fcsteaua.ro

Hagi a demisionat !

371 posts in this topic

Ca urmare a rezultatelor nefavorabile din campionat si Champions League, Gheorghe Hagi a hotarat sa demisioneze de la carma echipei noastre favorite.

Decizia lui Hagi a fost influentata in mare masura si de neintelegerile avute cu finantatorul echipei.

Multumim Hagi pentru tot ce ai facut pentru Steaua !

Becali: "Vine Oli"

"Pedrazzini va conduce echipa interimar pina vine Olaroiu. L-am sunat, dar inca nu mi-a raspuns. Sa vedem cite zile-i ia ca sa plece de acolo" a declarat Gigi Becali.

Azzido

Trebuie adus un antrenor strain, iar Gigi trebuie sa jure ca nu se va mai baga peste el.

Yeah right...

Multumim Hagi pentru tot ce ai facut... dar Steaua are nevoie un antrenor mai bun...sunt curios daca cel care vine va avea tot soarta ta

nu-l punea oieru retardat pe Zenga......tot pe zerolaroiu il punea

MULTUMIM Hagi pentru TOT, VEI RAMANE MEREU IN SUFLETELE NOASTRE !

MOLIMA LA Steaua NU ERA Hagi, FECALI DISTRUGE Steaua NU Hagi !

Hagi iti multumim.Nu vom fi suparati pe tine niciodata. Pentru a deveni un antrenor bun trebuie sa incepi de jos, cum ar fi divizia B, chiar C. Sincer, foarte sincer imi pare rau de el.

Pacat. Nu era momentul si nici nu trebuia sa o faca. Prevad un viitor sumbru pentru Steaua.

Bine au facut...si Hagi si Zenga... Zenga nu era antrenorul de care are nevoie Steaua in acest moment...

mentalitate straina, nu romaneasca de rahat, asta ne trebuie pe banca!!!

RESPECT Hagi!

Paradoxal, cred ca momentul demisiei a venit in momentul cel mai potrivit si Hagi e clar o victima a unui dobitoc nemernic, ce tine Steaua prizoniera!

La primul atac a aratat umilinta si a acceptat nemerniciile aruncate spre el de un tembel incult! A demonstrat ca tine mai mult la Steaua decat la renumele Hagi!

Nu a fost un las si a plecat la primul pumn! A acceptat inca unul si inca unul!

Nu s-a coborat la nivelul submediocru al unu nimeni!

Hagi poate fi un mare sau mic antrenor, dar deocamdata nu vom putea sti!

Nu a fost lasat sa ne arate daca stie ceva sau nu!

E ca si cand un om ti-ar comanda tie bucatar o omleta si ti-ar spune sa nu o faci cu oua!

Vom vedea cum va merge Steaua in continuare, dar daca revine Oli, sper sa vina si Gigel Coman si chiar Caramarin! O sa fie performanta de o sa ne doara capul!

Asta e! Pana cand Jegul care tine prizoniera Steaua nu va fi cu mainile pe piept si picioarele inainte, noi nu vom avea liniste! Trebuie sa alungam cancerul! I s-au permis prea multe! Si-a batut joc de Steaua, de Lacatus si acum de Hagi!

CE MAI TREBUIE SA INDURAM!??? CHIAR SUNTEM PROSTI???

CHIAR NU MAI TINE NIMENI MINTE FRICA PE CARE O AVEA LA MECIUL CU Ceahlaul CAND TOT STADIONUL L-A INJURAT!

HAI SA SACRIFICAM SEZONUL ASTA DAR SA ARUNCAM ACEST PUROI DIN Ghencea! SA FIE INFERN LA TOATE MECIURILE SI SA-L HARTUIM, HUIDUIM, INJURAM IN CONTINUU!

FORZZA Steaua!

@SebaSS

Asta o sã și avem, cu noul antrenor yo, jijjjjjji becaaaaaaali. O mentalitate total strãinã de ce înseamnã Steaua.

Pacat ca mariajul asta ce promitea atat de multe nu a durat decat atat de putin!Un esec pentru antrenorul Hagi dar o victorie pentru omul Hagi.

