fcsteaua.ro

Slavia Praga - Steaua 2 - 1

397 posts in this topic

frate Jiji e probleme Jiji il da afara pe Thereau si bla bla bla il aduce pe surdu curului il vrea pe jalonu de badoi ce drq cauta ashtia pe aici ...... si stai ca mai e una ce cauta rada in teren ca cica nu e jucator ..... MM Jiji marshi in plm

Ce vina are Hagi cand O.Petre , Rada , P.Marin ,si Goian cum prindeau mingia o dadeau la portar ?! Mai multe sanse aveam daca dadeam lu' Rufay sa degajeze si noi sa fi stat cu 5 oameni in careu' lor.... mi-a placut mult intentia lui Goian de a se duce in jumatatea adversa...

mi-a placut Badoi... de Zapata nu mai e nevoie sa zic a fost zeu , la fel si Goian... Dica a sclipit dar....vag... Rada a avut o salvare de senzatie... si ... Banel care a alergat mai mult ca de obicei...

Ce echipa frate.... Lovin si Ovidiu Petre care se impiedica unu' de altu' ?!

Victoras.... care literlamente se impiedica de mingie....(bine are scuza... a fost unu' din jucatorii mei preferati...dar acum e un NIMIC, cel putin pana isi revine)

Surdu'.... care nici macar nu stia cu ce picior sa suteze....

Marius care il f***a pe alalat in c*r... (scuzati expresia dar asta am avut impresia ca vrea sa faca cand l-a faultat pe cehu' ala)

Bai frate daca se juca numai pe angajari lungi FARA CONSTRUCTII CA NOI NU STIM SA CONSTRUIM !!!! Degajari lungi si atat ! Mi-e rusine de mine , azi mi-au dat lacrimile....si NU cand au dat cel de-al doilea gol ci cand am vazut CA NU LE PASA DE MECI ! ca nu ALEARGA ca PRACTIC LI SE RUPE PU*A DE NOI !!!! aici sunt si unele exceptii ...care le-am enumerat mai sus...

Ma mandresc ca sunt Stelist...

Surdu, Marin, Croitoru si Badoi cei mai praf. Si totusi sa ajungi sa-l faci idiot pe Hagi, prietene pot sa-ti spun ca esti putin trepanat, nu mult doar un pic asa.

joci cu nulitati ca surdu si Croitoru si vrei sa castigi ? sa nu mai vorbim de Lovin , care mai bine sa se angajeze tamplar.

si badoiu' lu Jiji ? varza! p Marin nu mai are nimic de pierdut , daca-l face pe jica sa traiasca! n-ai nici o ocazie tot meciul si zici ca a facut cea mai buna repriza(I) de cand ai venit tu la Steaua?

ba machedonilor , mars la branza ! Jiji si jica , marii experti . jica , un jucator de kk in lumea asta , un demolari al nostru , e rege frate . a jucat numai cand a vrut el , cand era la brescia in serie b si nu i se intrevedea nici un viitor . acum vede si el cum e sa joace unii numai cand vor ei .

Per total am jucat bine, imi pare rau de rezultat.

Inseamna c-ai vazut numai prima repriza, poate de doua ori...

In a doua ne-am revenit la stilul "macinat in gol+pase inapoi+zero clarviziune"!

Au avut si cehii bafta, nu zic! Dar la cum pasam inapoi la debutul reprize, nu meritam egalul!

Hai pa si ma fa-ti cate un reality check din cand in cand!

Terminati bai distrusilor, ca nu e vina lui Hagi.

Noi in seara asta am jucat fara fundas dreapta la indicatiile IMPARATULUI ... si uite asa am luat golul 2 intr-un moment in care noi eram pe val si ne faceam linistiti jocul ...

Dica stia fotbal, dar nu condus de un bou ca Hagi

hai ma mai dao in plm e mijlocas ofensiv, are libertate maxima de miscare , nu ii cere nimeni sa faca faza defensiva , i se da libertate la mai toate fazele fixe , lui ii ramane doar faza ofensiva , acuma e vina lu hagii daca nusi face treaba?

bah daca bagau Steaua 2 in teren si le dadea o prima frumusica , fugeau de mancau aia pamantu , nu ca pensionari astia , sai trimita dreaq la azil

In a doua ne-am revenit la stilul "macinat in gol+pase inapoi+zero clarviziune"!

Hai prietene ca m-ai spart la oo cu asta cu CLARVIZIUNE. Du-te bai nene la OTV cu Mama Omida si ia-ti clarviziune pana ne lasi naibii in pace ...

"definitie pentru Croitoru = cel mai de kkt ,idiot, prost si handicapat "fotbalist" care a existat si va exista vreodata"

CORECT 1000%

Bai oameni buni VOI LA CE MECI V-ATI UITAT?

Eu am vazut unul in care Steaua a incercat si pe alocuri a JUCAT FOTBALUL ALA CARE IL VREA LUMEA! (si ma rog cica nu l-as vrea eu ca eu sunt "pragmatic" - chichi).

Asta seara nu merita nici Hagi si nici jucatorii sa fie injurati ci incurajati.

