fcsteaua.ro

CFR Cluj - Steaua 0 - 0

486 posts in this topic

EU NU VAD MECIUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BINE ZAPAAAAAAAAAAAAAAAAATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

hiuuu

zapata ne-ai salvat !!!

hai si tu Dica tata cu o executie specifica si asta este meciul,

Din canada, stie cineva o adresa internet unde se poate vedea meciul?

myp2p.eu, trebuie sa instalezi sopcast de acolo

sincer, cand a fost eliminat Goe, nu mai speram la nimic, dar pentru situatia in care ne aflam eu cred ca jucam destul de bine... mai mult chiar nu cred ca putem face, poate cine stie, vreun corner sau vreo lovitura libera.

Zapata rulles :)

steagsimplu fularsteaua2 steagsimplu

1. Goian e la N-shpelea cartonas rosu luat pentru fault in calitate de ultim aparator. Nu-i explica frate nimeni ca asa ceva nu se face, sa lase echipa in 10 oameni din min 12?

2. Clujenii sunt cei mai mari distrusi. In seara asta s-au redus la calitatea si nivelul unei echipe gen Poli Iasi

3. Nota 10 pentru ardoarea tuturor jucatorilor stelisti. Au lasat impresia ca nu pot primi gol 10 meciuri la rand.

4. Hagi e nebun? Ce mama dracului l-a imbrancit asa pe Zaharia sa intre in teren, cand acesta inca il astepta pe Neaga sa iasa? Ar trebui sa invete si Gica sa se mai tempereze, nu stiu ce chef de fotbal mai are Zaharia dupa faza asta, era super uimit si speriat baiatu' dupa faza asta ...

Forta Steaua ! Sunt mandru de jucatori indiferent de rezultatul meciului din aceasta seara !

Forta Steaua ! Sunt mandru de jucatori indiferent de rezultatul meciului din aceasta seara !

si as mai adauga

5. A fost seara lui Zapata. A avut super reactii. Chiar si dupa 11m, cand s-a fluierat un offside, el reusise deja sa boxeze o minge.

FORZA Steaua!!

cam fara sperante meciul asta, cred ca o sa se termine egal, oricum bravo baieti pentru indarjire si devotament, am aratat ca si in 10 nu ne dam invisnsi.

Daca am fi avut un atacant bun poate ca alta ar fi fost soarta partidei, dar asta este.

Steaua

De un asa meci aveam nevoie! Nu mai imi este frica, Steaua are jucatori profesionisti si o sa maturam cu cei din campionat pe jos si trecem de grupele Champions League fara probleme. Le lipseau baietiilor un meci unguro-provincialo-ceferist. Acuma il au. Rupem Europa.

Inca un meci ,dupa jumate de campionat, in care Steaua nu e lasata sa castige

VIN EI IN Ghencea ...

si as mai adauga

5. A fost seara lui Zapata. A avut super reactii. Chiar si dupa 11m, cand s-a fluierat un offside, el reusise deja sa boxeze o minge.

FORZA Steaua!!

Si as mai adauga nota 10 lui Nesu pentru daruire, dar omu nu are creier. Cred ca de asta nici nu-l doare nici un contact fizic. A facut si penalty si fault inutil in min 92 in tusa ... si a batut in prealabil si autul prost ...

Oricum, Forta Steaua! CFR niste terminati.

Bravo Zapata. Asta e portar, nu se compara cu Cernea + Carlos la un loc. Se vede cum iese pe centrari si cum se plaseaza in careu ...

Se pare ca Hagi este as in aparare, as zice ca a jucat perfect azi

Asta este foarte bine , acum sa punem la pct treburile de la mijloc in sus

Trebuie mijlocas de creatie si un varf