forever_STEAUA

FCM Bacãu - STEAUA 0 - 4 (0 - 1)

65 posts in this topic

Miercuri 26 septembrie Steaua întâlnește echipa FCM Bacãu într-un meci contând pentru șaisprezecimile Cupei României.

Meciul se va disputa pe stadionul "Municipal" din Bacãu de la ora 20:30.

Sper sa dam si noi importanta anul asta la aceasta competitie.Forza Steaua !!!!

Eu stiam ca miercuri e meciul...Oricum ii batem sigur.

Da, miercuri este meciul. Este o ocazie pentru alti jucatori care au fost folositi mai putin sau deloc sa demonstreze de ce au fost adusi la Steaua.

Daca nici la astia nu le dam 4,5 goluri atunci e clar ca nu avem ce cauta in Liga Campionilor.

cupa Romaniei trebuie castigata de Steaua pentru palmares.fcm bacau este o echipa slaba,chiar si in Liga a 2a.trebuie sa castigam

trebe adus nea Olaroiu inapoi ca ne ducem de rapa forzateaua

Apar si sustinatorii lui Olaroiu ca ciupercile dupa ploaie...

NUma vad ca facem egal si cu astia... din divizia x.. sau care or fi..

trebuie sai batem.. ce.. am ajuns chias asa jos..macar 2 goluri sa le dam.. forzateauafularultras dica10

@Stelist100%

In faza asta a competitiei se joaca la echipa mai slab cotata. Dupa asta se va juca doar pe teren neutru.

E nevoie de o victorie pentru a mai creste moralul chipei , daca nici cu bacaul nu reusim victoria va fii nevoie la echipa de un psiholog bun. sper sa iesim cat mai repede din criza asta.. forzateaua

ce sa mai zic! dupa ce ca m-am bagat in pamant de rusine dupa meciul de la Praga, dupa ce inainte de meci era sa imi pun la pariu masina si sa ma bat cu unii pentru ca eram CONVINS ca o sa castigam LEJER... azi la Arad m-am gandit "un nou inceput" trebuie sa invingem SIGUR! mda... de rasul curcilor. nici nu o sa ma uit la meciul de la bacau, nu vreau sa mai fac nici un pronostic!

ORICUM FORZA Steaua 4 EVER!!!!

Da,ar trebui,ca sa fim siguri ca ne ducem de rapa!...

daca vine 0li ne ducem de rapa mai repede....oricum daca continua sa joace echipa asa nu ar fi o mare surpriza sa nu fie in stare sa ii bata pe Bacau...de fapt rezolva Jiji cu Sechelariu mai ia un jucator in genu lu Baciu si Lovin si batem

BAI baiatule ce lista avea ala!!!.........EU is din bacau dar tin custeaua de f multi ani si sper ca miercuri sa bata Steaua pentru ca pe mine nu ma intereseaza si nici nu ma interesat bacaul!dar la meciu cu rapid am sa tin cu bacaul!!!!.....eu cunosc echipa bacaului si nu cred ca are vreo sansa in fata Stelei!!!nici macar una!! FORZA Steaua OLE!!!!! un 0-3 pentru Steaua!1 fularsteau2

Mdea ... prevad un joc foarte prost ,un 0-0 la final , si .... de acolo la penalty-uri .. cu Dumnezeu inainte :)

a spus Argaseala la prosport.ro ca Steaua va folosii rezervele. Daca avem asa ceva...:( prevad un meci ca rapid ll- Steaua :sad2: