fcsteaua.ro

Steaua București - Universitatea Craiova

36 posts in this topic

O fi oare un boicot al tuturor jucatorilor, sa joace cat mai prost, ca sa-l exaspereze pe oier ?

sincer nu cred ca vor sa il alunge pe omul care ii rasplateste si atunci cand sunt infranti. Nu musca ei mana celui care i-au imbogatit :(..in fine speram sa realizeze cat este de urat in Ghencea si sa isi ia jucariile sa plece la javre poate ii distruge si pe ei :D

Edited by 1uLy4Nn

in caz ca va uitati pe Kanal D la meciul Gloria Buzau - Poli,

Gloria Buzau joaca mai bine ca noi!!!!

Nu trebuie sã vezi meciul ca sã îți dai seama cã ei joacã mai bine. :rolleyes: Buzoienii au înscris cu douã goluri mai mult decât noi... ªi asta pânã la pauzã.

deabea astept meciul...Steaua invinge cu 3 la 0...2 goluri Banel si un gol prin foarfeca a lu' Zapata...nu??....da' totusi Steaua va castiga sigur si toti fanii cred asta...daca mama ne-a facut stelisti si totodata optimisti...nu cred ca va fi stadionul plin dar totusi sper sa fie multi suporteri ca sa sustina echipa...la bine si la greu impreuna mereu...FORZA Steaua pana la MOARTE!!!

Cred ca a vrut sa zica ca Zapata primeste iar gol din foarfeca :happy:

Edited by **alex**

Steaua - U Craiova meci greu.

Gigi spune ca de la iarna face curatenie.

Ne minte ca de obicei.

Cand s-a referit ca face curatenie Gigi s-a gandit poate la faptul ca e mizerie in vestiar si trebuie neaparat sa curete mizeria din iarna.

Nu mai cred nimic din spusele acestui nesimtit.

Il mai crede cineva?

De vorbe este bun. Se pricepe cel mai bine la asta.

Nu se va face niciun transfer la iarna, dar nici nu va pleca nimeni.

Ne-am saturat de tine Gigi.

Parca il vad cum se lauda la iarna:

"Eu n-am nevoie de transferuri. Nu pleaca nimeni de la Steaua.

Vitejii mei sunt cei mai buni din lume. Cu ei merg pana la moarte".

dak nu e stadionul plin deja nu mai este jocul frumos. dar jucatorii si in principal oieru merita aceasta soarta

eu sper sa joace din nou Golanski - altfel ma tem ca o sa ajunga si el pe lista neagra. si mie personal mi-a placut in meciurile in care a jucat. la vremea respectiva, mi se parea a fi singurul jucator care stie sa dribleze.

dar mai stii, poate restului jucatorilor nu le place cand vine cineva nou si are tehnica fiindca atunci vede toata lumea ce nonvalori sunt ei. imi aduc si acum aminte ce ridicoli pareau toti jucatorii Stelei pe vremea cand il aveam pe Elton. pareau toti ca luati de pe maidan ca mingea cand era la ei parea ca se loveste de ei mai degraba decat sa fie sub control.

in caz ca va uitati pe Kanal D la meciul Gloria Buzau - Poli,

Gloria Buzau joaca mai bine ca noi!!!!

a castigat gloria.... buzau

incredibil

si noi:((((

Guest
This topic is now closed to further replies.