fcsteaua.ro

Amical cu SK Austria Karnten

41 posts in this topic

deci nu pot sa cred: Lovin 1 gol, iar surdu 1 gol si 2 pase de gol.

daca imi zicea cineva inainte de meci as fi ras cu lacrimi, mai ales in 17 minute.

oricum felicitari. eu zic sa o tina tot asa, sa avem rezerve de lux :D

Hmmm,ceva nu e in regula!!E adevarat ca astia sunt slabi ,da sa dea Lovin si cu Surdu gol in acelasi meci.....straniu rau :))

In fine,am inteles ca Ionescu face treaba buna(sa speram ca o tine tot asa) :)

Forza Steaua!!

ba da mai lasati-l ma pe Lovin asta... ca omul se straduieste pt Steaua cat poate! daca a dat gol bravo lui... surdu la fel...

ma bucur pentru Neaga care vad ca a trecut peste pasa proasta, si vad ca si la amicalul asta iese in evidenta, poate vom vedea un alt Neaga anul acesta, acela pe care il stim cu totii...

Calm baieti... e doar un meci amical, impotriva unei echipe mediocre.

Nu va entuziasmati prea tare. SK Austria Karnten a terminat sezonul pe locul 9 in Liga austriaca si a fost fondata in 2007 informeaza site-ul oficial.

eu zic ca ii important si moralul pe care il ai cand castigi un meci, indiferent ca ii amical. oricum felicitari baietilor pentru o prima repriza foarte interesanta. abia astept sa vad si golurile.

Deci Lovin si surdu :laugh: !! =))

Incredibil, nesimtitii astia primesc penalty-uri inventate si in amicale.

Jigodiile astea de la sport.ro ii dau pe kkciosii astia in loc sa dea echipa simbol a Romaniei sau Rafael Nadal-Andy Murray.

Incredibil, nesimtitii astia primesc penalty-uri inventate si in amicale.

Jigodiile astea de la sport.ro ii dau pe kkciosii astia in loc sa dea echipa simbol a Romaniei sau Rafael Nadal-Andy Murray.

nici eu nu imi dau seama ce se intampla. daca ii o echipa din tara care sa faca rating ii Steaua! deci astia ori nu vrea sa aiba rating ori is prosti :)) totusi meciul de vineri va fi transmis...dar nu stiu de cine

din pacate in acest meci Surdu si Lovin si`au epuizat reusitele pt acest sezon

cand va aud ca ii luati voi la misto pe jucatorii inebunesc, voi chiar credeti ca ei sunt de vina pt ca joaca la Steaua, vorbiti si voi sa nu adormiti, lasati jucatorii in pace si protestati atunci cand este cazul dar nu pe net...

Mi se pare doar mie, sau din transmisia text a meciului de pe site-ul oficial, reiese clar ca lumina zilei ca, dupa pauza, ai nostri au fost totalmente inexistenti in joc? Oare iar nu ducem mai mult de o repriza?

UN MECI BUN...DOMINAT DE ECHIPA NOASTRA DE LA UN CAPAT LA ALTUL...M-AU IMPRESINAT IN SPECIAL EVOLUTIILE JUCATORILOR TINERI...Claudiu IONESCU...Ochirosii SI CRED CA AR TREBUI SE NE BAZAM MAI MULT PE ASTFEL DE JUCATORI....NU CRED CA MAI PUTEM CONTINUA CU JUCATORI CARE NU-SI DORESC CU ADEVARAT SA MAI JOACE PT Steaua

PS IN LEGATURA CU TRANSMITEREA MECIURILOR CFR-ULUI SI NU ALE Stelei....PROBLEMA ESTE SIMPLA: SPORT.RO A APARAT PE TOT PARCURSUL CAMPIONATULUI CFR....IAR ACUM NU SE INCEARCA DECAT SA-I MAI FACA UN PIC DE PUBLICITATE (FIE VORBA INTRE NOI...CHIAR ARE NEVOIE)...SE PARE CA BANII CFR-ULUI POT INFLUENTA SI PRESA....NU NUMAI ARBITRII SI ECHIPELE ADVERSE...OR FI EI HOTI DAR NICI NOI NU SUNTEM PROSTI

IN REST....TOATE CELE BUNE....FORZA Steaua!!!!!

Mi se pare doar mie, sau din transmisia text a meciului de pe site-ul oficial, reiese clar ca lumina zilei ca, dupa pauza, ai nostri au fost totalmente inexistenti in joc? Oare iar nu ducem mai mult de o repriza?

Din transmisie rezulta ca la pauza au fost efectuate niste schimbari: au iesit Neaga, Cl. Ionescu, Surdu, Neagoe, Lovin si Vatca, au intrat Stancu, Badea, Szekely, Ochirosii, Tiago Gomes si Cernea, apoi dupa minutul 60 au intrat Golanski si V. Rusu. Reiese ca echipa a fost schimbata masiv si ca relatiile de joc au fost afectate in consecinta; interogatia retorica "nu ducem mai mult de o repriza?" este deci lipsita de sens intrucat echipa de dupa pauza era practic alta. Scopul amicalelor initiale nu este pastratul in teren a unei echipe de titulari care sa isi distruga oponentii din primul pana in ultimul minut, de aceea orice concluzie asupra nivelului de joc in viitoarele meciuri cu miza este complet lipsita de valoare.