04-07-13

Gazeta Sporturilor: Ultimul test înainte de Steaua » Petrolul a remizat cu Zorya Lugansk. Teixeira la debut

Petrolul a terminat la egalitate, 0-0, meciul cu Zorya Lugansk, ultimul amical din seria celor şase jocuri de pregătire programate de Contra în Slovenia.
Primele ocazii ale meciului le-au aparţinut ucrainienilor, care au reuşit să marcheze în minutul 25, dar golul a fost anulat pe motiv de ofsaid. Prima fază periculoasă a ploieştenilor a venit în minutul 31, când Romario a trimis un şut bun, care a trecut puţin pe lângă transversală. ...

Sursa: Gazeta Sporturilor

FCSTEAUA.RO este un site deschis, facut de suporteri, pentru suporteri. Asteptam articolele scrise de voi, daca aveti ceva de spus si credeti ca o puteti face intr-un articol, nu ezitati!