fcsteaua.ro

Bilete Steaua - Dinamo

15 posts in this topic

FC Steaua anunta faptul ca luni, 12 noiembrie, vor fi vandute biletele pentru partida cu Dinamo, contand pentru etapa a 16-a a Ligii 1, care se va desfasura pe 24.11.2007, ora 20:30, pe stadionul "Steaua".

Biletele vor fi vandute atat on-line, prin reteaua http://www.bilet.ro/acasa/ si prin intermediul site-ului http://www.bilete.ro/, cat si la cele 30 de case de bilete ale Stadionului ,,Steaua".

Programul caselor de bilete in cele doua zile va fi urmatorul:

Luni, 19 noiembrie - Sambata, 24 noiembrie 14:00 - 18:00

Preturile tichetelor de acces sunt urmatoarele:

FOTOLII - 100 lei

TRIBUNA 0 - 50 lei

TRIBUNA I - 20 lei

TRIBUNA II - 10 lei

PELUZE - 5 lei

Copiii cu varsta de pana la 10 ani au accesul gratuit pe stadion, cu conditia ca acestia sa fie insotiti de parinti, care sa-i tina in brate si care au intreaga responsabilitate pentru comportamentul acestora in interiorul stadionului.

SteauaFC.com

Pentru acest meci sper din tot sufletul ca stadionul sa fie plin si sa se faca o atmosfera de zile mari pentru a arata suporterilor dinamovisti ca titlul de <cea mai "tare" galerie>nu il merita!Si totodata sper din tot sufletul ca macar daca alt"obiectiv"nu implinim,macar onoarea de stelisti sa ne fie salvata printr-un scor favorabil noua.

Hai Steaua!!!

Prea ieftine.Gigi iarasi manipuleaza lumea.Acum multi ani imi amintesc ca dadeam 20-30 de mii pe bilet si mi se parea oarecum mult,50 de mii era deja astronomic.Insa au trecut de atunci aproape 10 ani si preturile au ramas la fel.Macar la meciul asta trebuia sa puna un pret corespunzator.100,000 peluza nu cred ca ar fi fost scump,facandu-se astfel si o triere sa nu se mai umple stadionul de tiganei si boschetari.

@maryo2007 - anuntul a fost facut public pe data de 12 nov...precum ca din 19 se vor pune in vanzare.

sa se faca o atmosfera de zile mari pentru a arata suporterilor dinamovisti ca titlul de <cea mai "tare" galerie>nu il merita!

cine a zis treaba cu ce mai tare galerie? poate s-au autointitulat ei!! ca orice om cu bun simt stie ca dinamovistii sunt primii care isi injura echipa si care nu mai vin pe stadion daca nu castiga Dinamo.

tocmai de aia se merita sa mergem pe stadion doar ca sa le demonstram ce inseamna sa-ti iubesti cu adevarat echipa!

prea ieftin... iar o sa se umple peluza de 'cetateni' .Pretul biletelor e pus sa vina lumea insa diferenta e prea mare intre derbyul campionatului si un meci de ch league cu slavia praga. ciobanul vede cum se duc procentele si incearca si el sa faca ceva

cine a zis treaba cu ce mai tare galerie? poate s-au autointitulat ei!! ca orice om cu bun simt stie ca dinamovistii sunt primii care isi injura echipa si care nu mai vin pe stadion daca nu castiga Dinamo.

tocmai de aia se merita sa mergem pe stadion doar ca sa le demonstram ce inseamna sa-ti iubesti cu adevarat echipa!

din nefericire trebuie sa recunosc ca asa e,au fost desemnati cea mai tare galerie,dar nu mai retin de catre cine.stiu doar ca am citit la un momendat despre asta,dar oricum nu stiu dupa ce criterii s-au luat.si oricum nu e ceva oficial,dar totusi.......

Mda ce-s preturile astea?Parca sunt in concordanta cu jocul echipei...Aici nu "l-a dus capul" pe jj,oricum stadionul era plin chiar daca preturile erau putin mai mari si chiar daca jucatorii nu misca nimic.

Becali ce faci de ce nu pui 100 euro la peluza ..... doar e unicul derby al Romaniei ...... sau ti s-a facut frica ca ramai singur pe stadion........ javra mizerabila ce esti !!!

sa nu vina in peluze...si nici in stadion cetateni...e un meci la care trebuie sa fim trup si suflet pentru culori.pentru 90 de minute trebuie sa uitam ca nu vor decat bani si ca nu joaca nimic.trebuie sa ii incurajam sa avem un moment de fericire maxima sezonul asta.FORZA Steaua.

Bravo domnule Becali. Foarte bune preturile.

Va fi full.

Acesta va fi punctul revigorant al echipei pana la pauza de iarna.

Venirea lui Sand va fi cireasa de pe tort.

Forza Steaua!

Pai normal ca ieftin......ca doar nu vrea ca stadionul sa fie gol ;)....

Haideti sa ne strangem toti stelistii din inteaga tara si sa sustinem echipa mult iubita:).

PS:Domnule Becali paraseste-ne ....si ia-l si pe jucatotul de Surdu cu d-ta.

sa nu vina in peluze...si nici in stadion cetateni...e un meci la care trebuie sa fim trup si suflet pentru culori.pentru 90 de minute trebuie sa uitam ca nu vor decat bani si ca nu joaca nimic.trebuie sa ii incurajam sa avem un moment de fericire maxima sezonul asta.FORZA Steaua.

Eu stau in Valcea si venim 30 numai de aici:D sper sa fie stadionu plin fular-campionii