frunji

Pariuri sportive

2,852 posts in this topic

Aici puteti sa va spune-ti nelamuririle in legatura cu Pariurile Sportive(meciuri,pronosticuri,etc..).Puteti da,un eventual pronostic sau sa recomandati un eventual bilet castigator:biggrin: .BAFTA!!!

Care imi spuen si mie cum pot paria pe net.(exemplu la gamebookers.La ce banca trebuie sa-mi fac card ,cat trebuie sa depun minim etc.. Cine are cont la ei, sa-mi spuna si mie cum e treaba. (astept detalii). MULTUMESC!

Eu am card la ING,si mereg,trebuie sa ai minim 400 de mii pe cont,e destul de simplu sa te bagi,iti scrii datele reale(in caz ca se intampla ceva poti fii contactat),niste numere de pe card si atat!E destul de simplu!!

@IONUTZ-CIPRIAN

MS mult :steag_steaua_ro:

Edited by I.N.Money
Postul anterior nu se citeaza in intregime

X la pauza si v-am luat banii

pacat ca nu am ajuns la pariuloto ca ii rupeam. (bilete BOMMBAAA)

www.agentiadepariuri.ro

www.activsports.ro

cam pe astea intru eu si de obicei nimeresc pronosticurile.

mai este [site din caracatita Gazetei Sporturilor] da asta nu prea imi place

Imi spuneti si mie un site cu pronosticuri sportive? fular-campionii

www.activsports.ro

Am facut pariu cu un prieten pe 2 lei ( atat ma duce buzunaru ) , ca ia bataie Steaua de la Dinamo ... stiu ca nu e bine ce am facut , dar am nevoie de bani , si meciul cu Pandurii m-a convins ca o sa castig pariul .....

denii fac un pariu cu tine pe 4 lei (d-aia usori sa nu ramai lefter) ca se termina 0-0 sau 1-0 pentru Steaua....vrei?

DAAAA !!!!! Numai ca la 0-0 nu castiga nimeni , io pariez ca ia bataiec Steaua .... daca continua sa joaca la fel de dezastruos ..... oricum o sa castig :P

Am facut pariu cu un prieten pe 2 lei [...] dar am nevoie de bani

Mai Denii dar ai nevoie de cam multi bani.

Nu mai pariez in viata mea la meciuri din Liga 1. Am pierdut saptamanile astea 70 de lei.. :(

pai nu stii sa pariezi mancatas.(sau tactica asta o folosesc eu)

Pune 1 BILET LA SIGUR, cu echipa si din Romania si din afara(care esti 100% sigur) si iei ceva bani(cam 300 de mii de lei), iar apoi incercu cu 100de miid e lei, un bilet BOMBA, ;)

(era cat p-aci sa imi iasa asa, nu conteaza cat, dar era ceva :blink: :blink: )

Am incercat si eu cu biletul la sigur.....dar pe net,si am pierdut o gramada de cascaval,pierdeam un meci din 5,si meciul ala de ex a fost Milan-cu o echipa clasata pe ultimele locuri,sau CHESEA face egal cu o echipa sf,deci poti lua tapa la greu exact pe meciurile la care esti 100% sigur!!Tre sa ai si un gram de inspiratie sau noroc!!Deja daca ai prea mult noroc ,bagi la LOTO :biggrin: !!

da iti trebuie si mai mult d eun gram de noroc. De meciurile de care zici nu nu se intampla etapa de etapa :D (ala se numeste ghinion:))))) )