Sign in to follow this  
Followers 0
fcsteaua.ro

Steaua va transfera miercuri un jucator (OLS)!

58 posts in this topic

asa cum usor se observa din posturile noastre credibilitatea clubului Steaua e din ce in ce mai mica...si asta ma enrveaza la culme. nu e posibil ca un club de calibrul Stelei sa minta in halul asta. eu inteleg ca unori mai aplici si tactica "intimidarea adversarului" (asta este singura scuza decenta pe care o pot gasi minciunilor din ultimul timp) dar prea se exagereaza. ori, intradevar au fost atatea ocazii de a cumpara jucatori buni dar nu avem negociatori buni si nici nu e nimeni dispus sa bage prea multi bani. pey decat sa faci 100 de transferuri ieftine mai bine faci 3 dar stii ca ai luat ceva de o calitate net superioara.

nu pot sa-mi dau seama ce politica este adoptata acum la Steaua dar merge foarte prost! e bataie de joc!

Sigur ca vom transfera azi un jucator. Cred ca Superman e la rand, ca Harry Potter am auzit ca l-a omorat zdreanta aia de Rowling.

Tzeapa!!! Il vom tranfera pe Omul Invizibil. E bun si asta ca nu il vad astia.

Sunt atl de jegu asta numit Presa :(

Numa transferuri transferuri transferuri in fine

Sa vad eu jucatoru semnand si fiind prezentat ....

BAA Ilie CE TRANSFERURI DE rahat FACI VREI SA ADUCI JUCATORI DE LA NATIONAL CU AIA VREI SA JOACE Steaua IN UCL. DUTE BAA CU TRASFERURILE ASTEA LA BIHORU. UNDE E Meme Stoica SE PRICEPEA LA TRANSFERURI SI STIA SA SI NEGOCIEZE.DACA ERA ACU Meme CAMUS ERA IN Ghencea

Ilie a declarat transfera un jucator astazi

el nu sa referat la Zaharia,Ivici,Camus c-um am inteles eu

Ati citit Cancan-ul? E adevarat oare?

Daca ziare serioase, cum se doresc a fi GSP sau ProSport, scriu tot felul de prostii, tu vrei sa crezi niste mizerii ca Fanatik, Cancan, Atac sau mai stiu eu ce fitzuici din astea? :))) Sunt convins ca 99,99% din articolele lor sunt visele "redactorilor", "reporterilor" si "ziaristilor" de acolo.

@I.N.Money

Ninu ar fi un transfer extraordinar :biggrin:

Zaharia a semnat cu Steaua steagsahmic

sa vedem ce va face Luca Toni mic la noi :biggrin:

Nu stiu la ce s-a referit Ilie, insa ar putea fi interpretata oricum declaratia sa. Apropos, stie cineva cand vine ultima cursa de Atena? :wacko:

@chirichiri

Onlinesport zice ca Zaharia ii Transferul declarat de Adrian Ilie

cred ca si Ivic va semna cu Steaua

in cazul Camus nu stiu ce sanse avem

Pai sa zicem ca miercuri nar transfera nimic ce explicatie ne va da Adi Ilie?sau daca nul va transfera pe vladimir ivici?Cu camus situatia e incerta dar profit de acest post sa zic ca este un mare dobitoc.A zis ca intai sa se califice Steaua in grupe si pe urma se tranfera.Pai pisamas pe el de hahalera ,zdreanta imputita si arogant jegos dupa ce ca se intereseaza de el o echipa adevarata care macar va juca in turul 2 nu ca "echipa" lui care nici Cupa UEFA n-a prins-o mai si face fite.asta ce zice lasa ca nu trec tampitii in grupe si eu nu vin.sau daca am trece numai noi am munci ,fara el.el vine dupa calificare sau cum?se crede prea bun pentru tururile preliminare ca multe o fi jucat.Boul dracului!

BAA Ilie CE TRANSFERURI DE rahat FACI VREI SA ADUCI JUCATORI DE LA NATIONAL CU AIA VREI SA JOACE Steaua IN UCL. DUTE BAA CU TRASFERURILE ASTEA LA BIHORU. UNDE E Meme Stoica SE PRICEPEA LA TRANSFERURI SI STIA SA SI NEGOCIEZE.DACA ERA ACU Meme CAMUS ERA IN Ghencea

daca nu te pricepi la fotbal macar nu iti semnaliza prostia!!!

Ultima cursa a zilei de la Atena va ateriza pe Otopeni la ora 22:40, iar penultima la ora 18:45. Sper sa ne aduca si noua ceva "ca lumea" :)

O spun inca o data: Camus nu merita sa joace in Ghencea. A demonstrat-o de atatea ori. Atunci cand a fost ofertat, a stiut sa spuna doar "ma mai gandesc" . Eu cred ca Thereau l-a indemnat sa nu vina la Steaua, de vreme ce el a plecat pentru ca "nu se comodase".

Rada la Steaua ?? :D Sursa GSP .. ar fi bine :D

Pe ce post joaca ivic si cati ani are?

Rada la Steaua ar fi chiar o bomba pentru rivali! :) Si ar fi de folos pentru noi. Sper sa rupa picioare si in tabara din care a plecat acum... :)

Cred ca Camus ar trebui sa dovedeasca pe teren daca merita aceasta asteptare. Jucatorii din Europa viseaza ca si ai nostri sa se duca in capionate puternice.

Pe ce post joaca ivic si cati ani are?

Uita-l pe Ivic ca nu vine la Steaua :))

Sursa GSP.Ro

"EXCLUSIV / IONUÞ RADA LA Steaua! "

Ce gluma e asta ? :O:O

Sign in to follow this  
Followers 0