mediocri (sa fim seriosi: n-ajungeau la noi daca erau macar comparabili cu ceilalti din Occident) fac legea in fotbalul nostru imi confirma impresia ca trecem, ca natie, printr-o mare criza de talente. Si, ca sa revin, Steaua "merge" in sincronicitate.

Hai Steaua!!!

ok acum apar tot felul de indivizi , Laca afara ... mda ...

ma , pana nu pleaca Gigi , sau , invata Gigi ce inseana sa fhi antrenor , sau , oamenii lui Gigi isi fac temele mai bine , sau , ..... etc , etc , nu o sa avem echipa (dupa cum vedeti totul depinde de Gigi ) . ok .

* ce cauta toja in centru ?! ala e postul pe care se sleieste de puteri un jucator ca el , si dupa un timp multi o sa`i conteste valoarea , amuzant nu ?

la meciul din Liga am avut un gust amar din cauza asta , dar acum , cand traiesc acelasi meci mi`e scarba ... te urasc ciobane , da`te`n ***** .

Edited by Dragoshel

Haideti astia zmeii de tot ma injurati ca ma iau de Lacatus. V-a dovedit ce fel de antrenor e?

Respect Lovin! Bravo lui, un mare caracter.

Cadu nu are ce cauta in fotbal. E un dobitoc. Iar galeria "magyara" platita a ceferistilor chiar a fost penibila. Penibilitate dusa la infinit.

Edited by CoRsSo

Adevarul este ca astazi nu am invins pentru ca am pierdut mijlocul terenului. Toja a jucat slab, dar nu e vina lui atata timp cat el este mijlocas lateral de meserie

* ce cauta toja in centru ?! ala e postul pe care se sleieste de puteri un jucator ca el , si dupa un timp multi o sa`i conteste valoarea , amuzant nu ?

De bine de rau Gigi s-a prins ca Toja nu e inchizator, dar Lacatus nu...

Ma simt putin umilit. Voiam o victorie clara, in care sa aratam cheferistilor cine-i shefu'...si tarii, nu numai lor. Dar suntem cam impotenti. Esecurile rusinoase ale Nationalei, coroborate cu faptul ca niste jucatori straini mediocri (sa fim seriosi: n-ajungeau la noi daca erau macar comparabili cu ceilalti din Occident) fac legea in fotbalul nostru imi confirma impresia ca trecem, ca natie, printr-o mare criza de talente. Si, ca sa revin, Steaua "merge" in sincronicitate.

Hai Steaua!!!

nu ai vazut ce era cu terenu' ??? jucatorii ambilor echipe cadeau jos fara sa fie "ajutati" de cineva

pakt...dak noi Steaua am ajuns sa ne multumim cu un egal cu CFR....maine poimaine ne pomenim ca e bun si un egal cu Craiova,Arges si altele....unde e Steaua care ataca din min 1 pana in min 90??? sunt dezamagit...sper sa castigam cu fiorentina :steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

nu credeam c-am sa spun vreodata asta, dar Lovin a fost cel mai bun om al nostru !!!! Mi-am calcat orgoliul in picioare dar asta e adevarul!!!

da ce-are mah Kapetanos?...a facut chiar foarte multe la cat a jucat...iar Toja e pus sa joace pe un post care nu-l avantajeaza deloc

Cum ce are? Ai jucat vreodata fotbal de performanta in viata ta? Pe orice post te-ar pune antrenorul tau, probabil si tu, desi nu te stiu, sunt sigur ca ai face foarte mult in comparatie cu Tojã... 90% Din cei de pe forum ar face mai mult decat face Toja!! Te asigur!!

Nu e vina lui Toja ca il joaca Lacatus mijlocas defensiv. Toja, Zapata, Dayro si Radoi sunt cei mai buni jucatori ai Stelei. Ar fi interesant cum ar juca Radoi mijlocas ofensiv sau si mai interesant ar fi fost sa-l vedem pe Ienei distribuindu-l pe Lacatus in aparare!!! Nu mai vb aiurea, nici C Ronaldo n-ar da randament daca ar fi pus fundas central, de exemplu !!!

Ba frate vedeti adevaratele minusuri ale Stelei..nu e Becali de vina ca Arhuro nu stie sa dea in minge cu picioru..nu e becali de vina ca am jucat numa cu mingii pe sus!! trezitiva la realitate :blink:

exagerezi inutil

N-avem antrenor frate;nu e posibil sa joci cu Toja la inchidere,cu Arthuro meci de meci(e distrus baiatul asta),cu Banel titular si sa-l tii rezerva pe Szekely

si szekely ce a facut dupa ce a intrat?

Guest
This topic is now closed to further replies.