Azzido

Fraze de agatat

218 posts in this topic

ba nu ma, ii zici ca printre pasiunile tale se regaseste si boxul si te boxezi cu ia :D adica o boxezi

Dragos tu esti Ardelen? Ca io acolo am auzit de asa tratament :dry:

Cica femeia trebuie batuta o data pe luna. Stie ea de ce!

LE.b. Uite, vezi ca ne apreciaza si pe noi cineva:) Si nu a auzit-o pe aia cu :"treci fa la baie" ... este din alt film...

Edited by novac

Hai sa va zic io una:

Eu: ia zi tie iti place sa umblii (sa te imbraci) in blugi ?

Ea: da!

Eu: atunci umbla-mi si mie !

MAcar ca-ti iei o palma si tot e ceva. :laugh:

Eu: ia zi tie iti place sa umblii (sa te imbraci) in blugi ?

Ea: da!

Eu: atunci umbla-mi si mie !

Era asa:

Eu: Auzi, tie iti place sa umbli in blugi?

Ea: Da!

Eu: Atunci umbla si-n blugii mei!

:)))..ce topic.....:)))

eu sunt genu' mai sictirit din fire....asa ca nu simt nevoia sa zic ceva special ca sa agat

da' cand eram mai coinac (pana pe la 20), aveam ceva papagal cu tot cu colivie...eram dibaci mare la vorbe iscusite..si de obicei eram foarte franc...suna cam asa "Mergem la o ciorba de sub burta?..ca eu oricum nu sunt genu' sensibil si n-am timp de cantarit..eu te tin in btrate..tu ma tii in brate...mai schimbam..."

dar in general sunt mai spontan din fire asa ca in orice imprejurare reusesc sa ma surprind si pe mine..:)))))

aaa...si mai nou...sunt porc si-mi place capra....:)))..aseara a mers.:))

DE TINUT MINTE !!!! - nu povestiti prea multe despre voi , nu faceti pe colectionaru' , folositi un vocabular degajat si usor rafinat , nu faceti reptari de cuvinte , straduiti-va sa nu insistati daca aveti semale ca nu prea este loc de"invateala" - femeile vor un pic de incredere si echilibru..chiar daca esti vizat doar pentru o amarata de aventura !

Si alte faza super tare care ma fascineaza ...este ca...nu tin numerele de telefon decat in neuroni ..si nu le precizez absolut niciodata numele..

Fosta remorca..actuala remorca..toate isi baga nasu' in telefon..mai pe sestache..mai pe fata...asa ca...sunt mereu acoperit!

sunt mute de spus..ideea este ca trebuie sa ai abilitati de cameleon....trebuie sa te dai dupa cromatica victimei si incearca sa anticipezi intrebarile care nu-si au rostu'!

he...he...ce haiduc am fost.....

..., ne-a declarat ca vrea sa ne .......

Hai ca ne-ai facut curiosi. A fost buna replica? Fraza.... buna? Adica tine?

Edited by novac

bugaboo

ma scoti la un cico pe banii mei?? ce zici?? :wink:

nu stiu daca sunt on-topic da' vreau s-o "agat" pe buga....:wink:

bugaboo ai sansa unica de a-ti bate joc de trupul meu!!!PROFITA!!

@all

dati-mi si mie un sait de unde sa mai iau replici pentru buga......poate-poate..:wink:

ce parashute sunteti!!!

hmm, stii cum e vorba aia: daca toti barbatii sunt porci, inseamna ca voi sunteti scroafe ?

sau daca eu sunt bou, tu esti vaca ?

te rog sa te abtii pe viitor de la astfel de expresii pt ca sunt un om sensibil, ma emotionez repede, plang usor si fac pipi de la balcon dupa aia, deci nu e ok...(am jet puternic...)

stii sah???

Muta si calu' meu si fa-ti gura patratica.

Acum vorba lui Dragoshel: gata cu astea!

Acum vreo cateva zile eram la magazin sa-mi iau un pachet de Camel, scot din portofel o bancnota mare, in timp ce cautam altele mai mici, vanzatoarea zice "hai, da-mi-i pe toti acum, daca tot i-ai scos", eu zic "ti-i dau daca ma colinzi", ea zice "ce sa te mai colind acum, a trecut Craciunul, las' ca vin cu capra", eu plec rusinat, avea vreo 40 de ani si era naspa rau.

hai sa folosesc un text de aici:

buga,am pariat cu stanci ca imi dai aidiu....ce zici?? mergem la o cafea pe banii lui?? :wink:

@novac, m-a facut azzido sa ma inrosesc, cum se manifesta omu la emotii ...

