Azzido

Lua-te-as la misto

31,263 posts in this topic

a fost la protest el ma, d-asta e ragusit :))

Uitati-va de la 1:16 daca nu aveti rabdare sa vedeti tot.

Inca o data suntem facuti de rahat.

Sa dea Domnu' sa ajunga ca ala. Sa ramana cu 6 cai.

Alejandrooooooooooooooo in plm nu mai radeti de cretinu ala . :D

Stii cum e..de-alungul vietii trebuie sa faci misto de cat mai multa lume (de preferabil justificat) ca sa te simti bine :D

Gigi se trezi in patul lui imens de la Cotroceni. Deschise ochii incet, precaut, de parcă s-ar fi temut să nu vadă o sabie deasupra capului. Femeia plecase demult, dar mirosul i se mai simtea incă in asternuturi.

- Bă! il strigă pe SPP-istul care, de obicei, stă dincolo de ușă. Bă!

- Da, domnule presedinte. Bună dimineata! navali tanarul ofiter, pregatit pentru o nouă zi plină de neprevazut.

- Cat e ceasul? intrebă somnoros.

- E 7 si 10, domnule.

- În cat sintem azi?

- În 28 august.

- Aualeu, ce mă doare spatele, se schimonosi, incercand să se ridice. Renunță. Cine-i prim-ministru azi?

- E Ponta, cel pe care l-ati instalat alaltaieri.

- Aha. Am avut o nouă viziune. Mi-a aparut Dumnezeu in vis si mi-a spus că nici asta nu e bun. Cine nu face performanță, trebuie să plece! Da? intrebă pe ton rastit. Să-mi aduci aminte să-l schimb după-masa

- Am inteles, domnule presedinte.

- Dă-mi niste apă!

- Imediat, domnule, zise servil ofiterul si umplu paharul de pe noptieră cu apă proaspata adusă special de la munte in timpul noptii.

- Poate-l pun pe Dan in locul lui. Sau pe Meme, iși mormai singur in barbă presedintele. Sorbi pe nerasuflate paharul si apoi plescai zgomotos. Acum, pleacă! ordonă brusc in secunda urmatoare. Vreau să mai dorm juma de oră!

Se rasuci cu spatele la ușă, in timp ce SPP-istul iesi discret. Presedintele tuturor adormi la loc. Peste o oră se trezi in patul lui din Pipera.

http://cremeneanu.com/2010/09/25/dimineata-unui-presedinte/

Am observat o greseala in bancul lui Ion

Gigi se trezi in patul lui imens de la Cotroceni. Deschise ochii incet, precaut, de parcă s-ar fi temut să nu vadă o sabie deasupra capului. Femeia plecase demult, dar mirosul i se mai simtea incă in asternuturi.

In pat cu marele conducator doarme doar Mioara care nu e chiar femeie,este de sex feminin dar nu e femeie!

Asa si? Adevarul e ca la ce oameni avem in politie chiar poti sa dormi linistit. Noapte buna!

Scandaaaaaaaal :yeahh:

Prezentam tipul moderatorului-ț ață .In loc sa calmeze spiritele, se duce mai aproape, sa vada mai bine...in cazul de fata, se bucura cand vede scandal. :ike:

Edited by dayra

Prezentam tipul moderatorului-ț ață .In loc sa calmeze spiritele, se duce mai aproape, sa vada mai bine...in cazul de fata, se bucura cand vede scandal. :ike:

:)) )

Si acum gen: mai Robert.. nu ca m-as baga da mi se pare ca Andreea te cam ia peste picior cu "noapte buna", si Andreea, mi se pare doar mie sau Robert face misto de tine cu "tragic" si ora de culcare... acum poate ca doar mi se pare mie... nu vreau sa bag raca sau ceva de de genul, nu ca as vrea sa va certati si sa va paruiti da, am facut o simpla observatie, nu vad de ce as vrea sa vad acum o cearta doar pe motiv ca ma plictisesc eu la ora asta, in niciun caz... :rolleyes:

PS: Eu glumeam, sa nu va apuce acum ca nu stiu ce fac cu voi :spank:

PPS: Uite maaa cum a dat ea copy/paste la ț si ă pe gugal sa ma faca pe mine tață :wub:

Edited by Daniel-Ionut

PPS: Uite maaa cum a dat ea copy/paste la ț si ă pe gugal sa ma faca pe mine tață :wub:

Pfff, mama Dana auzi ce zice de tine :no: eu nu ii permiteam asa ceva :ike::))

Pfff, mama Dana auzi ce zice de tine :no: eu nu ii permiteam asa ceva :ike::))

Pai eu i-am zis ca nu l-am facut eu...