fcsteaua.ro

Lovin rateaza meciul cu Arsenal (ProSport)!

19 posts in this topic

Accidentat în debutul partidei de la Arad din ultima etapa a Ligii I, mijlocasul Stelei a fost diagnosticat cu o entorsa la glezna, urmând sa rateze urmatoarele meciuri ale ros-albastrilor.

Astfel, Florin Lovin (foto) va absenta cu siguranta la partidele cu FC Vaslui, în campionat, si cu Arsenal Londra, saptamâna viitoare în Liga Campionilor.

In schimb, desi a lipsit de la antrenamentul de astazi din cauza unei contracturi la spate, Dorin Goian este asteptat sa revina pe teren în meciul de sâmbata cu Vasluiul.

Vai de capul nostru... am ajuns sa regretam absenta lui Lovin de pe teren. Va fi o pierdere serioasa totusi. Ovidiu Petre e praf, Bicfalvi are 19 ani, Croitoru e de Vaslui... O sa ne faca Arsenal bucati.

Sa vedeti acum ce incepe lumea sa-l planga pe Lovin, dupa ce ne da Arsenal vreo 5 boabe...

Va zic eu: lipsa lui Lovin nu o sa se vada deloc, o furam rau si cu el pe teren si cu el pe banca!

nu va faceti probleme,are Jiji solutii,se duce pe muntele ATOS,se roaga,vine acasa, injura ciobanul si rezolva meciul ,stati linistiti.......fac pariu cu cine vrea....incepe caderea CIOBANULUI.

TREZITI-VA NU-I DE GLUMA ! la ora actuala de orice jucator din lot avem nevoie ca pierdem tot si l.c. si campionat poate chiar si cu FC.bacau in cupa, nu avem antrenor adevarat, nu avem jucatori de elita dar avem cioban, suntem tari ! vai de mama noastra!

Sincer imi pare rau pentru el.Tocmai era in ascensiune de forma.

Inceea ce priveste meciul cu Arsenal,fiti siguri ca ne vom alinia pe trei randuri si o vom ,,bubui" spre Banel care s-o dea in balarii sa mai respiram si noi un pic.

Mai bine scapam de Ov.Petre.Ati vazut cum a zis berbecali : o.Petre e CEAS !!! A avut dreptate , la Arad a vrut sa arate ca are ceas , ca i-a dat ala direct in ceas.

Cand o sa incepa sa dea Jiji cu apa sfintita pe engleji scapa aia Liga Campionilor din mana o sa vedeti voi ! Cu noi este duuummmneezeuuuu! Cu noi este Dumnezeuu! Aleluia! aleluia!

Cu noi este duuummmneezeuuuu! Cu noi este Dumnezeuu! Aleluia! aleluia!

mda........astept albumul si primul single (feat. moga!!!).......yak...scarbos!!!!!

La dracu! Nu o sa joace Lovin. Mai lipseste si Goian (probleme cu spatele) si mijlocasii ceilalti nu sunt peste valoarea lui Lovin (ma refer la cei centrali). Bicfalvi e mai bun daca este folosit pe benzi!

Sper sa-si revina Lovin cat mai repede!

forzateaua

Tocmai cand incepuse sa joace si el bine....totusi imi fac sperante ca isi va reveni pana atunci!

bai eu nu va inteleg...preferati sal vedeti pe ov Petre in teren in locul lui Lovin?????Lovin are 2 clase peste ov Petre si at cand nu joaca bn macar nu o comite incareu ca fraieru...

Iar pentru cei care spuneau ca e mai bn ca sa accidentat Radoi eu cred ca acum se vede cat de mult conteaza el in jocul echipei mai ales din punct de vedere moral.

cred ca am ajuns la un nivel la care nu prea mai conteaza cine joaca si cine nu...oricum jocul tot de rahat ramane...bine, exagerez putin dar....

si le dau dreptate celor care spun ca Lovin e mai bun ca Ov. Petre...omul ala imi scoate cate un fir alb la fiecare meci in care joaca

ce bine ca lipseste. decat cu el mai bine deloc.poate se accidenteaza si Ovidiu Petre si o sa fie mai bine macar pentru linistea mea.O sa avem si noi un copil in echipa, adica bicfalvi. Arsenal are o echipa de copii.

eu zic, Lovin isi merita locul in echipa in acest moment ! Deci sper sa-si revina cat mai repede ca sa nu-si iasa din ritm! In Ov. Petre n-as "da" , dar ma abtin sa mai zic si eu ceva ;-). Lovin este deja de cativa ani la noi si are experienta (si internationala!) ceea ce nu-i de trecut asa usor cu vederea...

PS In fotografia din articol este la 1 conferinta de presa din Austria = cred ca acum, in situatia echipei actuala, nu mai e asa de zambitor ca in vara!! :unsure:

Ne-am dat dracu' ,mi-am pierdut sperantele daca nu joaca Lovin...

Fiti oameni buni seriosi,vedetele noastre is varza la momentul actual, iar Arsenalul oricum iti da 2-3 boabe cu sau fara Lovin...

Am ajuns sa plangem dupa o parasuta de fotbalist, azi maine ii dam dreptate lui Jiji,ca am pierdut meciul de la Slavia din cauza ca a iesit Lovin de pe teren...

@ Quetzalcoatl

Foarte tare faza cu ForZZa Steaua NEBECALIZATA :))

Oricum pentru. cioban scopul e deja atins a luat banii de la federatie ii va lua acum si pe biletele de la meciuri in rest nu-l mai intereseaza doar noi ne stresam si ne omoram nervii si credem si speram intr-o minune dar cam greu.

Si lipsa lui Lovin nu are relevanta in joc oricum cu el nu era bn sa vedem cat de rau e fara el :)) fularsteau2