fcsteaua.ro

CFR Cluj - Steaua 0 - 0

486 posts in this topic

Gigi Becali

"EU VREAU SA IMI DEA Hagi EXPLICATII CUM IMI DADEA Oli. DACA EU ZIC CA Ovidiu Petre JOACA PRECUM UN CEAS SI TU URMATORUL MECI NU IL BAGI DELOC, CE INSEAMNA? ACOLO IL VREAU, ACOLO IL BAGI?

Aici trebuie sa`i multumim lui ZEROLI ... el l`o invatat asa ...

Abia astept ziua in care Becali va pleca de la Steaua. Crek asa de fericit nu voi mai fi in viata mea ... Nu se poate discuta cu omul asta ... Se crede mare si tare dak are bani ... Chiar daca are bani nu il poate controla pe Hagi !!

Becali esti o mizerie !!!

Este un bun subiect de studiu pentru psihologie/neurologie....

Sufera de cultul personalitatii.... mai stiu pe unul care suferea de aceeasi boala.....oare cine a fost ultimul conducator comunist al Romaniei?

Oameni ca ei, vor pieri in cel mai urat mod posibil.....la cosul de gunoi al societatii.... S-ar putea ca si Adrian Ilie sa plece si cred ca vom avea probleme in a gasi antrenor la Steaua atat timp cat B este patron..... Dar dupa cum il stim cu totii cat de sucit este, s-ar putea sa vina cu o dezmintire in cateva zile si sa zica: "ce, eu? am zis eu asta....?"... no comment

Sunt alãturi de Hagi, care nu meritã astfel de tratament de la nimeni. Dacã vrea sã ia campionatul Becali sã-l lase pe Hagi sã-și facã echipa și jocul!

De asta era asa linistit ciobanul cu olaroiu_ antrenor....

Ca facea ce vroia el din marioneta de _olitaroiu!

Ii dicta ciobanul echipa!

De aia ciobanul nu era suparat nici cand Steaua ajunsese pe locul 4 in campionat, la jumatatea returului!

Ba, mai mult ii reinnoia (de sanchi) contractul _zelaroiului!

Cu tot regretul, cred ca Gheorghe Hagi nu va mai fi antrenorul Stelei prea mult timp....

Hagi a tot lasat de la el in timpul asta, in timp ce ciobanul facea tot felul de faze incredibile... plecarea de la stadion in minutul 12 in prima etapa, declaratii spumegande impotriva lui Hagi, etc. etc. etc.

P.S.

Cred ca de asta il numea Protasov "un mujic" pe gi-gi "medicamenteeee"

Oricum dupa cum ma asteptam Hagi are caracter si nu accepta sa i se dicteze ce jucatori sa bage in teren. Bravo Gica. Am avut si o sa am incredere in tine.De asemenea antrenor avem nevoie...

Hagi trebuie felicitat ca a avut curajul sa nu`i faca pe plac razboinicului luminii

Trebuie sa strigam la urm meci acasa incontinu` numele lui Gica !!!

Sunt alãturi de Hagi, care nu meritã astfel de tratament de la nimeni. Dacã vrea sã ia campionatul Becali sã-l lase pe Hagi sã-și facã echipa și jocul!

tu nu intelegi ca pe fecali il doare in cot de Steaua si de suporterii ei? daca nu se face ca el mai curand merge in B decat sa nu il asculte cineva. pentru fecali Steaua este DOAR capital politic. ATAT.

Din cauza lui Gigi a plecat si Protasov, un antrenor integru, nu ca Oli Carpa Umana!

Si apropos de Protasov, e lider in Ukraina cu 18 puncte din 18 posibile, 15 goluri inscrise si doar 3 primite. Gigi esti cel mai mare bou de pe planeta!

Haide Steaua!

Poate ca Oli s-a gandit la echipa si din aceasta cauza nu a plecat....

Urat foarte urat.

Acuma avetzi confirmarea ciobanu nu e bun de conducator asa ceva nu se face . Prima regula al unui cap de familie este ca in fata lumii copii lui nu sunt vinovatzi in particular potzi sa porti o discutzie , rufele se spala in familie , nu iti lasi familia la greu la primul moment mai greu pleci e jenant.

Hagi e un om care are o coloana vertebrala , ciobanul a stiut ce face , in particular nu putea sa-l dea afara din cauza familiei , asa nu ia lasat nici o varianta onorabila.

Nu meritam asa ceva .

tu nu intelegi ca pe fecali il doare in cot de Steaua si de suporterii ei? daca nu se face ca el mai curand merge in B decat sa nu il asculte cineva. pentru fecali Steaua este DOAR capital politic. ATAT.

Oricum Jiji nu e la Steaua pentru a simti acea iubire din partea suporterilor... El a venit cu un scop aici sa devin presedinte(Doamne fereste) ...

Jos cu Gigi Becali din Ghencea, Steaua a jucat foarte bine , mai ales primele minute cand am fost in 11, tocmai cand Steaua lui Hagi incepea sa-si dea drumul la joc trebuie sa vina analfabetul asta de Jiji , sa faca scandal

Jiji pleaca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fularsteaua2fular-campionii steagsimplu

DACA PLEACA Hagi, EU ZIC ASA :

REVOLUTIE IN Ghencea .....................IDIOTU DE OIER SI CATZEL NU MAI INTRA IN STADION

E UN NEBUN.......ISI BATE JOC DE MUNCA UNUI OM(MARE STELIST) ............OARE CE OR SA ZICA JUCATORII?

EU ZIC CA MAINE LA PRIMA ORA Gica ISI VA DA DEMISIA- EU UNUL ASA AS FACE.... CE AMENINTARI ....CE VB....DUMNEZEULE....NU MAI CADE NICIUN AVION?(SA FI SI U IN EL? NENOROCITULE)

SA FIE RAZBOI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLEACA IDIOTULE!

Gigi Becali a rabufnit si a explicat de ce a parasit stadionul din Cluj in minutul 74. "Eu i-am zis lui Hagi sa joace cu Radoi la marcaj si el nu m-a ascultat. De acolo a plecat totul in partida cu CFR, si eliminarea si penalty-ul. Atat i-am cerut lui Hagi. Pai, eu nu bag milioane de euro ca sa nu ma asculte. Nu ma asteptam la asa ceva. Cand iti cere un patron un lucru, faci si gata, ca eu ii dau 400.000 lui, nu el mie. Nu face ce ii spun, pleaca. Si lui Zenga si lui Protasov cand le-am cerut ceva au facut. Vreau sa fiu respectat pe banii mei. Cu asta-basta. Nu face nimeni ce vrea pe banii mei. Ii dau banii in avans si sa plece, daca nu ma asculta. Vreau respect, asta sa stiti", a spus Becali.

Sincer sa plece Hagi, sa plece Adi Ilie, sa plece Dica si sa plece toti.

sa joace bulanel cu Radoi si cu Becali pentru Steaua.

sa-mi bag putzulica in el oier.

Se va numi Steaua Becali pac pac batem Real ca Becali da banii si vom castiga CL tot pentru ca Becali da banii.

Nici un antrenor nu va putea sa antreneze la Steaua in conditiile in care imbecilu' e patron.

NUsh de ce nu-si ia licenta de antrenor si nu se pune el antrenor si patron si maseur si jucator ca vad ca le stie pe toate.

Per ansamblu a fost un joc bun facut de ai nostri (avand in vedere eliminarea si accidentarile) ... dar incredibil cate duritati au fost in teren. Din cauza unor imbecili ca berbecali se promoveaza violenta in stadioane si pe teren. clujenii sau ce-or fi au fost montati sa joace la rupere ... asta nu e fotbal ce s-a jucat azi in gruia.

Jij lasa banii si du-te la azil ... Steaua nu va face nimica atata vreme cat asta o sa se bage peste antrenor. De ce mai cumpara antrenor daca tot el vrea sa se faca cum zice el ???? Imbecil .... sa mearga la oi pe Victoriei sa deie ordine.

Ce a fost faza aia cand Hagi il impingea pe Zaharia sa intre in teren ??? La faza aia arata ca un cioban prost de la oficiala ... a uitat ca intai tre sa iasa jucatorul care este schimbat ??? Neaga era inca la centrul terenului ... unde naiba il impingea pe Zaharia ???

Forza Steaua !!!

Acuma intelegeti rolul lui MM??? Sareati toti si spuneati ca e un lingau, dar el de fapt il facea pe cioban din vorbe si mentinea nivelul de normalitate la Steaua! Eram ferm convins ca asta se va intampla dupa plecarea lui!

P.S. Respect MM!!! Uitati-va pe Telesport si tot ceea ce am spus mai sus se confirma!

sincer...cred ca am fi luat campionatul fara problme anul asta. dar daca Gigi incepe cu kkturile lui din nou, trebuie sacrificata performanta, orice, pentru ca nu ne putem bate joc de Steaua si de un om ca Hagi. Hagi treb sa plece pentru ca nu trebuie sa suporte o scursura ca Becali. ii e infinit superior.prefer sa iesim din Liga, sa terminam pe 12 in campionat si sa plece Becali

Si nu mai vin alegerile astea odata. Sper sa isi ia o mare m***. Si poate atunci va constata ca ca Steaua nu ii mai aduce capital politic. Si atunci poate o sa vanda echipa. Ar fi frumos. Lasati-ma sa sper macar...

saracu antrenor :sad2: ii trebe timp da acest terminat care este patronul nostru nu intelege si il vrea pe Radoi in defensiva mai dute drq u si Radoi ca amandoi comentati atat de mutl!!!!el e antrenor si asta e meseria lui sa aseze oamenii in teren!

omu asta se crede super credincios,dar considera ca poate face totul cu banii.A avut rezultate la Steaua,a bagat bani,dar imaginea Stelei este moarta in acest moment.Sunt chiar curios cat timp o sa-i ia sa vada cat de prost e si cine-o sa-l voteze.E nebun de legat.O sa plece si Hagi si Adrian Ilie.E o jigodie se foloseste de oameni si apoi ii arunca.Vreau un patron care sa mai si gandeasca.Sunt de aceeasi parere ca Radoi e varza la mijloc,dar in acelasi timp e varza oriunde in ultimu timp si-ar trebui sa-si bage mintile in cap.A ajuns asa tot din cauza ciobanului care vorbeste mult si foarte prost,cu aceasta atitudine a terminat multi jucatori.Ar trebui ca suporterii sa se uneasca cu legendele Stelei si sa faca o revolutie,pentru ca acest omtre sa plece.Ce bun ar fi Gigi Becali daca ar baga bani si-ar tace din gura si s-ar ocupa numai de partea financiara.Ar fi unul dintre cei mai buni patroni din lume.Si mai face pe toata lumea comunista cand el este un tiran mai mare ca ceausescu.E fals,degeaba vrea sa ne induca in eroare.Cred ca el nu intelege CAPITALISMUL.

Gigi Becali a rabufnit si a explicat de ce a parasit stadionul din Cluj in minutul 74. "Eu i-am zis lui Hagi sa joace cu Radoi la marcaj si el nu m-a ascultat. De acolo a plecat totul in partida cu CFR, si eliminarea si penalty-ul. Atat i-am cerut lui Hagi. Pai, eu nu bag milioane de euro ca sa nu ma asculte. Nu ma asteptam la asa ceva. Cand iti cere un patron un lucru, faci si gata, ca eu ii dau 400.000 lui, nu el mie. Nu face ce ii spun, pleaca. Si lui Zenga si lui Protasov cand le-am cerut ceva au facut. Vreau sa fiu respectat pe banii mei. Cu asta-basta. Nu face nimeni ce vrea pe banii mei. Ii dau banii in avans si sa plece, daca nu ma asculta. Vreau respect, asta sa stiti", a spus Becali.

Sincer sa plece Hagi, sa plece Adi Ilie, sa plece Dica si sa plece toti.

sa joace bulanel cu Radoi si cu Becali pentru Steaua.

sa-mi bag putzulica in el oier.

