fcsteaua.ro

Steaua - Poli Timisoara 1 - 1

342 posts in this topic

Steaua: Zapata, Goian, Radoi, Nesu, P. Marin (V. Badea 46), Ghionea, Nicolita, Plesan (D. Moreno 77), Pepe Moreno, Ad. Neaga, A. Mendoza (Lovin 70)

Antrenor: Marius Lacatus

Poli Timisoara: Pantilimon, Brezinsky, Badoi, Martinez (Abiodun 80), Karamyan (Arman Karamyan 83), Srhoj, Luchin, Vrsic (Ganea 62), Milhazes, Bucur, Rusic

Antrenor: Dusan Uhrin jr.

Neprevazutul s-a produs: primul egal dupa 10 victorii si Steaua trebuie sa castige tot pana la finalul campionatului pentru a-si asigura titlul. Pacat.

Repriza a doua incepuse atat de promitator cu golul lui Goian din minutul 49.

Steaua a ratat cateva ocazii favorabile de gol care in final s-au razbunat cand Poli Timisoara a reusit sa egaleze prin Gigel Bucur (minutul 65).

pentru toti din strainatate

meciul se poate vedea pe sopcast

adressa : 17544 forzateaua

ce cauta iar, din nou,....Banel titular???din pacate noi suporterii nu putem face nimic....si am incercat

bafta in seara asta Steaua!

ce cauta iar, din nou,....Banel titular???din pacate noi suporterii nu putem face nimic....si am incercat

bafta in seara asta Steaua!

Pai cred ca e mai bun decat Dayro :|:|:|...daca asa decide antrenorul...

da cu Banel asta e jale rau ,cat de prost sa fi sa nu sti ce sa faci cu mingea??

si Ghionea titular? trimitel in masa pe banca si bagal pa rada

Edited by zloty

daca trebuia sa ne mai convingem de capacitatea lui Banel, cred ca ne-am convins.

parca avem un plus de viteza fara Dica.

la ocazia lui Banel, mendoza si-a demonstrat clasa. nota 10 pentru pasa catre ...cel mai slab om din echipa Stelei: Banel

Ce cauta cocalarul, iarasi, titular?

Sa fie de vina faptul ca el si Lacatus fac parte din aceeasi etnie?

Oricum, Lacatus ne batjocoreste prin mentinerea acestui antitalent 100% in echipa.

BV Banel... superstarul echipei... la fiecare atac al Stelei, se spune stop daca ajunge mingea la Nicolita. Bv... Maradona e invidios crek pe acest mare fotbalist.

nui vinovat Banel ,nu stiu de ce va luati de el, el nu se cere singur in echipa ,nu se introduce singur in primu 11 singurul vinovat si responsabil pentru titularizarea pe banda rulanta a acestui antitalent este antrenorul

Edited by zloty

nui vinovat Banel ,nu stiu de ce va luati de el, el nu se cere singur in echipa ,nu se introduce singur in primu 11 singurul vinovat si responsabil pentru titularizarea pe banda rulanta a acestui antitalent cu culoare de kk este antrenorul

rasistule !!!!

Iar jucam in 10 oameni !!!!!!! De ce dracu nu-l scoate pe inutilul de Banel ?????? :chair:

ce echipa de kk avem ;)

dau mesaje de pseudo-spurcat, la ultimul meci cand am facut asa si incepuserati sa ma injurati tocmai dadea Steaua gol;)

poate va iese si acum..

asa ca ...shoot ;)

Edited by fsoica

Radoi face pa lampard in seara asta vad :-?? tre sai mai si iasa

:)) face comentatorul "Banel nu a anticipat" :))) hai mai ca deja cerem prea mult:))

Edited by zloty

Cred ca singura sansa ca sa scapam definitiv de Banel e sa dea un autogol in seara asta ......... :no:

Astia joaca de parca au mancat ceva stricat..mingi pierdute cu groaza,preluari aiurea,viteza rezemat de gard.N-am inteles nimic din repriza asta.Lacatus pune biciu pe ei ca nu mai tine.

Forza Steaua!

Cred ca singura sansa ca sa scapam definitiv de Banel e sa dea un autogol in seara asta ......... :no:

Da-l in MM lui, hai sa ne concentram pe meci si rezultat

Neaga vad ca joaca cam ca in zilele bune, cred ca a fost cel mai bun jucator al nostru in acest meci.

Cat despre Banel, trebuie scos urgent altfel intram in criza de timp...

Daca isi da autogol o sa fie capitan cu Craiova :biggrin:

nu jucam nimic!!!!! Banel e o panarama! ce`o cauta baiatu` asta titular nu inteleg. n`avem idee de joc,n`avem nimic,suntem praf:|:|:|...sa fim sinceri jucam turca,asta nu`i fotbal,,,,Dayro,habib si rada ar tebui titulari! ma uit la meciul Stelei si nu mai simt nimic,jalnic!:|:|:|:|:| rupe`le capu` Laca rupe`le capu`! asta nu`i Steaua pe care ne`o dorim...asta nu are fata de campioana:| :steag_sah_mic: