fcsteaua.ro

Zaharia dat afara in ultimul hal. Neaga iertat.

116 posts in this topic

Ca si voi, sunt de parere ca Zaharia si-a facut datoria pe teren atat cat a fost folosit. A dat goluri memorabile cu Zaglebie si Arsenal, cu Farul... Sunt sigur ca ar fi evoluat si mai bine in partea a doua a campionatului.

Parerea mea e ca a contat varsta relativ inaintata a jucatorului in luarea hotararii si faptul ca Steaua are inca 5 atacanti in momentul de fata (Badea, Dica, Habibou, Surdu si Neaga). In plus Ilie Adrian spune ca vrea sa mai aduca doi atacanti straini.

E bataie de joc, ce fac astia ma. Daca Neaga a jucat mai bine ca Zaharia... :|, intr-adevar a dat un gol FOARTE IMPORTANT, in derby, dar totusi, dupa experienta lui ...

DA TRATAMENTUL E SCARBOS DAR EU PERSONAL CA E OK SA PLECE..........DE TOTI NE PARE AU ACUM CA NU TREBUIA SA PLECE CA NUSTIU CE CA NU STIU CUM DAR........4-5 LUNI IN URMA ERAU CATALOGATI AICI PE SITE DOAR ZAPATA,Goian, Dica SI CAM ATAT REST ERAU PUSI LA ZID DE NOI DE TOTI.OK SA PLECE CA NU E DE VALOARE NU???? ASA SA FIE CA NICI NU SIAU DAT VIATA PE TEREN SA PLECE ..........FORZA Steaua MEREU SUPERIORO HAI Steaua :steag_steaua_ro:

fular-campionii

Salutare pentru toate inimile ros-albastre de pretutindeni.

In primul rind vreau sa va spun ca si mie imi pare nespus de rau ca Zaharia a fost pus pe lista neagra mai ales ca golul lui de la Londra ne-a umplut inimile de mindrie, mai ales celor care am fost acolo pe stadion.

Insa eu vin cu urmatoarea sugestie: de ce nu ne apucam noi sa facem o petitie care sa il sprijine pe baiatu' asta, pe care sa i-o trimitem stimatului nostru domn cioban. pentru ca eu asa consider ca este civilizat, cum am vazut prin toate tarile occidentale, ca asa poate am obtine ceva daca s-ar aduna cit mai multe semnaturi.

Asa trebuie sa incepem sa incercam sa facem ceva, pentru ca multi sintem slava domnului de la munte pin la mare si poate ca la o intilnire cu suporterii care sa isi spuna of-urile intr-un mod rational si civilizat si avind in spate o unanimitate nationala oricit de cioban ar fi el tot ar trebui sa stea si sa asculte si poate sa cada un pic pe ginduri.

pentru ca tre sa il facem sa inteleaga ca fara suporteri banii pe care viseaza el sa-i faca nu vor veni in nici un chip, iar el trebuie sa inteleaga ca noi avem puterea de a schimba puterea de a schimba un joc.

Cit despre ceilalti disponibilizati, ca sa le zic asa, au avut timp berechet sa dovedeasca contrariul.

Forza Steaua!!! Forever Steaua fan! :steag_steaua_ro:

dintre cei 8 doar badoi si Croitoru chiar merita sa plece.

Cristocea e un jucator foarte bun, si singurul mijlocas stanga din lot.

Zaharia pana una alta e al 2lea golgeter chiar daca are 30 de ani.Ar trebui tinut pentru ca nimeni nu stie ce randament vor da "achizitiile".

E bine ca Petrica Marin,Vatca,Iacob si Neaga au fost reprimiti.

Cred ca aici a fost vorba de mana lui Lacatus.Mai ales in cazul lui Neaga.

sunt curios cum se vor derula treburile in continuare...

DA TRATAMENTUL E SCARBOS DAR EU PERSONAL CA E OK SA PLECE..........DE TOTI NE PARE AU ACUM CA NU TREBUIA SA PLECE CA NUSTIU CE CA NU STIU CUM DAR........4-5 LUNI IN URMA ERAU CATALOGATI AICI PE SITE DOAR ZAPATA,Goian, Dica SI CAM ATAT REST ERAU PUSI LA ZID DE NOI DE TOTI.OK SA PLECE CA NU E DE VALOARE NU???? ASA SA FIE CA NICI NU SIAU DAT VIATA PE TEREN SA PLECE ..........FORZA Steaua MEREU SUPERIORO HAI Steaua :steag_steaua_ro:

bah problema nu este ca pleaca jucatori ci ca in scimbul lor vin jucatori mai slabi

din Liga 2 sau **** mea sti.

pai ce transferuri sunt alia mah??

si modul cu care sa compoarta Jiji cu jocatori nu vezi la nici o echipa din toata Romania

am ajuns de ultimul rahat.

nici un strain care are minte nu va veni la Steaua pana nu pleaca Jiji sa fie clar.

Conducere de kkt. pe Steaua ai ingropat!

bravo fix pareria mea.

si logo tau cu basarabia e super tare.

salut Sorin

cum drek sa fii asa penal sa dai jucatori care au gresit ei umpik acuma dar noah tre sa fie iertati .... nici surdu nusi are locu la Steaua....da Iacob si Croitoru si zaharia .......sa fim serios! Ne omori Jiji........

CUM POTI ZICE DE ZAHARIA CA NU ARE VALOARE DE ACTUALA FATA A Stelei?!! Iacob , surdu, Lovin , vatca, Nicolita, p Marin , astia ar avea" mai multa fata " decat zaharia care este al 2-lea marcator dupa Dica?!

iti sugerez mai intai cand postezi sa gandesti ceea ce scri;)

A, deci tu vrei ca Steaua sa ramana aceeasi ca in tur nu? Da, zaharia e unul dintre cei mai buni, dar gandeste-te cum am jucat in tur. Mai bine vine unul mai bun.

Edited by steaua_gloria

la dat afara pe zaharia ca este singurul de pe care poate sa mai ia bani..restul nu au oferte deaia nu ii da afara. Ne vedeti...deaia il da afara si pe Cristocea, etc...il da la schimb cu Eze.

....zaharia a dat 7 goluri in tricoul Stelei in acest sezon de campionat si Champions League.....nu trebuia dat afara....RUSINE Becali!!!!

Edited by SzabiStelistu

Daca vreti sa va citeasca mesajele, scrieti-le pe maybach sau pe zidurile casei lui. Ca nu stie el de forum, site, lucruri din astea diavolesti. Ah, ce i-as zgaria masina.. oier nenorocit...

Pacat de baiatul acesta .E si un om de mare caracter.Eu zic ca a dat destule goluri pentru 500 de mii cat a costat.

Salutare fani stelisti. Cine a hotarat si pe asta , sa-l dea pe Zaharia afara e un om care nu il intereseaza Steaua. Oameni buni....acel om a plans cand a marcat la Londra, a pus suflet....bine ca-l tineti pe Surdu in echipa. El ar trebui sa plece....ca nu e de Steaua. Cat despre Cristocea....eu l-as pastra....asa ati facut si cu Bostina care la fel a fost un jucator bun!!!!

Eu zic sa nu ne mai agitam degeaba. Nu suntem bagati in seama, nu se tine cont de parerea noastra, ne mai si enervam. Nu stiu ce, dar trebuie facut ceva!

Ciobanule iti place sa te crezi Rhett Butler?Esti o mizerie, "Clark Gable" al Romaniei!

Dumnezeu e sus si nu doarme.Pana la urma va exista "Justitia Divina " daca DNA-ul doarme!

Zaharia ,nu vei avea nimic de pierdut in viata,pentru ca esti un om cu foarte mult bun simt!

