fcsteaua.ro

Lectia lui Bostina

153 posts in this topic

P.S.1: voi chiar nu aveti pic de rusine? Ce tot folositi "puterea" asta de moderator fcsteaua.ro ca sa emiteti tot felul de amenintari? Adica voi aveti voie sa faceti oamenii BURTOSI, SAMANTARI, TZATZE, chestii ... ia mai cenzaurati-va si pe voi in primul rand si apoi faceti curatenie printre useri ... si ti-am mai explicat odata, daca imi dai BAN, nu mai scriu pe site, daca nu am BAN, scriu pe site ... e super simplu ... ce crezi ca acum ma pun in genunchi si ma spovedesc "vai domnu Virgil ma scuzati sa traiti va rog frumos, pup eu mana dvs, nu mai fac, ziceti-mi ce sa scriu ca sa iasa bine" ... mor de atac de panica ma cand vad cum o bagati pe aia cu "Somanescu e un inger, si-a spus si el doar parerea" ... noi ce suntem, suntem bulangii defapt ... nu frate, accepta-ne, suntem si noi niste Somanesti mai mici cu pareri diferite insa ... si noi "doar ne spunem parerea" ...

Bafta.

Nu inteleg de ce esti atit de surprins. Nu ai primit avertisment pentru exprimari pe care redactorii, "ultrasii" sau moderatorii fcsteaua le folosesc in mod regulat? Nu ai fost acuzat ca jignesti si/sau ca aduci injurii chiar si atunci cind ai raspuns unei postari in care ai fost facut la gramada oaie, burtos, samintar, tatza, cetatean (peiorativ) etc?

Ce pretentii poti avea de la oameni care probabil nu au "condus" in viata lor decit un forum? Eu personal nici una, de aia te sfatuiesc sa nu te agiti caci in afara de hiperaciditate in stomacul propriu nu ai sa obtii nimic.

on topic:

Sa-ti fie rusine Mihai somanescu ca generalizezi si etichetezi un grup de oameni care se intimpla sa nu aiba aceeasi parere cu tine, sa ne fie rusine ca avem un asemenea "reprezentant" la emisiuni radio sau TV si sa-mi fie rusine ca sunt membru al unei asociatii care are ca fondator un astfel de... (am bagat flori ca altfel o dadeam in injurii).

Nici nu mai conteaza daca ai dreptate sau nu pe fond, nici daca ceilalti redactori sunt de acord sau nu cu tine. Tu ai impartit deja apele in "ultrasi" si restul lumii iar restul nu mai conteaza (cel putin in mintea ta).

Respect 0 (ZERO)

P.S.: daca puteti sa-mi dati banii inapoi pe cotizatia platita in avans bine, daca nu... oricum considerati-ma OUT!

Si inca ceva Virgil pentru banarea lui daffy.Oare urmatoarele mesaje intra in categoria ALBIE de porci ale unuia fara obraz?

Somanescu:Burtosi,samantari,OI

crafft:zdrente,hahalere,bla,bla,bla

miaus:descreierat,oligofren

outlwas:cetatenii pizdii, nu te duce capul...

etc,etc,etc.

Atunci consider ca e necesar sa ne cam banezi pe toti sau sa il DEBANEZI pe daffy pentru ca nu ai nici macar UN MOTIV pentru asta.

Pacat Virgil ca incurajati lipsa de cultura si de cunostinte fotbalisitice precum si manifestari HULIGANICE ca ale lui Mr Slap de aseara.

Atata vreme cat articolul e postat pe PRIMA PAGINA a siteului fcsteaua.ro este parerea VOASTRA a echipei REDACTIONALE fcsteaua.Cand va fi doar un post ca asta atunci va fi parere PERSONALA.

Consider ca s-a spus cam tot ce era de spus...

Din pacate oameni la care aveam pretentii, au facut ca ziua de astazi sa fie una dintre cele mai urate, din ultima vreme, pe acest forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.