Aha, sa 'nteleg ca de la aia mici poate sa vina orice, dah cand te ia unu mai ... cu experienta la intrebari, te fastacesti toata si ai nevoie de saruri. Zici ca 21 de ani ? Esti de sex feminin? hmm, tot gerontofilie se cheama.

LE:) Oricum, bine ca nu ai raspuns la avansurile alora micuti, ca o dadeai in pedofililie. 'mi aduc aminte, ca acum:

Lacrimi, tipete, isterii de grupie.....A plecaaaat Micaaallll si nu mai vineeeeeeeee..... si iar lacrimi de copilash.

LE.b. Daaa, nu ne-ai spus tu in ce te agati? De ce rade ala mic? Ai fost la concert la maical, cand erai mitititica? :biggrin: :biggrin:

LE ultimu!. Monica citeste ... asta este stire de pagina 1, cu toate ca eu cred ca fratele este cel care citeste. Si chiar cred ca se distreaza!

Edited by novac

@Novac- pentru a agata fete din generatia "messenger" trebuie: 1)Sa ai bani. 2) Sa ai freza fistichie, sa asculti minimal, sa urasti din tot sufletul manelele. 3)Sa nu fii prea destept - ca ori nu pot face ele ce vor din tine, ori le lasi in offsaid. 4)Outfit cat mai de homosexual- tricou roz, haine de la zara pe care iti dai salariul si faci foamea toata luna.5) Daca nu indeplinesti condtia 1, macar sa dai impresia ca o indeplinesti (un telefon de fite - nu conteaza ca nu ai credit, dar sa fie cat mai scump si "cool") + un lant de aur cat mai gros (poate sa fie si gol, numai sa dea impresia ca e foarte foarte scump).

Cum, nu stiai?!!! Ce parashuta esti!

P.S. : 6) sa nu fii roman.

Edited by Stanici

1. n-am!!!

2.n-am!!

3.sunt!!

4.n-am!!!

5.nici impresia ca as avea bani nu rezulta la vizionarea mea..

tel am un jeg...de fapt 2...jeguri ambele..

sunt alrgic la aur...ma umplu de bube pe gat....

deci,buga sa inteleg ca n-am nici macar o umbra de sansa cu tine??

P.S. am uitat sa precizez ca nu suport minimalu'...

buga.....imi frangi imina.....

P.P.S. sunt roman....si pe deasupra mai sunt si prost d-ala patriot....

@wally

corina?? :biggrin:

Edited by yo_marius

Novac- pentru a agata fete din generatia "messenger" trebuie ....

Stanici sa inteleg ca suntem inconjurati de hoarde de monicute care viseza sa se agate in carligul vreunui iri ? Esti doar rautacios.

Marus, daca "n-am" iese de prea multe ori, renunta. Treci in partea celalta a unditei, da-te prins!

hihihihi!

Edited by novac

Si pentru toate alea iti mai trebuie un.......NICK adecvat,ca nu poti pleca pe meleagurile agatatului cu un nick de taran,iti trebuie ceva dulce,ceva care sa sara-n ochi!Pana la urma si la asta trebuie sa fii "trandy" sau "cool"!!

adica o boxezi

un prieten de-al meu are o vorba : "Femeia ca sa ramana langa tine trebuie f-----, mintita si batuta, dar nu toate odata ca esti dracu gol"! :)

cu un aidi , nu se face primavara....

Da' sigur se face c-un Audi.

Da' sigur se face c-un Audi.

Cu un Audi 80 (dela vechi rau) se rezolva ?? :unsure:

buga,da-mi si mie nr. tau de telefon ca mi-am luat abonament cu minute multe de la connex!!:wink:

N.r. :replica auzita si testata azi in city mall.......a functionat!!:biggrin:.....evident ca nu cu buga.....pe ea o chema....cumva,n-am retinut...

P.S. binenteles ca nu m-a pasionat nr. de tel. al fetei,voiam doar sa vad cat e de proasta....

Edited by yo_marius