Virgil

FC Steaua - RCSC Charleroi 1-1 (0-0)

60 posts in this topic

in primu rand cum a reusit sa patrunda in teren?

am vazut ca era plin de oameni d ordine pe acolo...sau se uitau si aia la meci....

pai nu pricepi ??? era totul aranjat

Oricum nu ar fii trebui sa existe asa ceva. Fotbalul acum parca inseamna bataie si nu fotbal. E rusinos

@azzido, las-o mai usor cu alcoolu' frate ca esti inca tanar.

numai ca in filmuletul ala:

1) suporterul avea un steag pe doua bete prin care transmitea ceva si nu s-a dus sa loveasca aiurea.

2) a fost pus jos si batut

cele doua situatii nu sufera comparatie.

chiar daca nu avea fular sau tricou ala era cunoscut de foarte multi oameni, nu era un suporter oarecare.

sa nu uit, cam cum arata un om beat in opinia ta? ca ala nu prea se tinea pe picioare.

asa-i nu se compara...sunt diferite dar au idei comune...putea degenera ca in acel video totul.

nu stiu despre el daca era sau nu oarecare...dar cand a reintrat in tribuna se tinea bine pe picioare dar era oarecum socat si nervos.

ma rog nu el conteaza acum...asta e, a facut un gest urat si ne-a stricat imaginea.

"Liderii galeriei "Peluza Nord" a FC Steaua se dezic de incidentele care au avut loc la meciul cu Charleroi, când un suporter a pãtruns pe gazon, și îi acuzã pe cei care vin la stadion sã provoace scandal."

sursa:http://www.Pro TV.ro/sport/fotbal-intern/galeria-Stelei-se-dezice-de-incidentele-petrecute-la-meciul-cu.html

ce sa mai atatea discutii , degeaba , asta e valoare echipei degeba ce sa mai zic si despre suporterul acela , imi e rushine ca sunt stelist!!!!!!!

imi e rushine ca sunt stelist!!!!!!!

mie rusine cu voi care ziceti ca sunteti stelisti.....

cititi articolul lui Mihai Somanescu : "Lectia lui Bostina"

RESPECTELE MELE...pentru amandoi

PS....era sa uit....pentru gabrieluno...stai linistit ca l-au platit pe Tudor sa dea penalty...altfel astia ne stricau prezentarea lotului

si mie mi s-a parut aranjat...sau cel putin era imposibil sa ne luam bataie la prezentarea lotului...dar jocul ne-a aratat ca ne puteam lua foarte usor...

Pentru cei care nu au vazut prima repriza pot sa le spun ca nu au pierdut nimic. A fost si mai proasta decat a 2-a.

Personal, nu am vazut nimic care sa ma impresioneze. Dar absolut nimuc!

L-am vazut pe un Goian care faulteaza mult si fara sens, un Bostina asa cum il stiam adica apatic, Un Neaga care s-a remarcat prin doua ratari, multa nervozitate si atat, apoi un Dica sters cu doua-trei sclipiri pe meci, l-am mai vazut si pe Nicolita la fel de bramburit si bineinteles am vazut ca nu avem un nr. 9.

Situatia nu este una care sa ne dea prea multe motive de bucurie.

Acum il inteleg si mai bine pe Oli. El si-a dat seama ca nu are cu cine in atac si a mizat pe organizarea f. buna a jocului in faza defensiva - daca nu prea dam goluri, macar sa nu luam. Asa se explica si nr. mare de remize din camp. trecut. Nu avea alte solutii si a procedat f. bine in conditiile date. Cred ca in conditiile in care nu vor mai veni jucatori cu profil ofensiv, si Hagi va incerca sa joace mult mai pe atac decat Oli, vom avea mari probleme in sezonul asta.