Sa jucam noi asa cu UTA,Farul,Pandurii,etc si avem campionatul asigurat anul asta.Atat sper sa faca Hagi sau Jiji sau mah rog Argaseala- LOL,sa bage osul si sa joace la fel si pe tapsanurile noastre.

Si atunci la anul mergem direct in CL,poate cu un lot/antrenor mai bun...

Oilor, nu Hagi e vinovatul principal. Ci conducatorul vostru, marele oier. Ala poarta vina pentru toate. Pe ala sa-l injurati primul, si apoi pe jucatorii lui varza-praf-de-pulbere si abia dupa aia, daca mai aveti glas, pe Hagi.

NU mai suport specimene gen Hagi Gigi Lovin ov Petre la Steaua. NU mai reziiiiiiist!!!!!!...cel mai grav e ca nu avem ce face...interviul lui Hagi va fi am facut bne...sper ca de acum sa facem mai bne...am avut ghinion...slavia astia au fost vai de capu lor...ne-am batut singur...sau ne-a batut Hagi...E POSIBIL SA PRIMESTI GOL PE CONTRAATAC FARA SA ATACI ????cum a fost la al 2 lea gol....tineam mingea si o pasam pe semicerc mi-e frica de viitor

Oilor, nu Hagi e vinovatul principal. Ci conducatorul vostru, marele oier. Ala poarta vina pentru toate. Pe ala sa-l injurati primul, si apoi pe jucatorii lui varza-praf-de-pulbere si abia dupa aia, daca mai aveti glas, pe Hagi.

ai mare dreptate amice

Stai Miaus, mai intai sa termine ce au de zis toti terminatii si toti catelusii care sar de bucurie pe aici plus toti paduchii fotbalului care nu stiu lotul Stelei treziti din somn la 2 noaptea ... si apoi discutam.

Eu am vazut unul in care Steaua a incercat si pe alocuri a JUCAT FOTBALUL ALA CARE IL VREA LUMEA! (si ma rog cica nu l-as vrea eu ca eu sunt "pragmatic" - chichi).

Asta seara nu merita nici Hagi si nici jucatorii sa fie injurati ci incurajati.

Poate daca ne raportam la handbal.

Perfect de acord. Nu e vina lui Hagi ca oieru' nu stie nici cat face 2+2. E un "destept" de mama focului. Cinste lui Dorinului! dar vai de curu' Stelei daca o tinem tot asa. Nici nu stiu ce sa mai zic, dezamagirea e mare dar traiesc cu speranta. Poate ca dupa 0-3 Sevilla - Arsenal mai avem o sansa.... fularsteau2

in afara ca imi vine sa plang si ca am cumparat biletele de Champions League nimic important

SURdu Banel Iacob pot sa se arunce de pe bloc nimeni nu ar simti ceva mila pentru ei ....

in afara de Hagi care nu are nici o vina pentru mercenarii astia Goian Dica RADA si ZAPATA .... Steaua nu mai conteaza

Becali LA PUSCARIE ! si daca vin la meciuri vreau ca toata lumea sa simta macar jumate din ura mea pentru acest jeg

Doar atat mai sunt in stare sa spun : Il iubesc pe Vali Badea ! ... si nu va ganditi la altceva ca am prietena.

L-am urmarit si pe Ghencea si la TV : asta chiar e STELIST, chiar joaca FOTBAL si e cel mai constant jucator pe care il avem la ora actuala.

Sa intri dupa atata timp (si intr-un meci de CL) si sa joci la fel ca inainte de accidentare, fara sa ai nevoie de meciuri in picioare...

Hai Steaua !

Frate...de Gigi s-a saturat toata lumea.De aia nimeni nici nu il injura..se intelege de la inceput.Dar cum credeti voi ca va pleca el de la echipa??Doar daca i se intampla ceva sau este fortat.Sa zicem un incendiu la masina...

Terminati bai distrusilor, ca nu e vina lui Hagi.

Noi in seara asta am jucat fara fundas dreapta la indicatiile IMPARATULUI ... si uite asa am luat golul 2 intr-un moment in care noi eram pe val si ne faceam linistiti jocul ...

Da' a cui e ? E clar ca cehul l-a avut la degetul mic. Daca cehii ar fi dominat tot meciul as fi zis. Dar au dominat numai repriza a doua, adica dupa ce la pauza cehul i-a pregatit marelui si nevinovatului Hagi o mica surpriza.

Jiji dupa ce ca e prost in general a inceput in ultimul timp sa-si etaleze prostia intr-un stil de neinchipuit.

Hagi e zero ca antrenor si a fost de cand crede el ca antreneaza echipe.

La Steaua exista jucatori de valoare in lot, asa cum exista si petarde sau petarde rasuflate care nu mai au ce sa arate.

Solutii: ciobanul sa vorbeasca in natia lui mai putin, sa nu se mai bage si sa nu mai sufere in halul asta. Hagi sa plece (si nu, sa nu vina Rednic - ar fi un exemplu clasic al sindromului Viorel Hizo). Petardele de la echipa sa bubuie.