Se va numi Steaua Becali pac pac batem Real ca Becali da banii si vom castiga CL tot pentru ca Becali da banii.

Nici un antrenor nu va putea sa antreneze la Steaua in conditiile in care imbecilu' e patron.

NUsh de ce nu-si ia licenta de antrenor si nu se pune el antrenor si patron si maseur si jucator ca vad ca le stie pe toate.

Per ansamblu a fost un joc bun facut de ai nostri (avand in vedere eliminarea si accidentarile) ... dar incredibil cate duritati au fost in teren. Din cauza unor imbecili ca berbecali se promoveaza violenta in stadioane si pe teren. clujenii sau ce-or fi au fost montati sa joace la rupere ... asta nu e fotbal ce s-a jucat azi in gruia.

Jij lasa banii si du-te la azil ... Steaua nu va face nimica atata vreme cat asta o sa se bage peste antrenor. De ce mai cumpara antrenor daca tot el vrea sa se faca cum zice el ???? Imbecil .... sa mearga la oi pe Victoriei sa deie ordine.

Ce a fost faza aia cand Hagi il impingea pe Zaharia sa intre in teren ??? La faza aia arata ca un cioban prost de la oficiala ... a uitat ca intai tre sa iasa jucatorul care este schimbat ??? Neaga era inca la centrul terenului ... unde naiba il impingea pe Zaharia ???

Forza Steaua !!!

CE DRAQ AVETI MAH CU Mirel? JOACA INTR-UN PICIOR, CU MANA RUPTA pentru. CULORI....

Mirel-Radoi ESTE UNUL DINTRE NOI!!!!!!!!!!!

MM PE Telesport...

BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MM

MM, MM, MM,

PACAT DE EL ca A PLECAT

BRAVOOOOOOOOO MM

DA-I LA MOMO LA CIOBAN

deci MM IMI PARE RAU CA TE-AM JUDECAT si am vorbit urat!!!!!!!!!!! ai zis pe sticla cele mai frumoase lucruri care puteau sa fie spuse

Oricum dupa cum ma asteptam Hagi are caracter si nu accepta sa i se dicteze ce jucatori sa bage in teren. Bravo Gica. Am avut si o sa am incredere in tine.De asemenea antrenor avem nevoie...

Hagi trebuie felicitat ca a avut curajul sa nu`i faca pe plac razboinicului luminii

Trebuie sa strigam la urm meci acasa incontinu` numele lui Gica !!!

Si numele lui Elton a fost strigat, mai mult chiar decat numele oricarui alt jucator in acea perioada, si la ce a folosit????

Ciobanul a innebunit complet, si Gheorghe Hagi va pleca foarte curand.

_gi-gi beca-li va fi noul antrenor al Stelei (cu o marioneta in plus pe banca tehnica, marioneta de genul -olitaroiu)...

CE DRAQ AVETI MAH CU Mirel? JOACA INTR-UN PICIOR, CU MANA RUPTA pentru. CULORI....

Mirel-Radoi ESTE UNUL DINTRE NOI!!!!!!!!!!!

desi ma doare inima cand scriu asta.. in ultimul timp Radoi incepe sa nu mai fie de-al nostru.. incepe sa fie doar finul lui Becali .. din pacate :(

E praf ciobabanu ...ar trebui sa plece odata si sa-l i-a si pe Radoi cu el

daca pleaca Becali, cine o sa mai finanteze echipa?... Copos?.. netoiu?... daca pleaca Becali, ce jucatori vom mai avea?... d-aia cu salariu ca la Poli Iasi?... cine ii mai motiveaza cu prime?... mai bine sa plece Radoi singur si Lovin... parerea mea e ca ei strica echipa.. (PAREREA MEA) si nu vreau sa fie comentata.... Hagi nu imi place ca antrenor..si nici ca jucator nu a fost mare chestie...dadea si el un gol si facea o chema cu intorsu...in rest tragea numai peste... (IAR PAREREA MEA)