Azzido

Lua-te-as la misto

31,263 posts in this topic

Si a propos d-ale Fratiei...ca poate le transmite Harald si asta.

Exista pe site acum cativa ani un tip Mugur Cornateanu (fosta rezerva un sezon la Steaua). Tot acum cativa ani Adrian si MoWeed ii explicau unuia cine este Mugurel...

Atat timp cat nu ai facut nimic pentru Steaua nu ai nici un drept sa te pui pe aceeasi treapta cu cei care au facut. Tu esti stelist de televizor, de 90 de minute pe saptamana. Tu sa pleci capul cand vorbesti cu oameni ca Mugur!

Tare sunt curios stelistule daca ai habar cine este Mugur Cornateanu. Documenteaza-te!

Asta ca sa vezi ca nu prea ai tu de ce sa te iei de noi ca-l ironizam pe Pippi....

In 2014:

http://www.prosport.ro/fotbal-intern/Liga-...amo-ii-11897239

Edited by J. Houlding

Adica, te referi cumva la idolul lui Adrian si Moweed , d-nul Cornateanu un stelist adevarat ?!

cornateanu.jpg

Edited by Empyro

Aoleu cat am ras :)))))))))))) si mai e inca ceva....dadeau baietii comunicate la greu cu Basarab Panduru ca e anti-cioban si acuma 2 zile Panduru il lauda pe cioban ca vezi domnule el nu rata transferul lui Hamza, citatul asta nu mai apare acolo :)))...va dati seama, stelisti adevarati :))))

Edited by aidf

Fiti atenti ce penibil era personajul asta :

Bai da parazitul asta becalist care vine sa agite spiritele pe aici si sa dea senzatia ca protestul nu e agreat de multi autointitulati "stelisti", posteaza aceleasi imbecilitati si le repeta la nesfarsit. Isi ia ban, face alt nume si ne plictiseste cu aceeasi placa stricata. Aceleasi obsesii primite drept sarcina de la ne-a Gigi, scrise in acelasi limbaj de lemn, maltratand gramatica limbii romane. Asta cred ca e chiar ne-a Vali, ca vad ca de atata stat pe net, nu mai are timp de transferurile alea stelare de prin Cipru si le rateaza

Ii invata d-nul Mugur ce inseamna sa fii stelist :)), suparat ca nu i-a dat ne-a Gigi de mancare. Iacata-l dupa ani aratandu-ne cum coloana se indoaie dupa bani, iar nu dupa culori.

Legat de Adrian...din pacate nu a venit. Si imi pare rau ca nici macar nu mi.a dat un telefon ca i.am lasat nr meu...Poate data viitoare. I.am transmis lui harald ca nu e vb de nicio smardoiala atat timp cat el nu doreste asta.

imi pare rau ca nu a venit si sper sa ne cunoastem data viitoare :)

Iar tu jigodie...stie el care...esti doar un papagal care vb numai minciuni.

Eu sincer ma asteptam ca Adrian sa vina la meci si sa ne abordeze acolo! Asta este nu a fost sa fie... eu unul nu mi-am dorit neaparat sa se lase cu scantei, doar dupa dorintele fiecaruia!

Adrian e dur pe facebook fiti atenti ce mizerie a putut sa scrie aseara:

Cand bati cu mult chin o echipa mediocra, printr-un gol marcat in ultmul minut, e normal sa le bati obrazul fanilor care "au avut tupeul" sa iti ceara sa dai un pic mai mult.

Adica ce vrea sa ne zica acest gandac ca, Alexandru Chipciu (singurul jucator care nu este mercenar de la Steaua) nu are dreptul sa se ia de niste tarani de la tribuna care l-au injurat...si asta cu echipa mediocra m-a dat gata, va dati seama ca gainarii astia au avut doliu in seara asta, personal sper saptamana viitoare sa planga vreo 1 luna.

Edited by aidf

Ce te faci insa domnule toronto ca antrenorul a spus cam acelasi lucru: "Acum spun că nu am marcat destul. Bulgarii sunt la acelasi nivel ca si norvegienii. Nu au individualități"

"Este o intrebare simplă: Îl intreb dacă este homosexual", a spus Iancu si a continuat: "Mai, spune dacă esti homosexual!".

- "Ma eu cred că esti homosexual."

- "M-am convins, esti homosexual."