fcsteaua.ro

Hagi a demisionat !

371 posts in this topic

diverse?sunteti penibili si sa va spalati pe cap cu Olaroiu........ce sa mai spun pupati-l in continuare pe Gigi.Hagi ,meriti tot respectul.Steaua te iubesc!!!

iubesti Steaua

dar Steaua sa transformat in afc Becali.

afc=antifotbal club

domnilor, nu-l mai confundati pe JUCATORUL Hagi cu ANTRENORUL Hagi !!!!!!

antrenorul Hagi are din pacate rezultate ZERO !

Sincer Cu un Ochi ma bucur cu unu plang..ca antrenor nus daca Hagi va realiza ceva..ca jucator..unu din cei mai buni de la acea vreme.. ! Mutumim pentru ce ai facut pentru Steaua !

Mihai Stoica.

Aceasta este in opinia mea o mare pierdere pentru echipa. Era singurul care reusea sa-i domoleasca cretinitatea lui Becali. De fapt aici e cheia, Stelei ii trebuie cineva care stie sa-i domoleasca cretinitatea lui Becali.

Adrian Ilie? in opinia mea e de toata jena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Il dispretuiesc!!!!!!!!!!!

Iar noi? Niste complici. Stam si privim cum Becali ne distruge sufletul, spiritul...tot.

Astept revolutia din Ghencea! Voi fi primul acolo!!!

Oameni buni, degeaba e Hagi sau Olaroiu atat timp cat un cioban impune echipa de start. Pot sa zic ca, ca si in meciul cu rapid, a doua repriza Steaua nu a existat. Si atunci cand ai o gramada de jucatori accidentati,...sa ti se ordone pe cine sa bagi in teren? Nesimtire curata Gigi ai aratat inca odata ca nu ti-ai pierdut calitatile de cioban.

Je is un rapidist care crede ca Steaua merita dar e prea multa polita la conducere

adica ce o sa faci la revolutie ? il dai afara pe Gigi si te pui tu? sau pui tu pe cine vrei?ce revolutie crezi ca poti sa faci?

Iti multumim Gica pentru tot .

Te vom iubi mereu !

@fcsteaua.ro

lasa ca vine Oli inapoi sa il pupe in qur pe cioban!

Edited by Dragoshel
nu se citeaza tot postul, doar anumite cuvinte din el.

Becali n-a distrus nimic....el a cumparat orice jucator i-au cerut antrenorii.... Olaroiu n-o sa vina la Steaua...ia o gramada de bani acolo, si ii merge bine si cu echipa...de ce ar pleca de la bine, ca sa vina la cioban? .. daca vine Olaroiu, e clar ca e mana lu miel rad-oi

Steaua este intr-o situatie critica.

Becali a spus ca singurul antrenor care va veni la Steaua va fi Olaroiu.

De ce Olaroiu?

Ca sa-l manevreze Becali cum vrea?

Ne-am saturat de oameni ca Becali.

Pana nu pleaca el Steaua va fi aceeasi.

Antrenorul potrivit pentru Steaua a fost si va ramane Protasov.

Daca Olaroiu va fi noul antrenor al Stelei eu zic sa ne asteptam la vremuri grele.

Va rade toata Europa de noi in curand.

Daca iubim cu adevarat Steaua vom iesi si vom face Revolutie ca altfel Steaua se va duce in prapastie definitiv.

Avem nevoie de schimbare!

si inca ceva , daca nu va suparati, apropo de fostele glorii ale Stelei: ce i-a impiedicat sa fie in locul ciobanului, sa puna mana de la mana si sa-l dea jos pe Paunescu. sa fi luat ei clubul daca il iubeau(iubesc) asa tare. cand esti afara din fenomen toti practica cel mai iubit sport romanesc, DATUL CU PAREREA.

O glorie a murit!

Cand?

Cand a semnat un contract cu o formatie artificiala ,construita dupa chipul si asemanarea unei jigodii,unui analfabet care nu stie scrie sau citi!

Cand a batut palma cu presedintele tiganilor,sinistratilor si machedonilor!

Cand fanii asa-zisi stelisti,in proportie 80% ,s-au bucurat la aflarea vestii demisiei lui Hagi! VOI NU MERITATI SA EXISTATI: SLUGI PNG-ISTE,SLUGOI de ciobani ce sunteti! Tiganizatilor,manelizatilor!

Voi scrie inca o data numele : Hagi.

Inca o data :Hagi

INCA O DATA : H A G I

A fost si va fi mereu unicul "10" al Romaniei.

SINGURUL GENIU FOTBALISTIC AL ROMANILOR

SINGURUL MAGICIAN

O glorie a murit,si ce putem face?

