fcsteaua.ro

Steaua - FC Vaslui 1 - 0

147 posts in this topic

Steaua: Zapata - Petre Marin, Baciu, Rada, Emeghara - Ov. Petre, Bicfalvi, Nicolita, Neaga - Surdu, Zaharia.

Antrenor: Massimo Pedrazzini

La Steaua au mai intrat pe teren Dica (in minutul 34), Badea (in minutul 65) si Badoi (in minutul 74).

Steaua Bucuresti a invins la limita (1 - 0) pe FC Vaslui. Singurul gol al meciului a fost marcat de Ionut Rada in minutul 66.

Nicolita a centrat din corner, Rada s-a demarcat excelent si a lovit mingea in plasa portii lui Haisan.

Scor final: Steaua Bucuresti - FC Vaslui 1 - 0

Click aici pentru clasamentul Ligii 1

binenteles pe www.sport.ro

e transmis de antena 1 deci nu cred ca pot cei de la sport.ro sa il transmita live

Deja mi-e scarba de formula echipei. Iar 2 inchizatori, printre care vanzatorul si anti-talentul Ovidiu Petre, si Nicolita iar titular, desi badoi este cu 5 clase peste Nicolita. Pacat, astept de 2 ani sa isi dea lumea seama de valoarea lui Nicolita si cat de mult sufera atacul Stelei cand joaca Nicolita.

incepe sa imi placa pedrazini :D ( Dica nu e in forma ... nu merita sa joace deci ) http://www.myp2p.nl./ ... dati in stanga la saturday si apoi apare lista cu meciurile

mersi mult de ajutor

Mama ei de Romanie, tara de kkt. De ce noi astia din afara nu putem vedea un meci online ????

Forza Steaua !!!

sau www.antena1.ro si sus la sectiunea LIVE

o sa se intrerupa destul de repede ca nu au drept de difuzare pe net

imi cer scuze da este live pe http://www.myp2p.nl./ ,urmariti aici e gratis!

sopcastu nu merge !

nu mai tot dati link-ul asta ca nu merge la meciul asta. Probabil din cauza ca e transmis de Antena 1 postu' lu' Felix Motanu' arde-l-ar focu'.

Forza Steaua !!!

salut

Pe antena 1, merge doar audio. Vizual se intrerupe mai tot timpul. Pe sopcast de o perioada nu se mai pot vedea meciurile Stelei. Pana acum, ce sesizez e ca publicul il fluiere pe Ov. Petre la fiecare atingere. Fluieraturile ar trebui adresate altcuiva, nu ca Ov. Petre nu le-ar merita dar totusi dorim ca Steaua sa castige.

Chiar nu inteleg de ce nu vine cineva cu o idee sa de-a meciul online la calitate superioara contra cost. Ar fi destui care ar pune banul, la fel cum vom plati sa vedem Steaua-Arsenal pe UEFA.com

MAH ce se intampla cu galeria Stelei ?:( Nu se aude DELOC nu canta .... ori nu avem un lider de galerie sa ii faca pe fani sa cante ori vin numai cetaceni in PELUZA ?:( Trebuie facut ceva !!Cantam mai tare in deplasare decat acasa!!

@Bogdan Anderko

pe ce canal?

Edited by I.N.Money
Postul imediat anterior nu se citeaza