misulikca

Seniori
  • Content count

    216
  • Joined

  • Last visited

Posts posted by misulikca


  1. Grupa A

     

    Polonia - Grecia X

    Rusia - Cehia 1

    Grecia - Cehia 2

    Polonia - Rusia 2

    Grecia - Rusia X

    Cehia - Polonia 1

     

    Grupa B

     

    Olanda - Danemarca 1

    Germania - Portugalia X

    Danemarca - Portugalia 2

    Olanda - Germania 2

    Portugalia- Olanda 1

    Danemarca - Germania 2

     

    Grupa C

     

    Spania - Italia 1

    Irlanda- Croatia 2

    Italia- Croatia X

    Spania - Irlanda 1

    Croatia- Spania 2

    Italia - Irlanda 1

     

    Grupa D

     

    Franta - Anglia x

    Ucraina - Suedia 2

    Suedia - Anglia 2

    Ucraina - Franta 2

    Suedia - Franta 2

    Anglia - Ucraina 1

     

     

    Bonus :

     

    Echipa castigatoare: Spania

     

    Golgeterul turneului: (revin)

     

    Cel mai bun atac:

     

    Cea mai buna aparare:

     

    Revelatia turneului(jucator/echipa) :(revin)


  2. S-a tras la sorti meciurile, vineri jucam cu Timisoara de la ora 20:15,sambata cu Farul de la 16:30 iar duminica cu Galati de la 13:15,meciurile sunt transmise in driect de digisport.

     

    Ai uitat sa zici ca se joaca la arena de baschet din bd.Basarab:)

     

    Baieti sper ca stiti ca nu va faceti program in astea 3 zile?

     

    PROMOVAREA MAI PRESUS DE TOATE!


  3. ***U Cluj - CFR 1

     

    Dinamo - Astra 1

    CFR - Steaua Bucuresti 2

    FC Vaslui - U Cluj 2

    Petrolul - Sportul 1

    Rapid - Otelul X

    Concordia - Pandurii 1

    Ceahlaul - Gaz Metan 2

    Brasov - Tg. Mures X

    Vointa - Mioveni 1


  4. U Cluj - Vointa Sibiu 1

    Mioveni - CFR 2

     

    Gaz Metan - Concordia 2

    Sportul - Rapid X

    Otelul - Vaslui 1

     

    Tg Mures - Ceahlaul 2

    Pandurii - Petrolul 2

    Astra - Brasov 2

    Steaua Bucuresti - Dinamo Bucuresti 1


  5. Turneu Semifinal CN Baschet 2011-2012

     

     

    Turneul Semifinal al CN Divizia B masculin se va disputa in perioada 18-20.05.2012

     

    Tragerea la sorti pentru grupele semifinale ale CN Divizia B masculin va avea loc in ziua de luni 07.05.2012 la o ora dupa terminarea sedintei Adunarii Generale a FR Baschet.

    Reprezentantii cluburilor calificate sunt invitati sa participe.

     

    Echipele calificate:

    Seria 1 - CSA Steaua Bucuresti si CS Rapid Bucuresti

    Seria 2 - CS BC Farul Constanta si CSU Galati

    Seria 3 - CS Phoenix Corona Brasov si CS Vabova Sf. Gheorghe

    Seria 4 - BC Timba Timisoara si CS West Olympia Phoenix Arad

     

     

     

    sursa:www.frbaschet.ro


  6. Concordia - Vointa Sibiu X

    FC Brasov - Dinamo X

     

    Sportul - Gaz Metan 2

    U Cluj - Pandurii 1

    FC Vaslui - Astra 1

    Ceahlaul - CFR Cluj 2

     

    Otelul - Tg. Mures 1

    Rapid - Steaua Bucuresti X

     

    Petrolul - Dacia Mioveni 1


  7. Ceahlaul - FC Brasov 2

    Petrolul - CFR Cluj 2

     

    Sportul - Astra x

    Pandurii - FCM Targu Mures x

    Otelul - Steaua Bucuresti 2

     

    FC Vaslui - Dacia Mioveni 1

    Rapid - Vointa Sibiu 1

     

    U Cluj - Gaz Metan 1

    Concordia - Dinamo x


  8. FCM Tg. Mures - Gaz Metan X

     

    Vointa Sibiu - FC Vaslui 2

    Dinamo - Petrolul 1

    CFR Cluj - Rapid X

     

    Astra Ploiesti - Pandurii X

    Ceahlaul - U Cluj 2

    Steaua Bucuresti - Sportul 1

     

    FC Brasov - Concordia 1

    Mioveni - Otelul 2


  9. Otelul - Vointa Sibiu 1

     

    Sportul - Dacia Mioveni X

    Petrolul - FC Brasov 2

    Pandurii - Steaua Bucuresti 2

     

    Gaz Metan - Astra X

    Rapid - Dinamo 1

     

    Concordia - Ceahlaul 2

    U Cluj - Tg. Mures 1

    Vaslui - CFR Cluj X

     


  10. <h3 class="news_hd_title">Locatii Turnee sala Divizia B masculin</h3>

     

     

     

    Primul turneu de sala al CN Divizia B masculin are loc in zilele de 2-3 aprilie 2012 in urmatoarele locatii:

     

     

    Seria 1 - CN Aurel Vlaicu Bucuresti

    Seria 2 - CS Concordia Chiajna

    Seria 3 - CSU Cuadripol Brasov

    Seria 4 - BC Timba Timisoara

     

     

     

     

     

     

     

    Acum sa vedem in ce serie suntem 1,2 sau 3.

    P.S.Acesta este doar un turneu (gen cupa Romaniei) si nu are treaba cu campionatul!


  11. Dacia Mioveni - Pandurii 2

     

    Concordia - U. Cluj 2

     

    Vointa Sibiu - Sportul X

    Astra Ploiesti - Tg. Mures 2

    FC Brasov - Rapid 2

    Dinamo - FC Vaslui 2

     

    Ceahlaul - Petrolul X

    CFR Cluj - Otelul 1

    Steaua Bucuresti - Gaz Metan 1


  12. Gaz Metan - Dacia Mioveni 1

    Pandurii - Vointa Sibiu 1

     

    Sportul - CFR Cluj X

    Petrolul - Concordia X

    U. Cluj - Astra 1

    Otelul - Dinamo X

     

    Rapid - Ceahlaul 1

    FC Vaslui - FC Brasov 1

    Tg. Mures- Steaua Bucuresti 2