Sign in to follow this  
Followers 0
aliraz

Steaua Anderlecht 86

55 posts in this topic

Poate ar fi mai bine ca aliraz sa ia legatura cu baietii care se ocupa de torrent pe fcsteaua.ro si sa uploadeze direct aici.

am reusit sa trag pana la urma meciul cu PSG. linkurile is bune, alea de pe mediafire. Astept sa vad cum fac cu Anderlecht.

Tote mneciurile pe care le-am pus pe FileFront au fost sterse de administratori deci si ala cu PSG Din pacate DVD-ul cu meciul Steaua-Anderlecht nu il mai am pentru ca s-a stricat. Cand reusesc sa fac iar rost de el am sa-l pun. Nu stiu cand. Daca are cineva ceva meciuri Steaua-Dinamo din anii 80 il rog sa ma contacteze sau sa incerce sa le puna pe tracker Thanks

aliraz vad ca esti un colectionar al meciurilor Stelei din anii 80. Sunt curios daca ai cumva meciuri din anii 90 ale Stelei, din CL sau campionat.

am luat meciu Steaua - Anderlecht si vad ca e dvd...si deschid vlc si nu merge....ce tre sa ii fac ca sa pot sa il pe tot de la cap la coada....sa ii dau burn pe un dvd si apoi sa il vad???sau cum....vad ca e exact ca un dvd cumparat sau inchiriat...help plss.....stiu ca par mai retard cu asta da asta e...vreau sa vad meciu si tre sa apelez la voi...Forza Steaua>>.mc

Daca mai sunteti interesati de DVD-ul Steaua-Anderlecht meciul complet poate il pun saptamana viitoare pe Megaupload

Sign in to follow this  
Followers 0