Guest SteauaToronto

Gloria Bistrita - Steaua 2 - 2 (1 - 1)

98 posts in this topic

poate ca acum, cand plesan si ov Petre sunt accidentati, iar Lovin suspendat, il vom vedea pe Radoi la mijloc.

OnTopic - Gloria Bi. 0-2 Steaua B :steagcruce::steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

OffTopic - :shifty:

ppf...nu stiam ca e eclipsa

Edited by Ionutjoss

on topic : ii batem

off topic : a fost eclipsa , si acuma se termina...luna mai e doar pe juma acoperita.

Da parca nu e gata instalatia de nocturna de la Bistrita. Nu e cam tarziu la 19:45?

Sa speram ca jucatorii nostri vor reusi sa realizeze un joc bun ...si sa mai adunam 3 puncte :D ..oricum este un meci greu :D

Lupta Steaua! :steag_cruce_invers:

Ce stiti de gazonul bistritenilor?

Au pus alt gazon; de aia am jucat sezonul trecut cu ei la Reghin....

Eu stiam ca meciul se joaca la 17:45, nu 19:45.

Pe site-ul LPF scrie ca e la 19:45 dar e prea tarziu pentru un stadion cu nocturna...

Ce tampenie! Echipa noastra se lupta pentru calificarea in grupele Champions League, iar noua ne este programat meciul duminica seara! Baietii nostri se vor intoarce duminica noapte, luni va fi zi de recuperare, practic avem la dispozitie doar ziua de marti pentru a pregati returul cu Galatasaray.

Ne lamureste site-ul oficial. Conform acestuia, meciul se va disputa sambata, 23 august, de la ora 22:30. (!!!)

Edited by weeezer

Ne lamureste site-ul oficial. Conform acestuia, meciul se va disputa sambata, 23 august, de la ora 22:30. (!!!)

pe site-ul oficial scrie 23 august ora 17:00.oricum ii batem la orice ora fular-campionii

Edited by Smil3Y89

pe site-ul oficial scrie 23 august ora 17:00.oricum ii batem la orice ora fular-campionii

Prevad ca la acest meci vor juca Cernea, Rada, Baciu, Petre Marin... toate rezervele. Poate il vedem si pe Abel in actiune, daca tot nu are trept de joc cu galata.

Dimineata zicea ca-i la 10 jumate. WTF?

Meci greu!!Nu va mai hazardati in pronosticuri visatoare ca nu e chiar asa!!Ajungem ca cioroii de pronosticau ca dau 4 boabe la Galati si ati vazut ce au facut!!

Apropo,ma scuzati ca-i pomenesc,dar sa le dea Dumnezeu multa multa sanatate lui Maftei si chiar si lui Mariusica Constantin sa poata sa mai joace macar vreo 10 ani titulari sub pod!!Cat timp astia se afla in teren nu am nici o emotie!! :))))

Cu Steaua pana la moarte!!

trebuie sa castigam neaparat daca vrem sa luam campionatul.stiu ca e doar a cincea etapa dar trebuie sa castigam. fular-campionii

Forza Steaua

Gloria Bistrita 1-3 Steaua Bucuresti

Edited by axl

pe ce canal e ? sau toate meciurile noastre sunt pe antena 1 .. imi place de aia ca dau doar meciurile cu Steaua :)) ast rsp

Dimineata zicea ca-i la 10 jumate. WTF?

acum zice ora 18:00 :laugh:

Edited by Catalyn07

E adevarat ce am auzit, ca au facut sarantocii de la Bistrita 500 de mii biletu??

mdea asa-i

Steaua ttrebuie sa-si respecte blazonul,trebuie sa invinga si pentru a avea un moral bun cu galatasaray;nu o sa aiba meci usor cu Bistrita,dar se vrea campionatu asa ca.................

fular-campionii