Parerea mea e ca a contat varsta relativ inaintata a jucatorului in luarea hotararii si faptul ca Steaua are inca 5 atacanti in momentul de fata (Badea, Dica, Habibou, Surdu si Neaga). In plus Ilie Adrian spune ca vrea sa mai aduca doi atacanti straini.

Zaharia la 30 de ani a jucat mai bine decat Badea+Iacob+Surdu+Neaga ,si a dat mai multe goluri decat toti cei 4 la un loc...

Observ ca de fiecare data incerci sa gasesti scuze conducerii ,voalat sau nu...

Noroc ca sunt destul de putini stelisti ca tine,ca altfel ne-am duce dracului de tot!...

Un atacant pur-sange,cu simtul portii ,sut bun si joc de cap excelent,care pe deasupra mai avea si IQ-ul peste media vestiarului,bun-simt si caracter:asta e ZAHARIA!

Defectul sau este ca nu-l pupa in c*r pe cioban,cum fac altii!...

Mai este ceva de comentat? Steaua merge spre pierzanie si este condusa in cel mai amator stil posibil.

Tragedie!

Fratilor e momentul prielnic ca Steaua sa termine pe 7-8 in campionat. Sa-si dea seama imbecilii astia din conducere ce anume au facut rau pana acum. E pur si simplu bataie de joc ce se intampla in cadrul clubului sportiv Steaua dupa plecarea lui MM. Avea dreptate lingaul ala moldovean!

Sa ne gandim la campionat e un banc prost, sa ne gandim la locul 2 e iar o gluma... Nici nu meritam asemena benificii! Am incuraja asemenea amatorisme in continuare. Imi doresc din suflet locul 7 si o participare in Intertoto (nu's nebun) sa ne construim o echipa de la zero, cu tineri de perspectiva, 4-5 straini profesionisti si cu un strop de valoare! Si nu in ultimul rand, un antrenor strain!

Eu am rabdare...

Mandru ca sunt stelist!

REVOLUTIE!!!!! ACUM IMI DAU SEAMA CA MM ASA CUM ERA EL.. ARE CELE MAI MARI MERITE IN PERFORMANTA ANTERIORA A Stelei SI DACA RAMANEA ERAM DEPARTE..IAR DESPRE Becali.. DU-TE TATA!! DU-TE.. CA NU MAI E MULT SI O SA TE HUIDUIE LUMEA PE STRADA SI AJUNGI RUSINEA FAMILIEI

Ce dracu sa mai ne asteptam de la "Clark Gable" din Pipera? Zaharia e doar ultimul dintr-o serie ce pare ca creste de jucatori transferati si apoi umiliti de Becali,si noi din nou stam cu mainile in san. Da stiu,nu sunt multe de facut impotriva ciobanului dar ar fi frumos sa se strige numele lui Zaharia la primul meci in Ghencea.

Pe mine acest baiat nu m-a dat pe spate dar de fiecare data cand a intrat si-a facut datoria si a marcat,plus ca mi se pare unul dintre cei de bun-simt jucatori din lot cu personalitate,nu e doar o oaie d-alui Jiji.

Si imi e si mai simpatic de cand a declarat in presa ca se mira ca a fost pus pe lista de disponibilizati desi e al doilea golgheter si atacanti ca Iacob(expirat si fara forta),Badea(impleticit dupa acel accident) si surdu(cam impotent pana acum) sunt pastrati in lot.

Inca o decizie de rahat o conducerii noastre de rahat. Sa speram ca ii creste incet mustata lui Jiji sa nu-i mai vedem mutra la TV.

Eu unul ii urez succes lui zaharia pentru ca el si Dica ne-au calificat in CL,desi primului nu i se recunosc meritele de catre "conducere"

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

unul dintre principalii marcatori din preliminarii si chiar din campionat dat afara mai bine pleaca*** ala de Iacob

Edited by forever_STEAUA
Controleazã-þi limbajul!