George Stan

Imbunatatiri pentru fcsteaua.ro

1,454 posts in this topic

va propun ca dupa fiecare meci al Stelei fiecare user sa aibe posibilitatea sa dea note fiecarui jucator.Asta daca nu exista aceasta sectiune pt ca eu nu am gasit-o.

Cu aceasta ocazie vom vedea o nota generala acordata de fani echipei dar si fiecarui jucator si nu ne vom mai certa atat intre noi,care jucator a jucat bine sau care nu.

daca se poate

merci

exista pe pagina principala posibilitatea de a da note jucatorilor dupa fiecare meci.

cu placere

Fiind unul din cei care s-a ocupat de cenzurare in ultima vreme,in special dupa afisarea rezultatului tragerii la sorti Steaua-Rapid din Cupa UEFA,imi cer scuze daca am sters din greseala vreun mesaj care nu contravinea regulilor acestui site.

Sunt convins ca am facut erori,insa majoritatea mesajelor sterse au continut insulte,injurii,mesaje obscene.

Trebuie sa intelegeti ca fcsteaua.ro nu accepta acest gen de mesaje si le va cenzura indiferent ca se

adreseaza rivalilor sau unor parteneri de discutie.

Deasemenea trebuie sa intelegeti ca mesajele care raspund unui mesaj care contine cuvinte obscene vor fi sterse,aceasta este regula noastra.

Ex:userul x scrie"Nu va suportam aurolacilor"

userul y raspunde "m...e Poli"

Userul z scrie:" Amice am sa te rog politicos sa iti vezi de treaba...esti in plus"

Toate 3 mesajele vor fi sterse chiar daca ultimul nu contravine regulilor noastre...Se sterg toate mesajele colaterale.

@Kamm:nu trebuie sa ai o reactie asa de adversa vizavi de pozitia noastra..Trebuie sa intelegi ca in calitate de administratori ai acestui site trebuie sa ne ocupam de imaginea siteulu,sa avem grija ca regulile cu care dvs. ati fost de acord in momentul inregistrarii pe acest site sa fie respectate.

Da este normal sa facem si greseli,este la fel de normal sa ne cerem scuze si sa explicam pozitia noastra.

In cazul tau am gresit,din lipsa de timp am cenzurat mesajul pentru ca avea in continut cuvantul aurolaci,o jignire la adresa noastra,a stelistilor-nu am avut timp sa citesc in intregime,ceea ce in majoritatea cazurilor fac!

imi cer scuze personal si dupa cum sper ca ai observat dialogul face minuni.

va propun ca dupa fiecare meci al Stelei fiecare user sa aibe posibilitatea sa dea note fiecarui jucator.Asta daca nu exista aceasta sectiune pt ca eu nu am gasit-o.

Cu aceasta ocazie vom vedea o nota generala acordata de fani echipei dar si fiecarui jucator si nu ne vom mai certa atat intre noi,care jucator a jucat bine sau care nu.

daca se poate

merci

exista pe pagina principala posibilitatea de a da note jucatorilor dupa fiecare meci.

cu placere

si totusi nu am gasit te rog explica-mi puti mai mul unde sa gasesc,pe prima pagina a site-ului sau pe pagina principala a forumului,si spune cum se numeste articolul,te rog!

si cat timp este mentinuta?ca acum nu mai e,si cred ca ar fi mai bine sa existe pana la urmatorul meci.

Sectiunea aceea cu votarea este valabila 2 saptamani. Problema ta este probabil ca nu o mai gasesti, pt ca ea apare numai la un singur articol. Incerc sa remediez asta, revin cu detalii...

Ce cauta asta iar la Steaua? Sa-si vada de drumul lui si de fotbalul din creierii lui. Daca Gigi considera ca indiferent de rezultat, Oli tot va ramane la echipa, atunci hai direct in B.

Prietene,esti total in afara fenomenului...Am impresia ca ai fost teleportat din alta perioada!

Datorita unor probleme , pentru o perioada scurta de timp doar forumul va fi disponibil.Va multumim pentru intelegere!Ne cerem scuze.

Salutare!

Am trimis un mesaj unuia dintre adminii acestui site si forum, cum ca vreau sa sprijin cu spatiu web si transfer; asta pentru ca am observat ca site-ul este foarte solicitat. Nu am primit raspuns!

Revin aici cu detalii, poate asa o sa fiu bagat in seama. Ofer pe un server american platit de mine:

2 gb spatiu

250gb transfer lunar

viteza de pana la 16mbps (testat!)

Toate datele de mai sus ar putea fi cel putin dublate; numai sa vad interes!

Pe de alta parte invit fanii care au site-uri pro-Steaua sa si le gazduiasca GRATUIT si fara bannere la mine; DACA au nevoie bineinteles.

Hai Steaua!

Salut,

Ti-am raspuns pe pm dar se pare ca nu ai primit.

In mare iti spuneam ca, desi ne flateaza propunerea ta, deocamdata nu de asta duce lipsa fcsteaua.ro dpdv tehnic. Adica, spatiu pe disc avem garla, trafic ne trebuie. Acum avem un trafic inclus de 1000GB pe care il folosim aproape de limita superioara.. :)

Daca spuneai asta acum 5 luni ar fi fost mult peste ce aveam, inter timp ne-am mutat serverul (din state) in metropolitana si in conditii mult mai bune.

Multumim foarte mult oricum.

Tocmai s-a realizat un parteneriat Onlinesport - FCSTEAUA.RO...

De acum inainte vom avea meciurile live text + video instant pe fcsteaua.ro prin intermediul lor...

Puteti urmari meciul Dinamo - Steaua intrand pe pagina www.fcsteaua.ro si in partea dreapta la LIVE este un link spre aplicatia live...

* De asemeni de acum incolo veti putea urmari fiecare etapa prin intermediul onlinesport...

daka pot fi de folos...stiu sa pun filme pe forum.. "NU OCUPA LOC" :D

ash avea eu o propunere...cand intri pe site sa cante automat o melodie,de preferabil scooter-maria...am mai vazut si pe alte siteuri  :P  

cred ca ar fi o idee buna

peace

[/b]

Iti garantez ca dupa 10 de intrari succesive ai sa urasti melodia. Paginile web nu sunt facute pentru muzica. Muzica trebuie folosita cu discernamant pe internet.

stiu sa pun filme pe forum.. "NU OCUPA LOC"

Atunci nu te tine nimeni sa le pui. Probabil le pui in alta parte si dai linkul pe forum, altfel expresia "nu ocupa loc" tine mai mult de magie :D

da..le uploadez dupa un host..si pun linku pe forum ! o sa le pun cand am putzin timp :D