fcsteaua.ro

"Bine" ai venit Daniel Pancu

77 posts in this topic

Si-acum ca apele s-au limpezit in ceea ce ne priveste, propun... ( si asta am sa fac ) sa inchidem acest capitol despre tomberoane.

TOPIC INCHIS.

"Marele-i talent i-a impins pe Becali si sluga Ilie",asa incepe un articol scris cu siguranta de o caricatura,ce se pretinde a fi ziarist!

Nu se poate ca un sustinator ce are si dreptul sa scrie articole sa isi inceapa astfel un linsaj la adresa acestui jucator,nesemnificativ pentru Steaua.Se observa ca multi dintre cei care posteaza pe acest site sunt manati de o mare doza de frustrare si cand vine vorba despre un jucator,care nu apartine Stelei,dau cu ou si otet.

Nu pretind ca sunt ziarist,dar cel putin educatia nu mi-ar permite sa incep un articol in felul acesta.

MANDRU CA SUNT STELIST!!!

Omule, daca tot esti asa de educat s-ar fi impus sa imi reprosezi limbajul vulgar (pentru prima data in cadrul unui articol personal).

In ceea ce priveste "sustinatorul" pe care-l indici ar trebui sa te mai informezi cu privire la activitatea lui, iar in ceea ce priveste frustrarea aceluiasi personaj - in curand si psiholog - iti poate explica mai multe despre ceea ce inseamna. Astept si alte interventii pe acest forum pentru a indrepta iesirile si altor suporteri. Poate reusim sa facem ceva frumos.

Noroc

P.S. Trebuie sa-ti precizez cate mesaje de apreciere am primit pe telefon, in casuta privata de pe site si pe messenger? Think again

Guest
This topic is now closed to further replies.