frunji

Pariuri sportive

2,852 posts in this topic

@Dragoshel

N-am mai jucat de vreo 2 saptamani , nu mai am bani de pierdut. :D

Probabil ca o sa te plictisesti repede de sistemul ala.

Am descoperit de curand pe net un sistem pe care nu stiu daca-l cunosti . E de jucat pe net.

1. Iti pui pe net o suma de 5 RON (nu-ti accepta depunere de 5 ron , pui 30 in cont sa zicem ).

2. Incepi sa mizezi suma asta de 5 RON pe o cota de 1.3(fie ca e cota simpla sau combinata / eu unul as prefera simpla)

3. Aia 5 RON + profitul realizat ii mizeizi din nou pe cota de 1.3 ziua urmatoare. Si tot asa , ce ai strans pana in ziua respectiva mizezi pe 1.3.

Nu l-am incercat , dar vreau sa il incerc o data. Totul e sa fii atent la alegerea evenimentelor, sa joci 1 singur meci pe zi si sa ai si bulanul necesar. Cu toate astea , sa zicem ca as reusi sa-mi fac banca sa creasca timp de 20 de zile , ceea ce ar insemna vreo 900 de RON si atunci gresesc pronosticul , tristete mare pentru toata munca mea.

tehnica_pariere_1.jpg

Edited by gio_stgloria

nici eu nu mai risc asa multi bani. m-am saturat sa pun 50 lei 3-4 meciuri "sigure" si sa ma scoata. acum aleg 8-10 meciuri/zi cu 1 leu. trebuie sa iasa intr-o zi :))

@Dragoshel

N-am mai jucat de vreo 2 saptamani , nu mai am bani de pierdut. :D

Probabil ca o sa te plictisesti repede de sistemul ala.

Am descoperit de curand pe net un sistem pe care nu stiu daca-l cunosti . E de jucat pe net.

1. Iti pui pe net o suma de 5 RON (nu-ti accepta depunere de 5 ron , pui 30 in cont sa zicem ).

2. Incepi sa mizezi suma asta de 5 RON pe o cota de 1.3(fie ca e cota simpla sau combinata / eu unul as prefera simpla)

3. Aia 5 RON + profitul realizat ii mizeizi din nou pe cota de 1.3 ziua urmatoare. Si tot asa , ce ai strans pana in ziua respectiva mizezi pe 1.3.

Nu l-am incercat , dar vreau sa il incerc o data. Totul e sa fii atent la alegerea evenimentelor, sa joci 1 singur meci pe zi si sa ai si bulanul necesar. Cu toate astea , sa zicem ca as reusi sa-mi fac banca sa creasca timp de 20 de zile , ceea ce ar insemna vreo 900 de RON si atunci gresesc pronosticul , tristete mare pentru toata munca mea.

Mersi pentru idee. Cred ca o sa incerc sistemul asta(de fapt o sa-mi fac vreo 4 in paralel poate,poate imi cresc sansele).

Eu unul nu l-as juca de 4 ori . Asta ar insemna 4 meciuri pe zi , sunt sanse mari sa gresesti cel putin un pronostic.

Eu unul nu l-as juca de 4 ori . Asta ar insemna 4 meciuri pe zi , sunt sanse mari sa gresesti cel putin un pronostic.

Da,asa e. Insa cu siguranta ai mai multe sanse(iti pica unul,mai raman 3 si asa mai departe-plus ca imi place mai mult sa merg pe duble la meciuri mai greute decat pronostic simplu pe meciuri asa-zis sigure,deci o sa le combin,adica din 4 o sa pun probabil 2 cu duble si 2 simple). Oricum,mersi pentru idee,nu ma gadisem la asa ceva pana acum(probabil munca imi toaca prea mult creierii ca sa mai am idei la pariuri :)) ... ). :steag_cruce_invers:

e vreo agentie care are meciuri de baschet din Romania si hochei?dar sa aiba la fiecare etapa nu un singur meci gen Steaua-Brasov

naspa nu pot sa editez...

legia

x pauza la chiajna-rapid

porto

ujpest

pardubice la hochei

si la franta 2: Boulazac(cota 2.75 si e mai mult ca sigur )

Edited by gio_stgloria

Ieri. Miza 5 lei... 70 castig. ( nu mai stiu meciurile) :))

Azi: Isner - Federer 0-2 1.50

Udinese - Napoli MO1 1.30

Azarenka - Sharapova 0-1 1.60

Real - Malaga MO1 1.70

Steaua - Astra 1 1.65

Bilbao - Valencia MO1 1.35

Cota: 11.8. Miza 5 lei. Castig 56.. :)

Lopez M./Nadal R - Isner J./Querrey S 2-0 2.70 (in desfasurare)

Huber L./Raymond L. - Mirza S./Vesnina E. 2-0 2.00

Federer - Nadal 2-0 2.85

Cota: 15.39. Miza 3.

Un bet pe 200 atp cu 900 atp in care ala de pe 900 a castigat m-a linistit pentru o perioada. :death: Stav-ar in gat blaturile astea :cursing:

Ce spuneti de-un bilet asa?

Nancy : Paris St Germain

1. 2 2.00

Pandurii Tg.Jiu : Steaua Bucuresti

2. X 3.10

Parma : Lazio

3. 2 2.75

Edited by blindica

Ce spuneti de-un bilet asa?

Nancy : Paris St Germain

1. 2 2.00

Pandurii Tg.Jiu : Steaua Bucuresti

2. X 3.10

Parma : Lazio

3. 2 2.75

merge , da nu-l juca pe suma mare

Tocmai am pierdut pe Gyor , cu 5 goluri la pauza ma gandeam ca am castigat deja. Macar nu-mi pare chiar asa rau :))

Malisse - Ballasz rezultat final 2 . Cum ba nene ?!?! :cursing:

io am ca da montpelier 2 goluri. au ratat penalti, singur cu portaru. toate ocaziile posibile.

Edited by Dragoshel

Mai e ceva timp.. Pe mine m-a scos bozgoru ala de 2 ori saptamana asta , de fiecare data fiind sigur ca pierde . Incapatanarea asta..

Acum am vazut cat de urat ai pierdut , cu gol in minutu 3 :|

Edited by gio_stgloria

Steaua-Dinamo polo

astazi, 18.30, bazin Floreasca, intrarea libera

SuperBet: 2.05 Steaua

Public Bet: 2.15 Steaua

Hanescu - Rosol 2 , 1.80