Sign in to follow this  
Followers 0
fcsteaua.ro

Bilete pentru Liga Campionilor

9 posts in this topic

FC Steaua Bucuresti a hotarat modalitatea de achizitionare a biletelor la partidele din Grupa H a UEFA Champions League.

Acestea vor fi vandute sub forma de pachete care includ tichetele pentru cele doua partide, cu Sevilla FC si SK Slavia Praga, precum si ca bilete separate pentru cele doua meciuri.

In premiera, FC Steaua va introduce si comercializarea on-line a biletelor pentru meciurile de UEFA Champions League, acestea putand fi achizitionate prin reteaua www.bilet.ro si prin intermediul site-ului www.bilete.ro.

De asemenea, suporterii vor putea cumpara tichete si de la cele 30 de case de bilete ale Stadionului "Steaua".

Perioadele de achizitionare a pachetelor si biletelor sunt urmatoarele:

Luni 15.10.2007 - Miercuri 17.10.2007 - pachete exclusiv prin intermediul retelei www.bilet.ro

Joi 18.10.2007 - Luni 29.10.2007 - pachete la casele de bilete, reteaua www.bilet.ro

Marti 30.10.2007 - Marti 6.11.2007 - bilete pentru partida cu Sevilla FC la casele de bilete si reteaua www.bilet.ro

Programul caselor de bilete in perioada 18 octombrie - 6 noiembrie va fi cuprins intre 12:00 si 18:00.

Distribuirea biletelor se va face prin casele de bilete din incinta Stadionului "Steaua", sub atenta supraveghere a reprezentantilor Politiei, Jandarmeriei si FC Steaua.

Pachete UEFA Champions League (FC Steaua - Sevilla FC, FC Steaua - SK Slavia Praga)

Peluze - 110 RON

Tribuna II - 200 RON

Tribuna I - 300 RON

Tribuna 0 - 500 RON

Fotolii - 700 RON

Bilete FC Steaua - Sevilla FC

Peluze - 75 RON

Tribuna II - 150 RON

Tribuna I - 200 RON

Tribuna 0 - 300 RON

Fotolii - 400 RON

Bilete FC Steaua - SK Slavia Praga

Peluze - 35 RON

Tribuna II - 50 RON

Tribuna I - 100 RON

Tribuna 0 - 200 RON

Fotolii - 300 RON

SteauaFC.com

au vazut ca a fost stadionu semi gol.. au bagat bilete separate. in fine poate cu ocazia asta va fi iar stadionu plin.. cum ar trebui sa fie la fiecare meci de acasa .. forza Steaua.. hai cu locu 2.. dak nu 3 :D

De rasu lumii.Ma intreb oare cat de prosti ne crede ciobanu asta.Peste tot pe mapamondu asta dak cumperi 2 produse indiferent care ar fi acestea ti se face o reducere dar la Steaua nu ca la noi e ca la nimeni.Ei au adunat preturile biletelor la cele 2 partide ramase aksa si au stabilit un pret pe pachet care surpriza...nu ofera nici un avantaj.Nu ca m-as fi dus da asa ca fapt divers...

NU DATI BANI CIOBANULUI!!!!!!!!

De rasu lumii.Ma intreb oare cat de prosti ne crede ciobanu asta.Peste tot pe mapamondu asta dak cumperi 2 produse indiferent care ar fi acestea ti se face o reducere dar la Steaua nu ca la noi e ca la nimeni.Ei au adunat preturile biletelor la cele 2 partide ramase aksa si au stabilit un pret pe pachet care surpriza...nu ofera nici un avantaj.Nu ca m-as fi dus da asa ca fapt divers...

NU DATI BANI CIOBANULUI!!!!!!!!

eh, nu ar fi prea corect fata de cei care le-au cumparat deja!

Oricum laudabila initiativa cu vanzarea pe net

PS: nu sta ciobanul in banii tai sau ai mei asta e sigur!

sincer nu ma mai intereseaza nmk de cand am vazut pretul "excursiei speciale" am ramas masca e incredibil inadmisibil intolerabil. eu lucrez in agentie de turism in Bucuresti si la banii astia va dau exemple puteti sta 6 zile in tunisia 4 stele all inclusive 4 zile Barcelona/spania hotel 5 stele demipensiune la care este inclus si avionul si taxele de aeroport si transfer. ori in 1000 de euro ei asigura "1,5 nopti cazare, avion, transfer bilet meci " poate se merge la bussines class cu avionul. cine a mai auzit de 1,5 nopti de cazareeee.sper ca porcaria asta sa fie o invatatura de minte pentru cei ce credeau ca clubul face pentru suporteri fapte bune chestii bune, sau ca venirea lui Ilie va schimba ceva in bine conducerea sau ca Sclavgaseala e pentru suporteri sau prostii in genul asta

RUSINEEEEEE FECALI

scuze ca am intervenit dar numa puteam abtine

pentru cei ce vor sa mearga sa vada meciurile Stelei din deplasare ii rog sa faca in felul urmator

nu sa vina sa ia de la mine de la agentie cum s-ar fi gandit unii ca as putea sa zic

ci cand se trag la sorti grupele sau 16imi 8imi 4imi sa numai stea pe ganduri sa caute pe siteuri la companiile lowcost sau de linie sa-si ia bilet de avion si apoi sa astepte sa soseasca biletele de meci la club sa si le ia si cam asta e

pentru a numai sta dupa "excursiile speciale "

partea pozitiva e ca se pot cumpara bilete online, posibilitate care cu siguranta este de mult asteptata de multi fani. Ma intreb daca si pentru meciurile din campionat se pot cumpara de pe net.

cat despre biletele la meciurile din CL...

cred si jucatorii au realizat ce inseamna sa joci cu stadionul aproape gol!!! e pacat ca s-a ajuns aici pentru ca nu era numai vina lor---in pricipal a fost,este si va fi vina oierului!!

Vand 2 bilete Steaua-Sevilla , Steaua-Slavia pe Ghencea ! Pachet pentru ambele meciuri ! LOCURILE: sector 18 / rand 18 / loc 16si15 Stad.Ghencea - Tribuna 2 ! AMBELE 300RON contact la 0723******** sau pe mess: ********

Edited by forever_STEAUA

Sign in to follow this  
Followers 0