i0nutz83

Divizia A. Procesul Etapei.

644 posts in this topic

*tzuppy buzz cand apari

*Mihai ti-am scos ignore sa jucam etapa

Edited by klaus_e89

Etapa 23

i0nutz83 v mihai1411 3-3,bojan si dos santos in zi mare,jorquera din pacate a pierdut 2 puncte

Eu ma retrag. Nu mai suport joku asta. Mi-a facut placere sa cunosc lume noua si de treaba. N-am avut probleme cu nimeni si nu mai am ce sa va spun decat bye-bye si Forza Dinamooo. Lol. Dinamo Zagreb. De fapt eu tin cu Rapid. Lol. Rapid Viena. De fapt Forza Steaua Rosie Belgrad. Sau hai sa fie Steaua Bucuresti. Sper sa ne vedem la o bere, dupa ce luam campionatul cu Daryo in frunte. Ciao.

Edited by kosmyn666

O gogo,mie dor de tine.Cine mai comenta p`aici.

mai dam si noi pe aici din cand in cand... ca suporterii adevarati... :)

lol,te retragi cand esti pe locul 2 :))?

Mihai pazea ;))

Etapa 21 : marinescu_dani2005 1 - 2 roby29steaua Greu . . .

etapa 18 : alexxx_tzupy 1 - 2 klaus_e89 ... victorie venita in ultimele secunde de joc :X bafta tzuppy mai departe

Etapa 21

fifa_for_fun v mihai1411 2-2 echipa a 2 a a barcei o tine numai in egaluri ;))

Etapa 22

dumy_wazzy v mihainho_86 4-0...prefer sa nu comentez prezenta zidurilor invizibile care l-au incomodat pe robinson la primul gol..poate soarta meciului ar fi fost alta..dar asta e... 4-0 e 4-0.felicitari adversarului

Edited by mihainho86

etapa 22

dumy_wazzy v mihainho_86 4-0.... super perotta :X

etapa 23

fifa_for_fun-dumy_wazzy 0-0... meci spectaculos da' cu un rezultat alb :)

Edited by dumy3l

Salutare, pentru cei cu care am etapa, am vb cu ionutz sa ma "pasuiasca" saptamana asta. Am un program incarcat si niste probleme personale. Multumesc, nu o sa dureze mai mult de cat am zis.

Etapa 22

mihai1411 v klaus_e89 3-1,sper sa nu mai traga nimeni de timp cu mine,ca sa nu am ocazia sa trag si eu cand conduc,bojan 2 goluri :X,prima victorie pentru juniorii barcelonei :D

ps:cum sa pui 5 fundasi conta a 2 atacanti de 76 :))))

Edited by mihai1411

oricum sunt singurul care te-a batut sezonu asta ... miai luat doar 3 puncte din 6 , Barcelona vs newcastle ... rusinos , mai ales ca la scorul de 1-1 trageai de timp fara a avea un motiv intemeiat ... pasele mele de la mijlocul terenului erau pentru a dezvolta o faza ( nu am pasat nici macar odata la portar sau intre fundasi ) , pasele tale pana la jumate si inapoi la portar erau clar tragere de timp ... victoria a venit strict in urma valorilor individuale a celor 2 atacanti ai tai ... cat despre remarcile tare ironice si rautacioase nu pot spune decat : caracterul tau nu mai reprezinta o enigma pentru nimeni :)

Edited by klaus_e89

victoria a venit strict in urma valorilor individuale a celor 2 atacanti ai tai

corect,bojan si dos santos au 76 =))

martins si owen cat au :|?

si eu vroiam sa construiesc si nu prea puteam ca erai prea aglomerat,asteptam sa faci si tu un presing ceva,ca sa pot pasa la mijloc