fcsteaua.ro

Bate Borisov - Steaua 2 - 2

501 posts in this topic

noroc, ghinion...nu conteaza! dar voua vi se pare normal ca nu legam nici macar 2 pase.

Croitoru ala cand face o preluare ori cade in fund ori salta mingea 2 m in aer. Neaga e si el cazut psihic, fizic, nu imi dau seama ce poate sa aiba.

Sa ne reamintim ca Steaua a jucat anul asta numa cu parlituri pana acum si in campionat si in europa. Ce se va intampla cand vom juca cu o echipa mai buna? vom vedea cu CFR, dar tare mi-e frica. Efectiv nu se vede NICI MACAR O IDEE DE JOC. O schema, ceva...NIMIC. :(

Doamne ocroteste-i pe romani!

Prieteni daca astia ne joaca asa mi-e teama ca duminica CFR Cluj ne da de sarim in sus.Nu credeam ca asa repede o sa ne prabusim.Credeam ca o mai ducem 2-3 ani cu generatia asta de fotbalisti.

asa ne trebuie....cu jucatori fara valoare nu se poate face treaba.... Mwuie facali pentru promisiunile care le faci si aduci numai gloabe

Hai sa fim obiectivi, acum ce vina mai are Becali ? Pe cine voiai sa aduca la Steaua sa-i bata pe bielorusi ?! Pe Drogba, Henry, Eto'o ? Sunt impotriva acestui om, dar e absurd sa-l acuze cineva daca Steaua nu trece de Bate.

in a doua repriza poate sa bata Steaua si cu 17-1, nu ai voie sa fii condus la pauza de bate borisov din papua noua guinee si mai ales sa practici mizeria asta de joc.. nu numai ca majoritatea sunt anti-talente, dar dau dovada si de o nesimtire crasa; nici daca erau morti de beti sau drogati nu se prezentau in halul asta pe teren.. poate pentru unii e prea greu numele Steaua pe care trebuie sa il apere si sa il reprezinte..

FORZA Steaua!

Suntem penibili...Hagi e penibil, Nicolita si Neaga la fel....Se vede ca Hagi e depasit si echipa nu are nici o idee ce inseamna sa ataci...Jucam ca niste amatori care sau intalnit la o bere si au gasit alti 11 jucatori si sau hotarat sa joace fotbal...Si sa nu va aud ca Hagi nu a avut timp sa-si puna in practica tactica...mie sila de aceste cuvinte, mie sila de '' jocul '' Stelei...Si sa nu va asteptati la mai mult de la aceasta echipa de amatori in frunte cu Hagi care ar trebui sa faca ceva repede sau ne facem de ras in intreaga lume...daca poate...daca nu...SANATATE si dute inapoi la Timisoara cu tactica asta de tot rahatul...

P.S : aceasta prima repriza e cea mai buna din era Hagi...

Unde esti tu Olaroiu ?...

N-am vazut niciodata Steaua jucand atat de penibil. Sper ca in repriza a doua vom juca altceva. Daca nici cu Borisov nu ne putem crea faze de poarta atunci ce rost are prezenta in Champions League ? Sa-si faca suma Jiji si sa ne facem de kko ? Ce dracu, avem un blazon de aparat.

vad ca totzi bulanii dau in Hagi ca nui antrenor bun, dar v-ati pus intrrebarea daca are si cu cine?? geniilor

Ma individual jucatorii incearca, da n-au ma frate o idee de ce sa faca in continuare, aia e treaba antrenorului,

Fratilor, jucam ca niste ratati, nu aparare, nu mijloc, nu atac, NU ECHIPA. Este incredibil cat de prost poate sa joace.Daca o echipa ca sata ne bate ... nu meritam sa fim nici macar in Liga 1

Jalnic. Sper ca sa isi revina in a-2-a repriza

Forza Steaua :excl: :excl: :excl:

.......cred ca incet incet o sa-l regretam cu totii pe Olaroiu....si asta vine din partea unuia care s-a bucurat cand Olaroiu ne-a parasit

Hai sa fim obiectivi, acum ce vina mai are Becali ? Pe cine voiai sa aduca la Steaua sa-i bata pe bielorusi ?! Pe Drogba, Henry, Eto'o ? Sunt impotriva acestui om, dar e absurd sa-l acuze cineva daca Steaua nu trece de Bate.

Pe Herea macar.

Sa fim seriosi, aici nu e vorba de jucatori e vorba de TACTICA CAre ( cacofonia e intentionata ) e zero .. daca cu un lot mult mult mai slab anul trecut am trecut de Standard, o echipa cu mult peste Bate, acum ce ne opreste ?

Raspuns de un mliard : Tactica

sa fim seriosi, jucatorii au partea lor de vina, dar cel mai vinovat e antrenorul. Steaua nu are nici o idee de joc, ..nu exista nici o organizare...

Prevad un viitor negru, din fericire insa Hagi e orgolios si nu va suporta mult (ca si Olaroiu) si va iesi pe usa din dos, cu o demisie, asa cum a facut-o peste tot unde a fost (nationala, galata, Timisoara...)

deja ma gandesc la inlocuitori...:)...

niste atacanti si mijlocasi mai de doamne ajuta.... cu plesan care face un meci bun pe an...cu Croitoru, Neaga ce dreaq sa faci...

Jucatorii nostri n-au vina principala. Hagi i-a zapacit cu experientele lui [.........] care joaca la ghici. Nu vedeti cum i-a asezat? Diferenta fata de descultii aia d.p.d.v. individual se vede din satelit. Organizarea insa e de divizia C. Sper ca [.............................] in repriza aII-a sa joace baietii cum stiu ei. Hai Steaua!...

Editat de moderatori

fular-campionii

ceai ma "aduc varf ca Henry si mijlocas ca riquelme" iti suna cunoscute cuvintele astea?? varf n-avem un mijlocas ofensiv n-avem da vina e a nimanui ca n-avem un fotbalist mai de doamne ajuta si ca n-avem niciun varf

Pe mine cel mai mult m-a enervat iesirea nervoasa a lui Radoi-Ratoi-KungFu-finu' lu' peste prajit. La cine mama ma-sii se rastea pentru fault si pentru cartonasul galben? Da din mana ca o baba, nu da o pasa klumea si e ultranervos pe toti coechipierii. Eu n-am vazut la o echipa cu pretentii, profesionsita, ca propriul capitan sa se certe cu coechipierii. Daca unul ca Radoi - care NU mai joaca nimic de o bucata buna de timp - a ajuns capitan si liderul echipei, ce sa mai zicem?

Miezul problemei e acolo unde spun eu. Nu ne putem debarasa de paguboasa mentalitate de mahala si de aici deriva toate problemele.

numai tineti ba cu Steaua daca nu va convine **********

Nu mai jigni! Esti deja avertizat, calmeaza-te.

Pe cine am jignit ca nu inteleg?

Nu am voie sa imi exprim o parere vis-a-vis de jocul de "vis" pr care il practicam in seara asta????!!!!!

Vad ca tu citezi din post-ul lui st_1947, care si-a jignit partenerii de forum. Poate faci confuzie.

Edited by axl23