fcsteaua.ro

Gigi: " Nu ma voi mai baga la echipa" (GSP)!

23 posts in this topic

Gigi Becali susține cã nu se va mai implica la echipã, decât dacã situația o va impune, și spune cã are încredere deplinã în Marius Lãcãtuș.

Gigi spune ca postul lui Lacatus nu e in pericol dupa cateva rezultate mai slabe ale Stelei

"Nu mã bag la echipã. Doar dacã vor fi probleme, dar eu sper, și sã dea Dumnezeu, sã nu fie. O sã mã duc în lojã, nu mã va mai interesa echipa. Oricum, nu se pune problema ca Lãcãtuș sã fie schimbat dupã trei-patru rezultate mai slabe", a spus patronul Stelei.

Asta ne confunda cu oile pe care le mintea ca le da mancare...nu mai merge cu promisiuni si cu pumnul in piept...gata ADIO Jiji.

Stiti vorba aia cu marmota, nu?

Cine crede asa ceva e naiv!

Sau poate special l-a bagat in mocirla pe Hagi ca sa se razbune pe el si sa-l faca de ras.

Un lucru e clar, Oli e "sfatuitorul de taina" al ciobanului, eterna sluga...

Totusi ceva e putred la Steaua, stiu e Gigi, dar pe langa el, situatia asta pare confuza... cand il mai aud si pe Mitica ca (cacofonie intentionata) Lacatus o sa fie antrenor pana dupa alegerile din 2009 (pentru presedintie).... oare chiar sunt asa de multi Stelisti care ar vota cu PNG/Gigi doar din cauza faptului ca Steaua are succes sau nu....?!?!

forzateaua

Deja sunt satul de comentarii de genu` "antigigi", "mori ciobane" sau " afara din Ghencea" . Nu vedeti ca suntem penibili ? Pe net suntem zmei, pe stadion mielusei

Mda...zise Jiji si mai lua o gura de fan...Si pana cand nu te mai bagi ne-a Jiji???pana la primul meci?!...

Si...d-le<SHACK3R>...lasa-ma sa-mi exprim parerea...care e pb d-ta daca eu vrea sa moara,sau nu,ciobanul?sau ca sunt anti Jiji?.E parerea mea personala despre o alta persoana,care ma facut sa am gust de rahat in gura cand i-l vad,e vreo problema in a-mi exprima opinia???Penibil esti d-ta care n-ai invatat sa respecti parerea cuiva.Vino si comvinge-ma,prin argumente,ca nu am dreptate cand spun ca i-mi doresc sa plece Jiji din Ghencea sau ca i-mi doresc sa scape omenirea de el...nu-mi spune ca sunt penibil doar pentru faptul ca am o parere sau alta despre cineva.Hai sictir...

Nu pentru Becali trebuie sa ne prefacem ca inghitim hapul asta, ci pentru Laca... Daca va fi in continuare razboi atunci Laca va pierde, si aceasta una din ultimele sale sanse ca antrenor. As vrea din suflet sa-l vad pe Becali plecat de la Steaua, dar asta nu se va intampla prea curand, asa incat prefer sa fie liniste si Laca sa aiba ceva succes. Actuala generatie a Stelei este plafonata deja, avem patronul care-l stim, dar tot sper ca "Nr. 7" sa reuseasca sa se faca respectat si sa-si faca o carte de vizita.

Aham....vin alegerile la europarlamentari si ciobanu in prostia lui infinita crede ca mai inghite cineva minciunile lui....sau mai rau ca-l mai voteaza cineva

...decât dacã situația o va impune...

Teoria relativitatii.

Si eu promit sa nu mai beau in viata mea bere, dupa ce o termin pe asta, decat atunci cand situatia o impune.

o craca....la un capat de fringhie CACAREAZA IMPARAT la celalalt :papa ortodox HREBENCIUC.... SOLUTIE DE EXTIRPARE A CANCERULUI DIN ACTUALUL TRUP FIRAV AL echipei Steaua Bucuresti.ultima solutie.

,,Nu ma bag la echipa."-Am mai auzit asta de cateva ori.

,,...am sa stau in loja..."-Si ce,pana acum n-ai stat? Nu de acolo telefonai bancii tehnice si dadeai ,,indicatii pretioase"? Nu din loja trimiteai emisarii cu biletele in care iti exprimai ,,pohtele"de moment?

Doua citate din sporavaiala lui jjjj la Realitatea TV.

Cine sa-l mai creada? Sau cum ar spune un angajat al meu:,,vrajeala de popa de tara,sefu".

In continuare jjjj lasa o portita in ceea ce priveste implicarea in alcatuirea echipei.El spune ca va interveni decat atunci ,,cand vor fii probleme"!-Oare? Si cand vor fii aceste probleme? Cand va visa el urat? Cand se vor plange iar,,soldatii"ca sunt pusi la treaba? Cand va avea el alta criza de personalitate? Cand?????????

In acelasi context,vine si ,,Mitica",citez:,,...Lacatus trebuie sa fie antrenor,dar sa nu uite ca este angajatul lui Gigi".Pai,bine domn Mitica,dumneata inveti secretara sa bata la masina sau ii dictezi si verifici dupa aceea daca cele scrise sunt conforma cu cele zise?Nu este normal ca fiecare angajat sa-si faca treaba nestingherit si abia la sfarsitul programului sa fie verificat?

Vom trai si vom vedea! In orice caz,numirea lui Laca in functia de abtrenor nu-i va aduce lui jjjj cresterea in procente politice,iar daca il va trata la fel ca pe Hagi,atunci colapsul e sigur! Nici un om cu capul pe umeri nu va mai veni sa trudeasca pe feuda becaliana!

Pana dupa euroalegeri cred ca va fi un pic de liniste.

Parere personala: cine il voteaza este un mare retardat.

(Can-Can) Hrebenciuc a ordonat: Lacatus la Steaua!

Joi, 25 Octombrie 2007

Viorel Hrebenciuc s-a suparat foc pentru episodul "Hagi" si, mai ales, pentru repercusiunile acestui scandal. Dupa demiterea scandaloasa a marelui fotbalist, Gigi Becali si PNG au scazut incredibil de mult in sondajele politice.

[...]

Mai mult, Becali va trebui sa-si limiteze iesirile publice in ceea ce priveste soarta echipei si nu va mai avea voie sa se implice in titularizarea jucatorilor din lot. In fine, pentru o si mai mare credibilitate, reputatul Emeric Ienei ar urma sa fie numit in functia de director tehnic al Stelei.

Dupa 3 zile :

1) Marius Lacatus - noul antrenor

2) Gigi: " Nu ma voi mai baga la echipa" (GSP)!

3) Becali: "90% Emeric Ienei va veni pe postul de director tehnic"(sport.ro)

Pana dupa euroalegeri cred ca va fi un pic de liniste.

Parere personala: cine il voteaza este un mare retardat.

Problema e ca-n Romania sunt destui retardati mintali deci o sa aiba slugi care sa-l voteze.

Multi se gandeau cum sa-l de afara pe Jiji...dar pana la urma se va da singur prin declaratii prostesti in care presa il va ataca cum stiu ei mai bine.