Respect Gica! Te vom iubii in continuare la fel de mult!

asa e mai bine si pentru el si pentru steua....el inca nu e antrenor de Liga 1 ce sa mai zic de CL ...Bafta Hagi , Bafta Steaua !!!

AM SCAPAT DE UN ANALFABET, DE CELALALT NU STIU CAND O SA MAI SCAPAM

Edited by Dragoshel
abuz de caps (nu mai scrie cu litere mari)

Respect Hagi . Si-a dat demisia in cel mai bun moment posibil. Cred ca si Adi Ilie ar trebui sa faca la fel. Din pacate,se pare ca viitorul este trecutul :|

Era de anticipat. Cel putin eu eram sigur ca o sa se intample asa ceva, mai ales dupa tot ce s-a intamplat pana acum. Steaua lui Hagi nu joaca nici cat cea a lui Olaroiu. Diferenta dintre Hagi si Oli e ca cel din urma a mai si castigat cate ceva. In meciul asta am avut 6 din jucatorii cu care Olaroiu incepea Liga anul trecut. 6 cei mai importanti, as spune.

Problema lui Hagi se intitula: lipsa de comunicare, un factor crucial in organizarea unei echipe de fotbal. La Steaua lui Hagi e mai harababura decat era la Steaua lui Oli.

Nu vreau sa-i iau apararea lui Oli dar s-a ajuns la ce spuneam eu acum 1 an: nu Oli era pricipalul vinovat de la Steaua, drept urmare ati vazut ca a venit alt antrenor care a facut mai mult deranj decat performanta. Asteptam acum sa vedem ce antrenor o sa vina la Steaua si cat de multe o sa faca intr-un timp atat de scurt.

Hagi trebuie sa o ia de jos, a fost cel mai mare jucator roman si daca vrea sa ajunga antrenor trebuie sa o ia de la munca de jos: divizia B, probabil. Am un mare respect pentru omul Gica Hagi, pentru jucatorul Gica Hagi si poate un sentiment de compasiune pentru antrenorul Gica Hagi...

Asta este, viata merge mai departe. Steaua nu inseamna Zenga, Oli, Becali, Protasov, Hagi, Dica s.a.m.d. Steaua e un mod de viata...

O decizie inteleapta a lui Hagi! In sfarsit!

Din Romania singurul care merita la ora actuala este Rednic. Titlurile cu Rapid si Dinamo sunt o carte de vizita arhisuficienta. Omul stie meserie, are in spate ani de munca si ii place stilul ofensiv.

Nu avem nici un fost stelist la ora actuala in stare sa conduca Steaua. Din pacate.

Sau antrenori straini preocupati de atac.

Acum doua saptamani scriam intr-un articol ceva de un deja-vu cu Bursa, Galata si Timisoara. Sperante, promisiuni, joc prost, certuri de vestiar, neintelegeri cu cei din conducere...demisie.

Pacat, Hagi a iesit din nou pe usa din dos in cariera de antrenor, in loc sa o faca cu demnitate, imediat dupa meciul cu BATE.

Oricum, Hagi ramane un stelist imens si trebuie respectat pentru asta.

Era inevitabil. Si totusi, sa-l respectam pe Hagi !

Cand a vazut ca echipa nu merge, nu s-a ascuns. N-a stat ranjind pe banca. A acceptat situatia si a demisionat. Bravo antrenorului si omului Hagi !!

Ramane de vazut cine va veni. Are careva rude pe la arabi ? Intrebati-i daca nu cumva l-au zarit pe Olita cu bagajele la aeroport ...

@elmagnifico

Protasov e pe locul 2 in Ucraina, toate-i merg de minune .. Sa nu ne facem iluzii, nu se intoarce el la Steaua. Cred ca ne vom alege cu Rednic.

AM SCAPAT DE UN ANALFABET, DE CELALALT NU STIU CAND O SA MAI SCAPAM

Ba esti caine?

@SebaSS

Asta o sã și avem, cu noul antrenor yo, jijjjjjji becaaaaaaali. O mentalitate total strãinã de ce înseamnã Steaua.

ai inteles tu la ce ma refeream! prefer un profesionist adevarat care sa stie meserie, decat un stelist care sa ne duca in rapa