Sign in to follow this  
Followers 0
fcsteaua.ro

BATE Borisov - Steaua București

46 posts in this topic

Din pãcate iar trebuie sã suport penibilismul comentatorilor ãia prosteviști.

Ar fi excelent daca s-ar putea face vreo inginerie sa scoatem comentariul,dar sa se auda fondul sonor...

As fi primul care as apela la asa ceva...

mah stim cu totii sa fim sinceri ca Steaua nu este ca Dinamo.. dar nu stiu de ce dinam o n-ea luat fata... mi se pare ca Steaua a facut achizitii bune si totusi jucatorii ca Neaga de la care ma asteptam la mai mult nu joaca..... si **** aia de dinamovisti fac probleme echipelor mari:(

Edited by Dragoshel

Cred ca vom castiga greu, dar vom castiga! Inca astept sa inscrie si Rica. Oare va "sparge gheata" in seara aceasta?

mah stim cu totii sa fim sinceri ca Steaua nu este ca Dinamo.. dar nu stiu de ce dinam o n-ea luat fata... mi se pare ca Steaua a facut achizitii bune si totusi jucatorii ca Neaga de la care ma asteptam la mai mult nu joaca..... si **** aia de dinamovisti fac probleme echipelor mari:(

probabil esti unul dintre cei multi care s-au grabit sa nu le dea nicio sansa javrelor la tragerea la sorti, ca acum sa vi se Para ca aceleasi javre sunt undeva sus, unde voi nu pueti ajunge.. chiar, sa fim sinceri, au jucat abia un meci, sa vedem ce vom face noi acest an in CL si ce vor face ei, de cate echipe mari am trecut noi si de cate au trecut ei, de cate echipe mari va trece Steaua si de cate javrele...

FORZA Steaua!

frate suntem o grupare neoficiala de ceva timp vrem sa devenim oficiali unde tre sa vb sau ce tre sa facem....la fiecare meci venim si in deplasari dar mai rar fiindca nu ii cun pe ceilalati decat din vedere ca si ei pe noi si gata vrem sa devenim si noi oficiali unde ne adresam S.R.F(Steaua'S REAL FANATIKS)

incearca si tu la AISS

am un sentiment ca Steaua o sa faca un meci asa cum facea in zilele ei bune,si o sa fie o schimbare in bine fata de pana acum!pun mana in foc pentru plesan si sunt sigur ca o sa schimbe in bine jocul!!!Neaga da gol daca este bagat titular!(nu's Mafalda dar...)

Bate Steaua ..::Cate stele sunt pe cer toata dimineata pier,dar numai una o iubesc si aceea este Bucuresti::..!!!! steagcruce2

mai stii din astea

Care stie daca se da meciu pe Sopcast sau undeva pe net ?

www.sport.ro

Ai deja un nivel mare de avertizare. Nu mai posta consecutiv.

Edited by axl23
Postare consecutiva.

www.sport.ro

sport.ro il poti accesa sa vezi meciu NUMAI daca esti in Romania, ceea ce eu nu sunt :)

sport.ro il poti accesa sa vezi meciu NUMAI daca esti in Romania, ceea ce eu nu sunt :)

eu sunt din germania si acum vad specialu lazio Dinamo in direct.

incearca pe myp2p.eu

Ar fiii mare pacat ca Steaua sa nu castige detasat astaseara cu o echipa ca BATE , dar avem un mare dezavantaj de care ma TEM !!! BATE e in plin campionat ( are 30 si de puncte in campionatu lor ) si are o echipa foarte omogena ( Steaua nu are deloc ) . Sper ca de data asta sa nu mai joace Hagi cu Dica atacant , ca n se pricepe pe postul ala ..... as vrea ca Hagi sa joace 4-3-2-1 ......si zaharia sa fie varf impins , Dica si Neaga in spatele lui , si in rest nu prea mai stiu .......oricum sper sa dea Dica doua goluri dica10 spre cl

Ieri seara, inaintea meciului Lazio-Dinamo, gratie prima TV am avut o revelatie..butonand telecomanda am dat din greseala peste imagini cu jucatorii lui Dinamo iar fundalul sonor era asigurat de muzica lui Handel, auzita in premiera si exclusivitate in Romania doar pe Stadionul Steaua.

Dinamo nu va ajunge in Liga pentru ac imagini cu jucatorii lui Dinamo pe imnul UCL arata ca un videoclip cu Nicolae Guta si muzica de Metallica.

Inimaginabil.

INTOTDEAUNA SUPERIORI...Steaua IN UCL! DIN NOU!

Cred ca Steaua are o mare ocazie sa arate ce pot.In meciul asta trebuie sa dea tot ce au pentru ca in retur sa fie linistiti.Forza Steaua steagsimplu

Sper sa fie o victorie lejera, sa nu trebuiasca sa apelam la "disnocalme" (vorba lu' Turcu).

Anticipez un gol al lui Rada.

INTOTDEAUNA SUPERIORI...Steaua IN UCL! DIN NOU!

Ca tot e Steaua din nou in CL ......SA NE DESTRABALAM !!!!! :biggrin:

Sa nu ne destrabalam inca, si daca totusi o facem, nu aici.

Edited by axl23

Domnule Cristi Otopeanu am auzi ca sunteti colectionar de meciuri de fotbalL...si eu sunt colectionar...daca sunteti amabil va rob sa imi scrieti la adresa de mail : ...@yahoo.com !!!!!! si sa-mi lasati lista dvs de meciuri!!! bye steagro

Abuz de Caps Lock

Edited by forever_STEAUA

Sign in to follow this  
Followers 0