Raulredblue

Propun Ceva pentru Forum.

5 posts in this topic

mai baieti....dragi frati stelisti...dragi uploaderi.......ma gandeam eu asa....sa puneti pe tracker si filme...filme la cerere , nu asa cu nemiluita...de ex..daca eu cer filmu cutare...voi daca il aveti il bagati...daca nu , il cautati il luati si il puneti....il lasati catva timp...1-2 zile...pana il iau eu...si altii daca sunt interesati...si dupaia il stergeti...si tot asa...ca nush daca sunt singurul...dar de la voi iau cu viteza mare...daca sunt 2-3 la seed iau cu 150-200 kbps....iar de la straini sau de la cine se ia filmele cu 30 de seeduri iau cu 14-15 kbps..si in felu asta ajung sa iau 1 film pe zi..si 2-3 meciuri de la voi pe zi....si crek nu sunt numai eu in situatia asta cu down filmelor...va rog...daca ati putea sa faceti asta...nu numai pentru mine...ci pentru toti...multumesc....astept raspunsul vostru...

cred ca faci o confuzie.

pe tracker o sa fie postate doar materiale care au legatura cu Steaua sua Romania.

incearca cu incredere alte trackere, gen czone, iplay, etc

mai lipseste sa ceara cineva filme prono sau colectia de videoclipuri ale lui Guta si ne-am scos :D

Edited by Yoyoyoi

mai lipseste sa cera cineva filme prono sau colectia de videoclipuri ale lui Guta si ne-am scos :D

ma luasi la misto , gata...:)...oricum decat am propus , nu am dat in cap..

sper sa nu ma banati acum...sau sa ziceti ca sunt filmist..:D

Edited by yo_marius

lol , e tracker de sport ,axat pe fotbal

cat despre viteza de download de pe extern..sunt si trackere romanesti ..

bafta