Sign in to follow this  
Followers 0
aliraz

Steaua Anderlecht 86

55 posts in this topic

multumim pentru upload.

este f util acest upload pentru ca nu aveam meciul.

o sa apara si pe tracker dupa ce il descarc.

deci sa nu ma mai chinui sa iau de acolo cu 60 KB\s...??cred ca mai bine astept sa il iau de aici.....ms steagsimplu

de unde pot lua si eu meciul?am vazut doar faze la TV si era super

nu cred ca are rost sa il iei pentru ca ii stricata arhiva...:(si eu l-am descarcat dar nu mi-a mers steagsimplu

@dica_10steaua

Eram curios daca ai putut sa vezi inregistrarea pana la final. Mie mi se intrerupe la o ora si 9 minute.

@dica_10steaua

Eram curios daca ai putut sa vezi inregistrarea pana la final. Mie mi se intrerupe la o ora si 9 minute.

Din pacate nu am putut vedea nimic din meci..L-am descarcat pe tot si cand m-am uitat in folder avea doar 400mb.Nush ce are :unsure:

sa-l puna cineva la noi pe torrent

fara suparare da' e inregistrat in '86, HDTV nu avem :biggrin:

fara suparare da' e inregistrat in '86, HDTV nu avem :biggrin:

l-am vazut odata pe tvr2 da nu l-am prins de la inceput si se vedea mult mai bine..oricum e bun asa, dar tu ai tot meciul?dupa cum ziceam filmul are 1 ora si 8 minute..

Daca nu aveti meciu Milan-Steaua(finala)este televizata pe sport klub.(o sa caut si cand este.)

Meciul cu Dynamo Kiev merge, la fel cel cu Galatasaray desi am avut o problema la arhiva a 22-a, drept urmare nu am reusit sa vad o parte din prima repriza.

Eram curios daca ai cumva si niste meciuri cu dinamu din anii '90 , de preferinta intre 96 si 98.

Scuze dar inca nu am avut timp sa pun tot DVD-ul inca dureaza ceva timp. Sunt vreo 26 de bucati abia am reusit sa pun 1 bucata :( Nu am avut timp dar promit sa ma revansez Mai am si alte meciuri vechi din 88-90. Nu stiu daca ati vazut dar pe langa meciul ala cu Anderlecht era si Romania Columbia din 94 in alt fisier :) Am Dinamo-Sampdoria din 88 parca Daca doriti mai multe meciuri intrati pe www.fbtz.com Trebuie sa va inregistrati si e gratis garantez ca nu veti regreta :)

Un Steaua-Bastia sau un Fenerbahce-Steaua ar fi bine venite :biggrin:

Sign in to follow this  
Followers 0