horse37

Sa Fie Adevarat!?

53 posts in this topic

"Cacareaza" va muri, numai de mana lui Nicu Gheara (metaforic vorbind). Fiind din acelasi aluat, "cacareaza", la inceputurile "businessului" a facut multe cu Gheara si asta il are la mana. Gurile rele spun ca Gheara ar fi luat foc la tratamentul aplicat de "cacareaza" lui Hagi si ar vrea sa-i faca vant de la Steaua.

Sa fie adevarat!?

Cine va reusi asta va avea toata recunostinta mea, dar ma indoiesc ca e adevarat!

Huh... chiar daca nu-l suport nici pe Gheara, daca face asta o sa-l respect toata viata!

Nu imi displace ideea, dar nu cred ca o sa se intample!

Ziua in care oierul nu va mai fi in Ghencea va fi cea mai fericita zi din viata mea.

Pe locul 3 dupa zilele de nastere ale celor doi baieti!

Cine stie ce se intampla in spatele culiselor, insa e greu ca "marele comandant suprem" sa dispara din Ghencea, cu toate ca multi isi doresc asta!

El crede ca, cu ajutorul Stelei va iesi presedinte... se inseala amarnic!

N-ar fi rau, dar ma indoiesc. Oricum Steaua va fi din nou Stea cand va "apune" oierul. In momentul de fata e o Stea cazatoare...

Iese presedinte la penitenciarul Rahova sau presedinte de bloc.

:happy:

@ionutz-ciprian

Tocmai de asta a luat el echipa... sa-si faca imagine pe seama ei dupa care sa intre in politica... in prima faza a reusit dar sa speram ca nu e nimeni atat de incult incat sa-l voteze pe acest cioban...

Tin minte ca la o emisiune live, Gheara a intervenit intr-o discutie. Si oierul a spus ceva "peste el", iar Gheara i-a spus: "cand vorbesc eu, tu taci!"... si oierul a tacut din gura lasand capul jos.

Asta e singurul om care ii poate face ceva oierului. Nici mie nu-mi prea place, dar daca reuseste prin orice metoda (nu ma intereseaza) sa il dea afara pe oier de la Steaua il respect. Doar pentru acest lucru...

Ar fi bine sa-l dea afara dar cred ca e doar un zvon.

Gheara a intervenit intr-o discutie. Si oierul a spus ceva "peste el", iar Gheara i-a spus: "cand vorbesc eu, tu taci!"... si oierul a tacut din gura lasand capul jos.

cine este Gheara???nu prea cred ca Gigi a lasat capul in jos...sa nu uitati ca Gigi este cel mai bogat om din ROM.ma indoiesc ca acest Gheara ar putea sa ii faca ceva.

si asta are chiar asa de multi bani incat sa ii poata face ceva lui Gigi?

dar parca am auzit mai demult la TV ca ar fi prieteni...poate incurc persoana!!

In afara faptului ca e sau era cautat de politie,nu prea putem spune multe despre puterea lui Nicu Gheara.

Nicu Gheara este actualul nas al lui Mutu. Un om influent care l-a scos pe Mutu din celebrul scandal de la Constanta cu acel ospatar.

poate ca l-a rezolvat pe Mutu..dar Gigi are prea multi bani pentru ai putea face ceva. parerea mea...si cum am mai spus parca erau prieteni

Nu banii rezolva totul. Daca de exemplu ar detine o informatie, filmare care sa-l invinovateasca pe jj de ceva astfel incat sa nu mai poata fi scos nici de Dumnezeu, l-ar santaja frumos...

da ai dreptate dar numai pe jumatate..daca ar vrea Gigi cu bani care ii are ar putea sa ii inchida gura de tot!!stiu ca poate exagerez dar ar putea

cine este Gheara???nu prea cred ca Gigi a lasat capul in jos...sa nu uitati ca Gigi este cel mai bogat om din ROM.ma indoiesc ca acest Gheara ar putea sa ii faca ceva.

Stai tu linistit ca Jiji nu este nici intre primii 5 din Romania!

Ca-l umfla unii,gen mitica Dragomir,asta e altceva,are omul interese sa o faca,dar te asigur ca Jiji nu are nici jumatate din ceea ce spune ca are...

Tiriac,Patriciu(care doar din vanzarea Petrom-ului si si-a bagat in cont inca 2,7 miliarde de euro),Dragan, si inca 3-4 miliardari au cu siguranta mult mai mult decat are oierul.

El se lauda cu o avere care reiese din preturile terenurilor supraevaluate de infect,dar daca ,dintr-un anume motiv,ar scadea drastic preturilor la terenuri,Jiji s-ar putea trezi intr-o buna zi ca iasa din top 300...