AM RENEGAT SI BATJOCORIT CA SUPORTERI UNICUL OM DEMN DIN TOT CLUBUL NOSTRU,UNICUL CARACTER

Geniul,maradona carpatilor,a fugit de la fostul club al armatei si nu se va mai intoarce niciodata

O glorie a murit pentru cei ce sprijina png-ul,prostia,inversarea valorilor,maneaua,prostia,ciuda,analfabetismul,tiganii

ASTAZI OFICIAL OILE DEPASESC STELISTII,ASTAZI SLUGILE AU UMILIT SUSTINATORII ECHIPEI Steaua.

Astazi Becali isi va pune antrenor pe mereu secundul inimilor noastre

O glorie a murit si se va alege praful de la acest club.

Daca mai exista ceva de facut,daca cineva mai spera in ceva de la Steaua...trebuie ,repet : TREBUIE!, SA BLESTEME SI SA NENOROCEASCA INTREAGA FAMILIE A CANCERULUI ACESTEI TARI :Gigi!

Intrebarea este: mai exista Steaua?

Sau Altcumva; Cuma reusit un dobitoc sa ingroape cel mai frumos club din europa de est?

Hagi: TU AI FOST ULTIMUL CARE A INCERCAT SA SALVEZE O CORABIE CARE SE VA SCUFUNDA.

De fapt,s-a scufundat

Pentru tine : doar lauda sa-ti ajute Dumnezeu

sa inteleg ca`l vrei pe Rednic

Intelegi gresit. Dar in niciun caz ZEROlaroiu. EL A INCEPUT DISTRUGEREA ECHIPEI SI A JUCATORILOR.

Hagi: TU AI FOST ULTIMUL CARE A INCERCAT SA SALVEZE O CORABIE CARE SE VA SCUFUNDA.

De fapt,s-a scufundat

Pentru tine : doar lauda sa-ti ajute Dumnezeu

asa este.....MARE pacat de Hagi....

Pacat ca a plecat si de rezultatul de la Praga. Oricum cand l-am vazut pe Cristocea pe teren mi-a fost clar de flancul stang. Hagi a plecat pentru Steaua, acum ca vine Oli o sa se faca linishte ca el a reushit sa-l multzumeasca pe Becali si sa il faca sa aiba incredere in decizile lui. Macar sa vina si Oli.

bah.....jucatorii l-au sapat pe Hagi....jucatorii si marele nostru patron....

sincer nu merita asta...dar bine ca si-a dat demisia...ca il umileau astia cum vroiau ei....

succes Hagi oriunde te vei duce....

daca nu te vor jucatorii...pai cum sa faci performanta....daca patronu se baga peste tine.....

jucatori de kkt care la antrenament ii zic secundului sa o lase mai moale ....pai cum pana mea mah sa rezisti un meci daca nu te antrenezi cat iti cere antrenorul... in ultimele minute nici nu stiau pe unde sa merga..de alergat nu mai zic:angry:

Steaua nu mai e ce era...sa recunoastem...orice antrenor vine n-o sa faca performanta ca il sapa berbecali...

ne asteapta inca un an insangerat....

va fi un protest cumva la adresa ciobanului ? ....asa am auzit

APROPO ZEROLAROIU IN MM DACA TE APROPII DE Steaua MOR CU TINE DE GAT !

"Slavia deschisese scorul și trãiam cu impresia, ba și cu teama, cã meciul va infirma una din legile nescrise ale fotbalului. Aceea conform cãreia cîștigã totdeauna echipa care dominã centrul terenului. Exact asta a reușit Steaua la Praga pe parcursul primelor 45 de minute. A pasat foarte bine, depãșind un adversar care, în afara golului, nu și-a creat nici o ocazie clarã pînã la pauzã. În ciuda unei posesii superioare și, în general, a unei evoluții sigure, Steaua era însã condusã împotriva cursului jocului. Dar a venit cornerul executat de Nicolițã, la care Goian s-a înãlțat ca un bolid peste întregul careu și, printr-o loviturã de cap letalã, a restabilit egalitatea. Una totuși nedreaptã, cãci formația din Ghencea merita mai mult la capãtul celei mai convingãtoare reprize a ei din actualul sezon."

A fost intradevar cel mai bun joc al lui Hagi si sunt convins ca incetul cu incetul am fi jucat mai bine (normal pana la limita valorii lotului)

Bv Adi

Sunt de acord cu tine.

Si eu am declarat acelasi lucru.

Jos Becali!

1.Sabau

2.Protasov

3.Dan Petrescu

4.Lothar Mathaeuss

5.Dorinel Munteanu

Vad acum conferinta de presa a lui Hagi si imi dau lacrimile, E INCREDIBIL CAT IUBESTE OMUL ASTA Steaua, MI SE RUPE INIMA DE CUM A FOST TRATAT DE INFECTUL ASTA DE OIER RETARDAT

SA INCEAPA REVOLUTIA !

Bv Adi

Sunt de acord cu tine.

Si eu am declarat acelasi lucru.

Jos Becali!

Si cine va veni la Steaua in locul lui Jiji? daca gandesti serios dami un raspuns serios.