Azzido

Lua-te-as la misto

31,263 posts in this topic

aveti mesagerie privata, nu trebuie sa va porcaiti pe toate threadurile, nu va mai purtati ca niste copii frustrati.

lasa-i ma sa se porcaiasca! daca tot au deschis subiectul, de altfel fiind unu' tare sensibil.

Atata timp cat nu prea se poate proba ca a fost X sau Y la proteste, ca unu a injurat ciobanul si altu' nu, ca unu a facut pentru Steaua si celalalt nu.

Asa vorbim pana la Sf. Asteapta, fara sa aducem si dovezi pentru ceea ce declaram. E oarecum ceea ce face ciobanul cu Steaua, zice ca a facut multe, dar prea putine se pot demonstra in realitate.

Pe de alta parte LRP e mai docil el, e drept, mai putin "acidulat" la egaluri sau infrangeri rusinoase.

Stix, pentru tine am doar un proverb, ia-l cum vrei tu: "Sunt batalii la care nu trebuie sa participi, nu de frica ca le-ai pierde dar poti deveni ridicol castigandu-le."

Yo!? Va pupa tata! :)

Si trebuia sa specifici si aici? Crezi ca, din moment ce a observat ca nu i-ai raspuns, nu observa si cand primea un mesaj nou?

lasa-l frate sa se dea interesant :)))

Si trebuia sa specifici si aici? Crezi ca, din moment ce a observat ca nu i-ai raspuns, nu observa si cand primea un mesaj nou?

Tu esti gelos ca nu esti asa de interesant incat sa raspunzi si tu la pm-uri pe alte topice ca stixulet :bananadance:

Hai sa va arat cat de stelist sunt :)))) Am citit un articol si am vazut acolo niste nume. Cine e Nila ? Cine e pufulete?

Ce porecle au parca sunt scosi din cartile pentru copii

Si poreclele le primesti dupa valoare:

Dodel, pufulete, nila, bila, tiganu (asta sigur e brazilianul de Faurei).

Tiganu' nu e Florin Costea?

Pana la urma cine e pufulete?:)))) Apropo eu pana acum am crezut ca prost.ro e cel mai varza site de pe planeta....WRONG! gsp a batut recordul. are niste reclame tembele nici nu pot sa citesc articolele... :shit:

Fl. Costea e "Cioara" :D

Deci el e Tiganu' :rolleyes:

Doamne apara-ne pe toti, noi, pacatosii de moderatori, inca 4 ore si ghici cui ii expira banul.

daca e steauatoronto imi puteti da ban de pe acum.

Doamne apara-ne pe toti, noi, pacatosii de moderatori, inca 4 ore si ghici cui ii expira banul.

bogdinho' ??? :D

Un animal ranit care da tarcoale forumului de azi dimineata. Amisuna pe-aici.

Edited by axl

Stau si ma gandesc , in momentele astea , la cata popularitate am putut sa castig pe acest site. Oamenii au inceput sa vorbeasca despre bogdinho all day , bogdinho in sus , bogdinho in jos , in stanga , in dreapta ! Au inceput sa ma caute , vor sa ma gaseasca , vor autografe , INCREDIBIL ! Chiar nu imi inchipuiam ca o sa ajung numero uno pe forum. Daca ati fi avut optiunea " like " pe aici , cu siguranta adunam cel putin 10 000 de like-uri ! Topic-ul meu de la "Avertismente" e incis rau de tot , iubesc toti fanii mei :yeahh:

@axl :

Eu nu vreau sa iti raspund tie , nu meriti , esti prea nesemnificant pentru mine , dar tinand cont ca aici se poate abera la greu si mistocareala e la putere , in plus daca tu , Ronnie , Maye si Adrian da-ti dovada de lasitate si comentati in lipsa mea , de ce sa nu fac asta ? :D Vad ca mai nou sunt un animal , asta chiar e o jignire grosolana , un animal ranit , care " amisuna " pe aici. Pai d-le axl tu m-ai facut animal , dar eu nu vreau sa te fac maimutza. De ce sa imi asum eu meritul pentru ceea ce ti-ai facut singur? Nu d-le , cum ai spus si tu , o sa stau in banca mea si o sa ma distreze pe baza frustrarilor unora care ma iubesc din ce in ce mai mult , am devenit un idol pentru ei , mai imi trebuie o statuie si totul e perfect.

As vrea sa te insult , dar nu cred ca te-ai prinde si nici nu vreau sa imi iau o noua " pauza " din " nimic " , daca ai fi mai destept ca acum , ai fi un mare..."filosof" :D

Pana la urma problema e ca tu , Ronnie sau Maye ma confundati cu cineva caruia ii pasa de ceea ce spuneti voi pe aici , aaa , era sa il uit pe amicul meu Adrian "D-le stie tot " ! De un an de zile va chinuiti sa ma doborati si tot nu ati reusit , sunteti 4 contra 1 !

Viata trece , voi ramaneti pe loc ! PUBLICITATE !

Stau si ma gandesc , in momentele astea , la cata popularitate am putut sa castig pe acest site. Oamenii au inceput sa vorbeasca despre bogdinho all day , bogdinho in sus , bogdinho in jos , in stanga , in dreapta ! Au inceput sa ma caute , vor sa ma gaseasca , vor autografe , INCREDIBIL ! Chiar nu imi inchipuiam ca o sa ajung numero uno pe forum. Daca ati fi avut optiunea " like " pe aici , cu siguranta adunam cel putin 10 000 de like-uri ! Topic-ul meu de la "Avertismente" e incis rau de tot , iubesc toti fanii mei :yeahh:

Daca te-apuci de muls oi poti sa ajungi chiar si europarlamentar ;)

E mai greu asta , nu sunt compatibil cu " ciuma " !